Yasel- Ceset hakkinda

Zift

Mızrakçı
Sen kimsin la ? Sen git yetkili bir abin gelsin

Şşşşş... Onu bunu bırak da bir W gel bizle gir. Seni de kek gibi yuğuralım, sinek şaplağı gibi kullanalım, sonra da çöpe atalım, ne dersin? Ağlayabilmek için sebep arayıp durmana da gerek kalmaz böylece. Bizi gösterir, abi beni dövdüler, dersin.

*Alpagu

Yasaklı
Onu bunu bırakın da ben şimdi hepsini okumaya üşendim. Ceseti vurup yasal mı oldunuz siz şimdi ?

X-Rois.

Ağır Atlı
Kim ne derse desin, ister haksız bulun ister hak verin sorun değil biz neyin,kimin ne olduğunu çok iyi biliyoruz o konuda rahat olabilirsiniz.Bu dünyada amacımıza ulaşmış bulunmaktayız.verebileceğimiz en fazla zararı verdik.Ayrıca o hissi de tattırdık çok şükür sizlere, bundan sonra kötü çocuklar olmazsınız umarım.Bu yaptığımız eylem uyarı olsun,başka dünyalar da da aynı karaktersizlikleri insanları yapmayın diye.Bundan sonraki tüm dünyalarda karşınızdayız. Hepinize bir pro borcum olsun..
Ben sizi haklı buluyorum Sahin e Truva var deseydin gelirdik ;)

FARAZA

Markiz
Şşşşş... Onu bunu bırak da bir W gel bizle gir. Seni de kek gibi yuğuralım, sinek şaplağı gibi kullanalım, sonra da çöpe atalım, ne dersin? Ağlayabilmek için sebep arayıp durmana da gerek kalmaz böylece. Bizi gösterir, abi beni dövdüler, dersin.

Sinek şaplağı mı gerçekten o aletin adı ben hep sineğe vurma aleti diyordum

Mavıpsa

Yasaklı
Boş muhabbet bu oyunun özelliği sanırım bu herkes bı kazık atma kazık yedim derdin de IQ seviyesi yüksek insanlar oynuyor gerçekten oyunu ama bu muhabbetler mide bulandırıcı.(haklı haksız umrumda degil.)

W58 cesette oynayıp değer görmeyen herkes gral gatilinin sirkulerini keşke dinleseydik demiştir he neyse. Alfabe ailesine sevgilerimle :)

Çeteleşmeye son!

la mustafa zaten w58 de oynarken bu adamlar sizle yani düşman klanımızla muhabbet eden adamlar daha ne diyim ,bide listede yer istediler :) komikler degilmi kanka

bir sonraki dünyaya birlikte girelim diye konuşmadınızmı hatta söyle bakalım bide burda listeye giremedik diye aglıyorlar

My name iş azem

Mızrakçı
Ceset i bide bana anlatın....ceset candır celal şahin adamdır nokta.

Yeni .. yeninin bir tık eskisi bilmez ...
Kocaarslan ahmetten sarraf emreden erhan06 dan chono celalden vanhelsing sahinden gayri kim mişki zaten ceset...
Adamların kalanınında oyuncu olun bide racon kesin yok artık...

Jopcu Zehirx

Casus
Ben cesette dünya 16 da oynadım ve saydığım ve sevdiğim çok isimler var o klanda yasal klanı olarak da dünyayı kapatacaklarini dünya başında demistim. Ama burda senin bu yaptığın terbiyesizlik. Madem başına böyle birşey geldi alacaksın ekibini gideceksin bölgelerine vuracaksın. Dünya kapanırken herkes listeye giremiyor. Bunu çok kez yasadim. Çok emek verdiğim olanlarda bile kapatamadim. Dünya kapandiktan sonra hepbaska dünyalarda karşılaştığım adamlar oldu bir merhaba alamadiktab sonra pek oynamanın anlamı yok felsefesiyle ilerledim. Keşke bu denli olayı yapmasaydin da kendini küçük dusurmeseydin.

Naçizane fikrim. Bu dünyada da oynamıyorum.