Yaz Turnuvası 2019

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser67221

Ziyaretçi
Bos yapmaında Hollanda serverına gelin 11de baslıyo

DeletedUser58640

Ziyaretçi
Turnuvaya katılan tüm ekiplere başarılar dilerim saygı sevgi çerçevesinde güzel savaşların geçmesi dilegiyle.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
modum guncel raundta bi iki farklilik var acaba hrb8 yerine hrb0 ve klan limiti 5 yerine 3 disinda bi farklilik varmi bilgi verebilirmisiniz
Bugün yapılan speede alakalı bazı uyuşmazlıklar olmuş.Oyuncularımızdan özür dileriz.

DeletedUser48982

Ziyaretçi
Ama böyle olmaz arkadaşlar amcanızın torununun eşinin abisinin kayınçosunuda çağırın, bu ne kalabalık böyle herkes “kanka” zevki çıkmıyor speedin :( bari aile klanı yapmayın yav

DeletedUser48982

Ziyaretçi
Keşke puanlama sistemi liderlik sıralama+savaş puanı ortalamasına göre yapılsa. Bazı arkadaşlar aile klanı olarak girince savaşmadan yüksek sıralamalara kolayca ulaşıyor. En azından köylerimiz alınsa bile mücadelemiz sayesinde puan kazanmış oluruz ve emeğimiz boşa gitti diye düşünmeyiz (Öner’i olarak alın lütfen)

JrFly

Dük
Ama böyle olmaz arkadaşlar amcanızın torununun eşinin abisinin kayınçosunuda çağırın, bu ne kalabalık böyle herkes “kanka” zevki çıkmıyor speedin :( bari aile klanı yapmayın yav

Bu yazın bizim için sanırım. Biz speedin hrb 8 ve 5 kişilik olduğunu düşünerek geldik zaten 4 kişi oynadık ve her zaman bu aynı kişilerle oynuyoruz."Klanlar" oyununun amacı dışına çıkmadık .

DeletedUser48982

Ziyaretçi
Bu yazın bizim için sanırım. Biz speedin hrb 8 ve 5 kişilik olduğunu düşünerek geldik zaten 4 kişi oynadık ve her zaman bu aynı kişilerle oynuyoruz."Klanlar" oyununun amacı dışına çıkmadık .

Tamam klan üye sayısında bir sıkıntı olmuş sanırım ama gözünüzü seveyim aile klanı yapmayın kendi içinizde kapışmasanızda organize saldırmayın valla tadı çıkmıyor :D neyse bu akşam eğer gelirsem amca yeğen hatta teyze hala kim varsa toplayıp geleceğim saygı klanı :D:D

JrFly

Dük
Tamam klan üye sayısında bir sıkıntı olmuş sanırım ama gözünüzü seveyim aile klanı yapmayın kendi içinizde kapışmasanızda organize saldırmayın valla tadı çıkmıyor :D neyse bu akşam eğer gelirsem amca yeğen hatta teyze hala kim varsa toplayıp geleceğim saygı klanı :D:D

Kendimize de saldırdık ki ? Biz diğerleri gibi değiliz sonuçta klanın ismi SAYGI OP TİM :) önce oplarımızı yaparız sonra aramızda savaşırız :) Bu akşam veya önümüzdeki günlerde oynayacağımızı sanmıyorum. Umarım tekrar karşılarız.

DeletedUser48982

Ziyaretçi
Kendimize de saldırdık ki ? Biz diğerleri gibi değiliz sonuçta klanın ismi SAYGI OP TİM :) önce oplarımızı yaparız sonra aramızda savaşırız :) Bu akşam veya önümüzdeki günlerde oynayacağımızı sanmıyorum. Umarım tekrar karşılarız.

Umarım üstad bayrama kadar buralardayım

DeletedUser48982

Ziyaretçi
Yav telefondan pre satın alamadım hediye edebilecek var mı 30 puan? Alınca geri öderim söz

DeletedUser68234

Ziyaretçi
Turnuva nasıl gidiyor?
Gayet güzel ekipler halinde güzel geçiyor gibi ama işte tek başına kalanlar oluyor o kötü onlarda zamanla alısır ve iletisime geçip discorda ekip halinde paslaşırlar

Şahsen telefonda oynuyorum mecbur askerlik yapıyoruz. Öyle boş takılıyorum

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
kısmen güzel diyebiliriz ama bazı problemler mevcut yukarıda arkadaşında bahsettiği gibi bazı oyuncular tek kalıyorlar..
Gayet güzel ekipler halinde güzel geçiyor gibi ama işte tek başına kalanlar oluyor o kötü onlarda zamanla alısır ve iletisime geçip discorda ekip halinde paslaşırlar

Şahsen telefonda oynuyorum mecbur askerlik yapıyoruz. Öyle boş takılıyorum
Bu konuda şikayetleri okuyorum.Takım speed yapsak bile bireysel olunan speedlere takım olarak girenler olacak.Bu konu hakkında şunu yapabilirsiniz dediğiniz bir şey var mı?

ZywOo

Milis
bence suan tek sıkıntı saatler speed saatleri hosuma gitmiyor dedigim gibi sabah oglen aksam veya sabah aksam yaparsaniz saatleri herkez icin güzel olur diye düşünüyorum

DeletedUser68234

Ziyaretçi
Bu konuda şikayetleri okuyorum.Takım speed yapsak bile bireysel olunan speedlere takım olarak girenler olacak.Bu konu hakkında şunu yapabilirsiniz dediğiniz bir şey var mı?

Bence akışına bırakalım .
zamanla öğrenirler diğerleri de onlarda takım halinde olmayı öğrenir.
Diğer oyuncularda bu zaman zarfında takım olmayı düşünebilirler. Ama zaman alacak öğrenmeleri. Ona biraz zor müdahale edilir.
Her klan limiti 5 olmalı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.