Yaşin galaksi olmasi

• Konuyu başlatan DeletedUser51598
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
bi de birileri tutturmuş yalakacı tayfa falan diye. şu başlıkta şuan size yorum yazan oğuz, hasan, fatih, büşra, recep, vs. alayı klan kurucusu.

olum bizim galaks ta 50 üyemiz varsa bunların 30 tanesi kurucu. kalanlar da kendi istemedikleri için yetki almayanlar. adam olanı biz bağrımıza basıyoruz. burada yonetim - şakşakcı - diğerleri diye bişey yok. sen işini adam gibi yaparsan, bu aileyi benimsersen ailenin bi parcası olursun. ama sizin kafa yapınız almaz bunu.

hayır bi de yalaka olana barbar serbest oluyomuş tee allahım ya :D olum benim dedemi ne övüyon benim paramı ver :D yalakalar mı kurtaracak beni ? op.lara katılmayan bi tane oyuncu yok la bu klanda. adamlar op.lara katıldıktan, işini yaptıktan sonra da nabarsa yapsın, isterse yalakalık yapsın. isterse gider yapsın. biz hepsine razıyız. ama önce işini yapsın.

DeletedUser

Ziyaretçi
oyunda kafasını ezdiğimiz kolpacıları forumda görüp yeniden tartışmak çok keyifliymiş ya :D

tanıyan eden filan varsa şu vip, doğu, darbe, anka klanlarının yönetimlerini de çağırsın bi hoşbeş edelim. şu bi ara forumda dünyanın zirvesinden bize seslenen scorpion vardı. onu da çağırın. hep beraber eğlenelim :p:D

DeletedUser14924

Ziyaretçi
yetmediyse yine 3-5 büyüt de kastırırım ben size savunma puanı :D Yavaş büyüt ama şu sıralar beleş köy yağıyor üzerime :D 2-3 haftaya mis limitini tekrar 50 60 yapınca aradan çıkarayım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Enstein yazdigin hersey cok bosluk icini dolduramassin bombos sabahtan beri ayni ayni ayni sen suna cevap ver yeter valla yeter

O yasaklara uymayan yonetimde ki oyunculara neden ceza vermediniz o kadar laf yaptiniz yok aticaz kim olursa olsun azarlicaz falan filan eger vermisseniz tesekkur ederim

DeletedUser61859

Ziyaretçi
yetmediyse yine 3-5 büyüt de kastırırım ben size savunma puanı :D Yavaş büyüt ama şu sıralar beleş köy yağıyor üzerime :D 2-3 haftaya mis limitini tekrar 50 60 yapınca aradan çıkarayım :D

Her zaman beklerim kafanı doğuya çevirdiğinde göreceksin :)

DeletedUser

Ziyaretçi
O yasaklara uymayan yonetimde ki oyunculara neden ceza vermediniz o kadar laf yaptiniz yok aticaz kim olursa olsun azarlicaz falan filan eger vermisseniz tesekkur ederim

müco bak şimdi sen ya deli numarası yapıyosun. ya da seni arkadaşların çok güzel kandırmışlar. önce onu söyleyeyim. sohbete öyle başlayalım. ilk olarak; o dönem hatırlıyosan yaş klanına operasyon yapıyoduk ve başarılı olmayı geçtim başarısız olsak bile orduların dönüşünde o kıtada çok sağlam hasar bırakacaktık. alacakaranlıklar, kabus filan hepsi sakata gelecekti. buraya kadar sıkıntı yok dimi ? heh. alacakaranlık emin, başta celik25 ve sizin bi iki büyükbaş arkadaşınız olmak üzere bazı oyuncuları oyun sırasında ayartmıştı. kafalarına girmişti ve vakti geldiğinde klandan çıkartacaktı. baktı biz daha o dönemde 100 köyün üstünde op.lar çıkartıyoruz, ters taklaya geleceğini anladı ve darbe planını erkene aldı. bizim çocukların orduları yollardayken hepinizi çekti. bazı kafa adamlarınızı destekletti. ve siz etrafınızda arkadaş listenizde kırmızı gördüğünüz herkesi vurdunuz. ya şu cümleleri kurarken bile utandım, siz ne rezil adamlarsınız la. neyse konudan kopmayalım. yani burada sizin bi spartacus isyanınız yok. eminin kuklaları olarak vakti gelince kullanıldınız. hatta durumu öğrenmek için biz emini yemledik de bi iki adamımızı yolladık yanına bi konuşsun bakalım diye. adam da teyit etti kim casusu kim değil. sen hala, bu olayları kendi insiyatifinizle aldığınız bir karar sanıyosun, kendini buna inandırdın.

neyse gelelim diğer hususa. bana söyle bakim yönetimde olup da barbar toplayanları. ver bi listesini onun üstünden konuşalım. böyle boş laf atarak olmaz. ben de sana hem yönetimden, hem normal oyunculardan kimler barbar almış, hangi bölgelerden barbar almış, hangi dönemde barbar almış, tek tek izah edeyim. tabi kayda değer bu denli ciddi bir barbar krizi varsa ortada.

ve sana şunu da söyleyeyim. şuan klanda ilk 20 oyuncunun mis sayısı 700 ün üstünde. şuan desek ki barbar alımı serbest, bolgede 1 tane barbar kalmaz. ve tekrar başa gelelim, bizim klanın tamamı yönetici. adamlar istese zaten sen ben tutamayız, bütün haritayı masmavi yaparlar diyorum. bütün klanın ortak bir kararı bu. alınmayacak deniyor kardeşim. alınmayacak deniyorsa alınmaz.

şu haritaya bak la, en barbar yoğun bolge bizim. hala neyin ısrarını yapıyosun sen. bizim klanda barbar alan varsa da klan sınırının dışından kami ya da defans basmak için 3-5 barbar almıştır. daha ötesini de bulamazsın. zorlama boş yere. burada herkes kurallara sonuna kadar uyar. uymayanlar önce uyarılır, sonra atılır. net.

DeletedUser

Ziyaretçi
En basit ornek presaman aldi ve forumda konu actik yuz**z sildiniz kapattiniz enivecivokke artik ismi neyse o da aldi bununla ilgili konu actik sildiniz kapattiniz

DeletedUser

Ziyaretçi
Simdi gelmis kim onlar diyor siz ne adamlarsiniz op icin koy alimi yadaklandi pressman o zmaanda aldi koy biz diyince hain mi oluyoruz

DeletedUser

Ziyaretçi
Benim koyde gozum yok bu yasaklara uyduk ama onlar uymadi biz ne kadar hainsek onlarda o kadar hain ama torpilliler siz kullanin hala o uyeleri

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Bu kuyruk acısı olanlara diyorum forumdan yazarak üzerimizden bi prim sağlayamazsınız kaldı ki bir ekibiniz bile yok :)

Burada konusacağınıza ya gelin 34 e yada girin 36 ya biz sizede bir ara uğrarız :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Hala kalmissa klanda normal uye olursa atip toplarsiniz zaten koy lazim yasaklar normal uyelrr icin gecerli sizin klanda

AvB.

Mızrakçı
Bundan 1 ay evvel olsaymış benim favori başlığım olurmuş. Hakikaten foruma girmek için neden bu kadar zaman beklediniz ?

DeletedUser

Ziyaretçi
Bundan 1 ay evvel olsaymış benim favori başlığım olurmuş. Hakikaten foruma girmek için neden bu kadar zaman beklediniz ?

Dediler klan formunda egoistler dolmus bizde bos birakmiyalim dedikde hala cevap vermediniz o yasaklara bi ceza verdiniz mi