Yasel- Ceset hakkinda

-Ares-

Baltacı
w58 de ihanet falan yok.Üniversiteli dünyalar malesef böyle kapanıyor.Biz sadece tek ele alıp o şekilde yönettik.Rakipte 4-5 farklı klan olarak yönetti o yüzden de başarısız oldular.E zaten 20 kişi kapatacak klanlara bölünce kaç kişi kalıyor siz hesap edin.Elbette alınan, alınamayanlar oldu.Karşılık olarak böyle bi hareket yapmak ancak sizi küçük düşürdü.2 tane hesabı 1 hafta geri attınız karaktersizliğiniz dışında neyi kanıtladınız şimdi?

**KOMUTAN**

Mızrakçı
Tatava yapmayın. Oyun oynayın laf cambazlığı da moda oldu oyunda :) ne sanıyordunuz iki üç köyle çıkmışsınız yıllarını oyuna vermiş İnsanları karşınıza alıyorsunuz sonra gelin buraya foruma yok böle oldu falan ağlama duvarına :) gidin neyi kanıtlamaya neyin çamurunu atmaya çalışıyorsunuz.
Daha yaşınız küçük bazı lokmalar büyük gelir size...

*Who* Winner

Acemi
Bu oyun kapatmak için değil dostluk arkadaşlık sohbet muhabbet için mi kuruluyor :AS:SAD SAD

o yüzden 3000 kişi birleşip oyunu kıraathaneye çevirdiniz :ASD:SDA

lord odeni tokatladık sesi senden çıktı kardeşşş senin burada yazı yazmaya bile seviyen yetersiz. boş köy toplamayla oyuncu olunmuyor. bence git bahçede top sektir yoksa biliyorsun cümlenin devamını :)
He bir de oyundan tüm kimyasal klanına saçma sapan çocuk çocuk mesajlar atıp engellemen de cidden zeka başarısı, TEBRİKLER kutluyorum seni :)

Kalan*

Mızrakçı
barbar toplamayla da oyuncu olunmuyor ama neyse :)

18249 adlı eklentiyi görüntüle
İstatistik mi öğretiyorsun boşver kimseye birşey kanıtlamaya ihtiyacımız yok
Ayrıca bu konu başlığında ki tartışma bizleri ilgilendirmiyor ama Truva 3 kişi ile yapılacak birşey değil siz sadece kendinizi eğlendirmişsiniz kimsenin umurunda değil 58 de olanlar burada oynayan binlerce oyuncu geçmiş wlerdeki hikayelerini paylaşsın o zaman
İsteyen klanda istediği kadar sayıda oyuncu istediği kadar pakt ile girebilir farmlive oynar isterse savaşır ama böyle devam ederse ki öyle görünüyor artık bu oyunu bırakma zamanım geldi de geçiyor demektir
Saygılar

S U P E R B

Milis
lord odeni tokatladık sesi senden çıktı kardeşşş senin burada yazı yazmaya bile seviyen yetersiz. boş köy toplamayla oyuncu olunmuyor. bence git bahçede top sektir yoksa biliyorsun cümlenin devamını :)
He bir de oyundan tüm kimyasal klanına saçma sapan çocuk çocuk mesajlar atıp engellemen de cidden zeka başarısı, TEBRİKLER kutluyorum seni :)

18249 adlı eklentiyi görüntüle

şu topladığın barbarlarda tam olarak ne kadar asker vardı da benim topladığım köylere boş deme hadsizliğinde bulunuyorsun.

kakashi10

Milis
Ayrıca " seni bulucam" gibi cümlelerle tehtit etmeyin lütfen:)
İstatistik mi öğretiyorsun boşver kimseye birşey kanıtlamaya ihtiyacımız yok
Ayrıca bu konu başlığında ki tartışma bizleri ilgilendirmiyor ama Truva 3 kişi ile yapılacak birşey değil siz sadece kendinizi eğlendirmişsiniz kimsenin umurunda değil 58 de olanlar burada oynayan binlerce oyuncu geçmiş wlerdeki hikayelerini paylaşsın o zaman
İsteyen klanda istediği kadar sayıda oyuncu istediği kadar pakt ile girebilir farmlive oynar isterse savaşır ama böyle devam ederse ki öyle görünüyor artık bu oyunu bırakma zamanım geldi de geçiyor demektir
Saygılar

Dostum bizde biliyoruz ki 3 kisiyle bir yere varilamayacagini bu oyunu oynamaya dun baslamadim herseyin farkindayim.Benimde bir ekibim var 58 de oynayanlarin hepside gormustur isteseydim getirirdim ve hatta bu kadar cabukta vurmazdik zamanimizi beklerdik.Amacimizi tekrar tekrar soyluyorum onlarin bize yasattiklarinin aynisini yasatmati amacimiz ki yaptikta,bu arada tekrardan kendilerine tesekkur ediyorum cok destekci olmak isteyenler oldu reddettik egerki bu dunyada kalici olsaydik ana koylerimizi destekletirdik ve emin olun sonuclar hicde boyle olmazdi.

Ayrica oyunu birakma zamanin geldiyse bırak gitsin, zamani geldi de geciyor deyip show yapmana gerek yok.

