Yaz Turnuvası 2019

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser68234

Ziyaretçi
Ula Ali biz ne zaman pre için girdik desem yalan olur girdiğimizide aldık ama harbi artık eskisi gibi degil zaman sıkıntıları var reali bırakıp oyun için çabalıcak yaşı geçtik girip zevk alma pesindeyiz gençlerin yolunu her zaman açmaktan yana olan bir insanımdır bilirsin.
Seni unuttum ya bu arada :)) daha yaslanmadan dewam ediyorsun

Biz pre alırken 200 300 premium şimdi
5000 3000 var işin ucunda bayayâ eğlenceli olur demi

DeletedUser68439

Ziyaretçi
@jrfly reis bi gün birlikte girelim de bana 3 5 öğret şu speedi yav , en son 3 4 sene önce Lloyd a nasıl oynanıyor bu diye mesaj attım bu mesajı yazamayacak kadar yağma atman lazım dedi 2. Mesajı yazamadım :D biz discorddan akarız

JrFly

Dük
@jrfly reis bi gün birlikte girelim de bana 3 5 öğret şu speedi yav , en son 3 4 sene önce Lloyd a nasıl oynanıyor bu diye mesaj attım bu mesajı yazamayacak kadar yağma atman lazım dedi 2. Mesajı yazamadım :D biz discorddan akarız

Speed oynamak Güven Özveri Tecrübe ister (bide çişe bile gitmemek) :D :D Akşam ses etmedim de birisi köylerimin demircilerine manco yolladı sürekli :D

ALEMDAR1

Acemi
zevkli olacaktır ama birkac kisi var 50 tane hesapları var o kadar sikayet ediyoruz yinede hiçbir hesabı kapanmıyor ve oynuyorlar oyunun içine ediyorlar yoksa oyun cok zevkli

ALEMDAR1

Acemi
SAYGI OP TİM den selamlar ..gelelim mi speed serverinize bozalım mı yine o illegal yollar ile olduğunuz 1.liklerinizi :)
adamlar 10 hesapla giriyorlar ve köy icin kardesini bile satıyorlar öyle adamlarla oyun oynuyoruz speed de aksam iyi yaptın bozdun oyunlarını belkide

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Konuda öneride bulunan oyuncularımızın önerileri not olarak alınmaktadır.Fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmaya devam ediniz.

DeletedUser54072

Ziyaretçi
Normal Dünya oynuyoruz sanki 20 kişi grup olusturuyorlar Speed la burası klanlar bile 2 kişi Kesimde 40 sırada olan kişi 1 ci oluyor şaka gibi

DeletedUser68234

Ziyaretçi
Bende oynadım sayılmaz savunma bastım oyuna bakamiyoum fazla

Ben askerde olduğum için asilmadim oyuna yoksa dengeler farklı olurdu

Durum
Konu yanıtlara kapalı.