Yasel- Ceset hakkinda

Nebla

Acemi
Adamların ittifaktakı sıralamaları 5 ve 6 kesimlerine baktım seninkiyle karşılaştırdım ama karşılaştıralcak bir şey de yokmuş komik
onlarıda atayım iyice rezil ol istersen ?

Aynen öyle amaçları ekip olmak değil kendi isimlerini göstermek bu yüzdende herkes hammadde atarken onlar sıralamada yükselmeye çalışıyordu.Sonra biz niye listede yokuz.Çünkü ekip olarak oynamak istemiyorsun.Sadece egolarını tatmin etcek ortam arıyorsun.

kakashi10

Milis
Çok konuşmanıza birşey demiyorum ama boş konuşuyorsunuz siz kandırmaya devam edebilirsiniz bu dünya olmasın başka dünyalarda var her daim karşınızdayız herşeyin hesabı bir bir sorulur rahat olun

Lord Oden

Acemi
Aynen öyle amaçları ekip olmak değil kendi isimlerini göstermek bu yüzdende herkes hammadde atarken onlar sıralamada yükselmeye çalışıyordu.Sonra biz niye listede yokuz.Çünkü ekip olarak oynamak istemiyorsun.Sadece egolarını tatmin etcek ortam arıyorsun.

yükarida gördügun listeden bak bakalim.
ProtezBacakliKurbaga, Mcefsanesi herkesin hakini yediniz hala buralarda konusma yüzü görüyorsunuz.
Ayip vallah. Algi yapmaya gerek yok, elimizde bir ton belge var hakliligimizi destekleyen....

Lord Oden

Acemi

sen listede acaba neredesin, önunde onlarca insanlar varken Sahin abiniz ve ceteniz okadar insanin hakini yedi...
Fazla söze gerek yok

delkinghome2

Mızrakçı
Bu oyunu güzel yapan tabiki sohbet muhabbet.Ama oyunun genel amacı da dünya kapatmak.
Dünya kapatmayı hak eden bir adama ve istediği halde sen işte sohbet muhabbetle yetin demek zırvalık.Hak edene hakkını vereceksin.
Adamların o olay çok zoruna gitmiş ve karşı klan kurup zaiyat veremeyeceklerini düşündüklerinden(sayısal olarak) böyle bir şeye kalkışmışlar.
Çok yadırgamamak lazım.
Kırgınlıklar olabilir ama saygıyı elden bırakmayın karşılıklı.

İyi forumlar herkese

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
Klanlar Oynayan, bu oyunu güzel kılan insanlara;

Ceset-Yasal Hakkında

Bugün seninle bire bir konuşmaya karar verdim. Evet seninle, bundan sonra yazacaklarımı okuyacak olan kişi;
Sana Ceset-Yasal hakkında anlatmam gereken şeyler var ama önce kendimi tanıtayım. Adım Yusuf yaşım 20 üniversite öğrencisiyim. Bu oyunu daha küçük yaşlarımdan beri büyüklerimle birlikte oynayıp sevmiş ve oynamaya devam etmekteyim, oyuncu ismim kakashi10.

Bu sabah eski Ceset’i yani Yasalı içten vurduk. Sebebi ise;
58.Dünyada biz dahil birçok kişinin yüzlerine gülüp arkasından iş çevirmeleridir ve bu bizim oyundan duyduğumuz keyif ve zevke karşı gelmektedir.58.Dünyanın
başından beri belki de sabahlara kadar uyumayanları, emek verenleri, zaman harcayanları, üniversite için hammadde atanları(58.Dünya üniversitesi dünyasıydı.) hiçe sayan kişilerden bahsediyorum. Bu olay oyunu kapatması için oyun kuralları dahilinde 20 kişiye verilmiş bir hak olmasına rağmen, kandırmaları ve işi garantiye alma sesi sedasız hatta savaşsız denilecek seviyede oyunu kapatmak için yapılan yanlışlar birikintisi sonucu ortaya dökülmüş bir eylemdir. Masada bize verilmeyen Hakkımızı vurarak aldık…

Başta bu yalanlara kandığımız için ve maşa olarak kullanılıp savaşlarında onları galip çıkardığımız için kendimize sinirleniyor ve çok uzatmadan kısa kısa olan olaylardan bahsediyorum…
58.Dünyada hakkımızı vermemiş olan Van Helsing ile her telefon görüşmelerimizde "siz hiç merak etmeyin dünya kapanmasına 1 hafta kala ilk 100 discord’a toplayıp herkese açık bir
şekilde en çok kim hammadde atmış, kim daha çok savaşmış, kim daha çok emek vermiş ise tespit edip dünyayı kapatıcak 20 kişiyi belirleyeceğiz ve üstelik ‘’En çok kapatmayı hak edenler ise sizsiniz "cümlelerini kullanmıştır. Yanlış anlama biz hiç bir
zaman dünyayı kimler kapatacak nasıl kapatacak vb. kelimelerini yüzsüzlük yapıp kesinlikle kullanmadık ama bilseydik hakkımız için o zaman savaşırdır. Anlayacağınız Masada bize verilmeyen Hakkımızı vurarak aldık…

