Yağmalar

• Konuyu başlatan DeletedUser64699
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser60632

Ziyaretçi
ben de ban yemek istemiyorum direkt rapor atarsan çok güzel olur :D

DeletedUser60632

Ziyaretçi
attım mesajdan, fikrim değişirse burda senden özür de dilerim ama sanmıyorum :D

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Çaylaklar açılmış, güzel sayıda hafifi olan asker kesmeden de şu aşamada 50-60k rahat yapar gibime geliyor. Yani haritasına da bağlı ama zor bir şey değil bunu yapmak.

Adamı başkası keser, profilden savunma puanına bakılır, savunma puanı varsa köy boş demektir. Sabah 5 gibi başlarsın yağma atmaya, 7’ye kadar kaldırabildiğin kardır. Hadi illa işimi garantiye alayım asker kestirmeyeyim diyorsan savunma puanı olan oyunculara 1 casus atarsın, mesele mi, değil. Yani abartmayın.

DeletedUser66151

Ziyaretçi
Çaylaklar açılmış, güzel sayıda hafifi olan asker kesmeden de şu aşamada 50-60k rahat yapar gibime geliyor. Yani haritasına da bağlı ama zor bir şey değil bunu yapmak.

Adamı başkası keser, profilden savunma puanına bakılır, savunma puanı varsa köy boş demektir. Sabah 5 gibi başlarsın yağma atmaya, 7’ye kadar kaldırabildiğin kardır. Hadi illa işimi garantiye alayım asker kestirmeyeyim diyorsan savunma puanı olan oyunculara 1 casus atarsın, mesele mi, değil. Yani abartmayın.

mesele 50 60 değilki bu miktarlar yapılabilir , mesele 100 k civarları ve üstü için , mesele bir sevda türküdür mesele :D

DeletedUser64699

Ziyaretçi
nasıl yapamadın kanka ya bana uyumadım diye ağlıyodun yeme bizi simdi :p

T0qi

Milis
raporları yolladım hesaplasın tek tek sonra gelip multi yagmaladın diyickmi bakalım .d

DeletedUser60632

Ziyaretçi
ama ben raporlara baktım kesim yok ham toplamı da 30 k oldu :) silinmiş dendi, doğrudur yanlıştır bir şey diyemem ama dediğim gibi yakında belli olur her şey bol yağmalar herkese :D

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Şu aşamada elimde 200 küsür hafif olsa ve oyuna asılsam 90-100k yağma yapamazsam oyunu bırakırım:))) tabii bu dediğim haritaya da bağlı. 160k lar tabi ki fazla ancak olmayacak şeyler değil, eldeki hafif sayısına ve hesabın ne kadar online olduğuna göre değişir bunlar.

Not: hafifi yeni araştırıyorum:)

DeletedUser64699

Ziyaretçi
mesele 50 60 değilki bu miktarlar yapılabilir , mesele 100 k civarları ve üstü için , mesele bir sevda türküdür mesele :D

haritaları kontrol etmek lazım hocam, serdal hakkında ne desek boş kalır ama ben serdalın yağmasının temiz olduğunu düşünüyorum haritasını biliyorum raporları biliyorum, veya acar var onu tanımam etmem haritasına bakıyorum o yağma normal gibi duruyor, bunların yanında yağmasına baktıktan sonra haritasına girdiğim oyuncular var, onları gördüğümde sadece ': D' yapıyorum.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.