Yaşin galaksi olmasi

• Konuyu başlatan DeletedUser51598
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu dünyada alıştığımız şeyler şaşırdıkmı ?

DeletedUser46662

Ziyaretçi
yaş değil kabustan belli bir ekip geçti sanırım :))

Luciferr

Dük
Yok la yanlış duymuşsunuz, galaxy yaş oluyor. Ben ayarldım diplomasiyi . Nassı olmuş tt2

DeletedUser60825

Ziyaretçi
hayır beyler herkes yanlış biliyor doğrusu:

galaxy ve yaş, kabus oluyor

DeletedUser

Ziyaretçi
Dua edin kabus bizi destekliyemedi yoksa sos felan kalmazdi orda simdi diyeceksin ki bu kim :D yonetime bas kaldiran sizlerin emir kulu olmayan oyuncagi olmayan ekip biraz resmi oldu ama pressman nerde ozledim onu :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ahahaha :D arkadaş muhtemelen iki ay evvel galaxy'de darbe yapmaya çalışıp sonra tokatı yiyince nickini forumlarda zikredecek yüzü kalmayan tiplerden biri. hala bi de dua edin filan diyo :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Enstien sen bunu tut :) yonetiminizin tarafli olmasi yuzunden ayrildik eger ayrilmasaydik zaten bizi sizler topluyacaktiniz biz size az daha olsa yusuf cektirttik hemde nasil bi gorseneiz ne kufurler hala bunun oyun oldugunu bilmiyorlar isteyen varsa ozelden atim fotolari :p nasil acizler :D

DeletedUser59565

Ziyaretçi
Ne agliyolardi ama birkac kisi daha olsaydi dibine kadar getirirdik

DeletedUser

Ziyaretçi
Pressman abinize selamimi iletin nasil bi abinizsse onunda goruntuleri var ne kadar simdi ban yeriz susuyorum :)

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Sürünen uçak. Elindeki ss'leri buraya da at yavru =) Sıkıntı yapma öyle şeyleri. Çok fazla da bekleme yapma, uza bakalım. Sürünen uçakkk seni ;) tt2

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Yani isterdim ki söylediklerimi o an gerçeğe dökeyim. Ancak gerekli materyaller yoktu elimde ;)

Bir de o ss'leri neden tuttuğunu anlamadım :D Nasıl bir idrak ve kabullenme yapın var, gerçekten anlayamadım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
recep sen de öyle unutulmaz bi dayak yesen, yanına bi kaç hatıra alırsın o günden kalan :D