Zift

Mızrakçı
Ayrıca " seni bulucam" gibi cümlelerle tehtit etmeyin lütfen:)

Dostum bizde biliyoruz ki 3 kisiyle bir yere varilamayacagini bu oyunu oynamaya dun baslamadim herseyin farkindayim.Benimde bir ekibim var 58 de oynayanlarin hepside gormustur isteseydim getirirdim ve hatta bu kadar cabukta vurmazdik zamanimizi beklerdik.Amacimizi tekrar tekrar soyluyorum onlarin bize yasattiklarinin aynisini yasatmati amacimiz ki yaptikta,bu arada tekrardan kendilerine tesekkur ediyorum cok destekci olmak isteyenler oldu reddettik egerki bu dunyada kalici olsaydik ana koylerimizi destekletirdik ve emin olun sonuclar hicde boyle olmazdi.

Ayrica oyunu birakma zamanin geldiyse bırak gitsin, zamani geldi de geciyor deyip show yapmana gerek yok.

Kardeş hakkını helal et, şimdi anlıyorum seni, sen haklıymışsın. Meğer sen ne delikanlıymışsın, ne ağırmışsın, ne oyuncuymuşsun, adâlet dağıtıcıymışsın, boyun eğmezmişsin de biz bilememişiz kıymetini. Getir ekibini, 10 kişiye benden 10'ar k pre, vurak şunları, kapattırmayalım dünyayı şu YASAL'a.

Seviye dersi verirken seviyen alçaklar da onu nasıl yapacaz kardeş ? Tokatladik diye konuştuğun adam w58de ceset kadrosuna büyük faydaları oldu. Nasıl insanlarsiniz la siz ? Siz yasal olarak ve hatta koca kıtayı kaldırıp üniversite bölgesine opa geldiğiniz de patladığıniz vakit. Tokatladik dediğin adam ve ekibi kolpanin Kuzey bölgesini düşürdü. Siz ne yaptınız yatmaktan başka..

Zift

Mızrakçı
Seviye dersi verirken seviyen alçaklar da onu nasıl yapacaz kardeş ? Tokatladik diye konuştuğun adam w58de ceset kadrosuna büyük faydaları oldu. Nasıl insanlarsiniz la siz ? Siz yasal olarak ve hatta koca kıtayı kaldırıp üniversite bölgesine opa geldiğiniz de patladığıniz vakit. Tokatladik dediğin adam ve ekibi kolpanin Kuzey bölgesini düşürdü. Siz ne yaptınız yatmaktan başka..

Biz, seviyeyi edeple adapla ölçeriz. Bir lafa bakarız laf mı diye bir de söyleyen bakarız adam mı diye. Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim, demişler. Git, arkadaşlarının seviyesinden, kendi seviyenden bahsettirme burada.

Biz, seviyeyi edeple adapla ölçeriz. Bir lafa bakarız laf mı diye bir de söyleyen bakarız adam mı diye. Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim, demişler. Git, arkadaşlarının seviyesinden, kendi seviyenden bahsettirme burada.

Siz mi ? Ben burda seviye dersi vermiyorum. Hakkı gapsedilenlerin yanında duruyoruz. Bu her zaman böyle oldu. Şimdi sen Özlü sözleri güzel ezberlemissin. Nesin sen ? Turabi Çamkıran falan mı ? :)

kakashi10

Milis
Yapma ya demek edep adapla ölcersiniz oyle mi,koyayimmi o ettiginiz kufurleri buraya hani edepten bahsediyosunuz ya sizin yaptimlariniza karsi tek bir hakarette bulunmadik biz bulunmayacazda

Birde tehdit etmeleriniz yok mu bitiriyor beni,
Seni bulacaz gibi laflarla korkutmayami calisiyosunuz beni arayan bulur rahat olun klavye delikanliligi yapmaniza hic gerek yok

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Zift

Mızrakçı
Yapma ya demek edep adapla ölcersiniz oyle mi,koyayimmi o ettiginiz kufurleri buraya hani edepten bahsediyosunuz ya sizin yaptimlariniza karsi tek bir hakarette bulunmadik biz bulunmayacazda

Seni bulacaz gibi laflarla korkutmayami calisiyosunuz beni arayan bulur rahat olun klavye delikanliligi yapmaniza hic gerek yok

Allah'ını seversen koysana, lütfen koy ama, kırma beni.

Zift

Mızrakçı

Kaldı ki size sövüldü diyelim, sonuna kadar haklılar. Meselen kimleyse gider onla halledersin. Bir oyuncuya bile vereceğin zararın bütün klanı etkileyeceğini bilecek kadar yıl devirmişsin ömründe. Milletin hakkını ye, kendi hakkını alacağını söylemek pahasına sonra gel burada zırla.

Zift

Mızrakçı
Gaps yapmadım.. gapsss. gaps ne la? Her yerinizden zeka fışkırıyor, bunun sırrı nedir Sayın Kral Katili Bey?

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Zift

Mızrakçı
Noldu edebine adabına, karaktersizsiniz hepiniz..

Anlayan anladı bizi,anlamayanda is isten gectikten sonra anlar...

Anlamadım? Ne olmuş edebime, adabıma? Edepsizlik yaptığımızı gösterdin de ben mi göremedim? Hani kanıt, yükler yüklemez silindi mi yoksa?