Yaz Turnuvası 2019

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser68234

Ziyaretçi
PRe söz konusu olunca hemen eski speed takımı gelmiş. Demek ki pre ilgi çekiyor. İşin sonunda pre varsa oyuncu sayısı da çok olur.

Neyse ki başarılar ve herseyi eskisi gibi değil bayaya kendini geliştiren kişiler var speed raundlarda

DeletedUser51635

Ziyaretçi
PRe söz konusu olunca hemen eski speed takımı gelmiş. Demek ki pre ilgi çekiyor. İşin sonunda pre varsa oyuncu sayısı da çok olur.

Neyse ki başarılar ve herseyi eskisi gibi değil bayaya kendini geliştiren kişiler var speed raundlarda

Pre için gelsek takımla gelir tüm raundları kapatır alırdık premşzi..

Ama yazıları okusaydın arada bir zevk için gireceğimizi anlardın:)

DeletedUser68234

Ziyaretçi
Zevk
Pre için gelsek takımla gelir tüm raundları kapatır alırdık premşzi..

Ama yazıları okusaydın arada bir zevk için gireceğimizi anlardın:)
Zevk olayını unuttum onu demeyi bazıları zaman ve zevk vermesi için giriyor olabilir :))
Ama uzunn zaman oldu seni görmeyeli buralarda ondan olabilir :/

DeletedUser51635

Ziyaretçi
Zevk

Zevk olayını unuttum onu demeyi bazıları zaman ve zevk vermesi için giriyor olabilir :))
Ama uzunn zaman oldu seni görmeyeli buralarda ondan olabilir :/

3-4 yıldır speed oynamiyorum:) raundlarada farklı nickle katılıcam dediğim gibi tamamen zevk için giricez. Hergün girmicez müsait oldukça

DeletedUser51382

Ziyaretçi

Ula Ali biz ne zaman pre için girdik desem yalan olur girdiğimizide aldık ama harbi artık eskisi gibi degil zaman sıkıntıları var reali bırakıp oyun için çabalıcak yaşı geçtik girip zevk alma pesindeyiz gençlerin yolunu her zaman açmaktan yana olan bir insanımdır bilirsin.

T0qi

Baltacı
cok preye ihtiyacım var bu turnuvayı bana salın beyler bayanlar hıc birbirmizi yormayalım bence :D

You Win

Kılıç Ustası
Ya sjksjsj
O mesajı kendi halinde takılan, tek başına speed oynamayı düşünenler için yazmıştım ben. Amacım birilerini övmekten ziyade duruma vurgu yapmaktı.

Mesela siz tek başına girseniz bile bir roundu domine edecek kadar iyi bir oyuncusunuz diyelim. Sizden dört tane daha olduğunu ve beşinizin de koordineli bir şekilde hareket ederek, sıra sıra herkese beş kişi birden dalarak ortalığı süpürdüğünüzü düşünün. Tek başına oynayan birinin size direnme ihtimali bir nebze olsa bile bu şekilde yapılınca öyle bir ihtimal kalmıyor. O yüzden ekibi olmayanlar çaylak korumaları kalktığı gibi süpürülüyor hemen. Birlikte hareket edenler de her gece birbirleriyle kapışıyor işte.

kardesim bu oyun strateji oyunudur az takim cok takim yoktur iyi strateji yapan takim vardir. ve biz zamaninda iyi strateji yaptigimiz icin kazandik. solo oynuyan oyuncular pek cok kez oyun sonu galibiyet aldi. tabi alamayanda oldu. 2 takim birbirleriyle kapisirken etraf bombos kaliyor.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.