Daha dur, devam ediyoruz. Bu duydukların sadece bize değil bizim gibi kullanılan bir çok kişiye de söylenmiş, sözler verilmiş durumdadır. Dünya kapanmasına son bir hafta kalmış ve WhatsApp grubunda tartışmalar başlamıştır bile, hakkını helal etmeyenler mi dersin küsüp çıkanlar mı dersin her türden var. Bize hala dünya sonu için herhangi bir bilgi verilmemiştir. O gün, tartışmaların olduğu gün anladım ki dünyayı kapatacak kişiler belirlenmiş ve iş işten çoktan geçmiştir. Hiç üstelemedik ve ekibimizle Van helsing’in bir ümit
bizi Discord’a toplamasını bekledik, boşuna bekleyiş. Kapanmaya son 2 gün kala yine her zaman ki gibi kimseden ses seda yok ve Ben de Van Helsing’i yoklayayım dedim ve yazdım kendisine ne zaman toplanıyoruz yarın toplanalım yazdım ve kendisi de tamam dedi. Yarın oldu yine her zaman ki gibi ses seda yok kimseden ve yine her zaman ki gibi toplanmadık. Akşam son kez daha
yazayım dedim tabii bizde rahatız sıralama ilk 10’dayız bizimle emek veren dostlarımız varıyla yoğunla dünya bitti demeden hammadde atmaya devam etmiş ve bizlerin listede olmamızın onlar için yetip artacağını söylemekteler. Son kez tekrardan yazdım ne zaman toplanıyoruz, konuşuyoruz bize kesinlik ver artık(işkillenmeye başlamıştır artık)diye ve kendisinin cevabı yoğunluğu, yorgunluğu ve süre gelen yalanları oldu biz böyle anladık. Anlayacağınız Masada bize verilmeyen Hakkımızı vurarak aldık…

Gelelim Dünyanın kapandığı güne, dünya kapandı akşam saatlerinde yine grupta son güne kadar kandırılmış oyuncular, küsüp çıkanlar ve tabi ki de dünyayı kapatanların gruba hayırlı olsun mesajları... Artık iş işten geçmiş ve hakkımızı almak için savaşamadık bile… W58’de de bunlar için çok laf eden vardı söylediler, uyardılar defalarca kez inanmadık. Başımıza geldi anladık… Sizde sizin başınıza gelmesini beklemeyin diye biz buradayız. Söylüyoruz inanmayın, güvenmeyin. Geldik şimdi oradaki hıncımızı almaya içlerinde büyümemize izin verdiler sırttan vurmak nasılmış hissetsinler istedik, arkalarından bıçakladıklarının sesi olmak istedik. Anlayacağın güzel dostum Masada bize verilmeyen Hakkımızı vurarak aldık…

Daha nice yalanlar başta belirlenmiş sonu belli oyunlar…
Bu bahsettiklerimin hepsinin bire bir kanıtları var ve merak edenlere kanıtlayabilirim,Yalan söylendiğini söylerler sizi de kandırmaya çalışırlar kanmayın…

Şimdi senden empati yapmanı istiyorum dostum. Dünya başından sonuna kadar canla başla savaşıyorsun hak ediyorsun kapatmayı ve sonucunda bu olanlar oluyor, kandırılıyor. Sen ne yapardın?
Başta deseler kapatıcaklar belli söz verdik eşim dostum ona göre bil ya karşına al ya kabullen, işte bu can sıkıyor koyuyor…
Belki Yasal’a büyük bir zarar veririz belki de yenilir bu dünyadan çekilir gideriz.
Bu da sana olsun CESET-YASAL oyunun hakkını verir bizi masada yendiğiniz gibi sahada da yenebilmenizi bekleriz. Anlayağın verilebilecek en büyük zararı vereceğiz ve bu dünyayı da insanları kandırarak kapatmanıza izin vermeyeceğiz…

Bu bir oyun. Umarım oyunun gerektirdiği gibi savaşarak ya devam eder ya yok olursunuz masalarda bu oyunu kaybetme bu sözlerime dikkat et dostum

İyi oyunlar dileriz...
Üşenmedim işsizlikten hepsini okudum :) haklısındır haksızsındır bilememde dostum 3 kişiyle mi arkadan vurulur? azıcık daha toplaşsaydınız böyle darbe mi yapılır hiç mi göstermediler size :p:p

Nebla

Acemi
Her yazdığımda pişman oluyorum şu foruma 20 yaşındaki çocuklara ne anlatmaya çalışıyoz ki bildiğiniz yoldan devam edin siz böyle böyle öğrenceksiniz

kakashi10

Milis
Her yazdığımda pişman oluyorum şu foruma 20 yaşındaki çocuklara ne anlatmaya çalışıyoz ki bildiğiniz yoldan devam edin siz böyle böyle öğrenceksiniz

Atalarım derki akıl akıldan üstündür. Kimseyi küçümseme hayatta noktada küçüktür ama cümleyi bitiren de odur.

E biz w58de zaten bunların böyle olduğunu söyledik bu yaptıkları hareket güncel bir durum değil her zaman yaptıkları şeyler :D
Dedim dedim inanmadınız bak ne oldu şimdi :D
Birde şöyle bir durum var adamlara kapatmakla alakalı bir şart vermişsiniz maden atın listeye alalım demişsiniz adamlar şartı fazlasıyla yerine getirmiş ama siz sözünüzü tutmamışsınız şimdi de çıkıp sizi vurdular diye laf yapıyorsunuz. Vallahi siz iflah olmaz insanlarsınız. Algı yönetimini iyi beceriyorsunuz.
Umarım tekrar karşılaşırız başka worldlerde