Yaşin galaksi olmasi

• Konuyu başlatan DeletedUser51598
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser59236

Ziyaretçi
Hala anlamiyorsun konu koy degil degil yandas bir yonetim onun yalakaci tayfasi pirimsess

Bak ablacım hasan olsun samet olsun otcu olsun hepsi benim arkadaşım. Ama gerektiği yerde beni de uyardılar. Kullandıkları dil bana göre normal sana göre anormal. Bunu boş yere tartışıyoruz herkesin bakış açısı farklıdır. Ama konu amacından saptı. Adam kızlar beni şikayet etti diye sızlanıyor. Diğeri çıkmış otcu benimle kötü çıktı diye sızlanıyor. Yani klandan çıkıp sizi arkanızdan vurduk demek yerine neden bu kadar bahane

DeletedUser59565

Ziyaretçi
Beyler cikalim biz burdan bunlarin takilsinlar kendi uslupleriyle esit esit:eek:

COK UZADİ ARTİK UZATMAYALİM BENİM LAFİM BU KADAR SİZ HEP AYNİ CEVABİ VERİP KONUYU HER ZAMANKİ SAPTİRİCAKSİNİZ CUNKU

DeletedUser

Ziyaretçi
ahaha savunmalara bak ya. daha ilk gün dedik. barbar alımı yasak, aynı köyü iki defa rezerv etmek yasak, op.lara katılmayan - fake atmayan - destek atmayan şutlanır. lan daha girişte herkesi forumun o ilgili bölümüne yönlendiriyoruz. okuyun sonra kem küm etmeyin diye. :D

ya sizin kolpacı olduğunuzu ben ilk dk. anlıyorum zaten. sizin yaşınız kadar biz bu oyunu oynadık. ben yüzlerce defa op.lar icin asker sayısı - katılım mesajları attım bu oyun hayatımda. sen benim mesajlara geri dönüş yaparken ben zaten senin kafa yapını şak diye çözüyorum. he hasan gibi iyi niyetli olanlar işte sizi tutar klandan. siz de ansızın çıkar iyi niyetli davrananı sokarsınız. size ne desek boş. siz online adamı kırmızı yakmasını bekleyip birden vuracak zavallılarsınız. siz daha o şartlarda bile kendinizi haklı çıkarmışsınız. vicdan ? kul hakkı ? yoook. kim sallar öyle şeyleri vur gec. nasılsa güçlü hep haklıdır. bi iç karışıklık yaşayıp yıkılsınlar, kimse sorgulamaz bu yaptığımızı. bu kafadasınız. ama şükür ki hevesinizi kursağınızda bıraktık. kafanıza vura vura hepinizi 0 layıp yolladık. şimdi burada günah çıkartın. hadi koçlarım.

DeletedUser

Ziyaretçi
Anlatsana la bi yalakaligimi...

Gercekten gerek yok herkes kendini bilsin yoruldum siz o yonetimin yalakaci tayfasi sizlere sesleniyorum sizler burda varoldugu surece bizde burdayiz yazdigimiz cevaplara abuk subuk cevaplarla kandirmaya calisiyorlar bu yapacaginiz ardina 123456789987754321 kat daha koyun koyun ki zaferimiz sahlansin sizler isinize gelen cevaplari verip gidiceginiz icin daha tartismayalim

DeletedUser

Ziyaretçi
La enstein yasaklar var diyon sizin yonetim ve yalakaci tayfa uymuyor biz mi zavallli olduk

DeletedUser59565

Ziyaretçi
Kocum sen hala devam et ayni laflarina tamammi sizin adamlarinizin en az 2 rezervesi vardi arkadaslarina rezervelettiriyodu adam olsaydiniz keske biraz keske sende biraz iyi niyetli olsaydinda belki olmazdi bu olanlar

DeletedUser

Ziyaretçi
sürünen uçak, kafanıza kafanıza vurup hepinizi 0 layarak yolladık buradan. hala zafer diyo ahahahahahaha :D

bak tekrar yazayım. öyle sizin gibi kırmızı yakana kadar bekleyip dalmadık, ordular geri döner dönmez tak tak tak ezdik hepinizi. öyle kendinizi burada acındırmayın da, kıtanın üçte ikisi düşmanlarla çevrili bir klanın celik ile birlikte rahat üçte birini oluşturuyodunuz. ansızın çıkıp orada, bizim bütün emekçi oyuncularımıza saldırılar attınız. hem de op vakti. basiretsiz bir klan olsa dağılırdı. ama biz naptık ? kafanıza kafanıza vurduk.

kafanıza kafanıza vurduk. zayıf halkalar sizi. :cool:

DeletedUser61859

Ziyaretçi
Bak ablacım hasan olsun samet olsun otcu olsun hepsi benim arkadaşım. Ama gerektiği yerde beni de uyardılar. Kullandıkları dil bana göre normal sana göre anormal. Bunu boş yere tartışıyoruz herkesin bakış açısı farklıdır. Ama konu amacından saptı. Adam kızlar beni şikayet etti diye sızlanıyor. Diğeri çıkmış otcu benimle kötü çıktı diye sızlanıyor. Yani klandan çıkıp sizi arkanızdan vurduk demek yerine neden bu kadar bahane

Kardeş sen benim söylediklerimden bunu anladıysan yapıcak bir şey yok hadi takıl :)

DeletedUser59565

Ziyaretçi
Aynen siz haklisiniz aynen devam edin diger oyunculara bizden oneri bu klanda olacaginiza en kotu klanda olup adam gibi savasin onlarla:cool::cool:

DeletedUser

Ziyaretçi
La hala neyden bahsediyor zaferden ulan yasak dedin daha demin hain diyorsun bize biz o kurallara uyduk sizinkiler uymadiii

Gercekten gerek yok herkes kendini bilsin yoruldum siz o yonetimin yalakaci tayfasi sizlere sesleniyorum sizler burda varoldugu surece bizde burdayiz yazdigimiz cevaplara abuk subuk cevaplarla kandirmaya calisiyorlar bu yapacaginiz ardina 123456789987754321 kat daha koyun koyun ki zaferimiz sahlansin sizler isinize gelen cevaplari verip gidiceginiz icin daha tartismayalim

la anlatsana bi tane dur gecistirme merak ettim...

DeletedUser59565

Ziyaretçi
Benden bu kadar gelen mesajlara daha cevap vermeycegim artik sacma bir tartismaya dondu herkes kendini.hakli gosteriyo bu yuzden bence daha fazla uzatmayin bitsin bu tartisma