We Are Sorry

HiziReis

Kılıç Ustası
yahu inan umrumda değil berk eğlencesine yazıyorum bende almıştım eibodan destek ama unutma siz kaç alırsanız ben 3 katını alıcam felsefem bu düşmandan 3 kat fazla savunmam olmazsa eğlenemiyorum :)

Kanka niye şey yaptın ki siz direk galadan destek alıp atarken sorun yokta dostlarımızdan bir şey alınca mı sorun :)

DeletedUser64591

Ziyaretçi
yahu inan umrumda değil berk eğlencesine yazıyorum bende almıştım eibodan destek ama unutma siz kaç alırsanız ben 3 katını alıcam felsefem bu düşmandan 3 kat fazla savunmam olmazsa eğlenemiyorum :)

Sağlam savaşlara merhaba diyelim :)

DeletedUser66983

Ziyaretçi
şey ayrı ama evet mükemmel ^^

Ha birde eibo seyirci kalmayı bırakıp dahil oldu destek atarak sen görmedin sanırım :S

Su aralar free takılıyorum :) dis de muhabbetimizde çok şikayetçiydin dışa vurus olmuş senin ki icinde kalıcağına dışarı çıksın bosver neticede oyun herkes kendi çıkarı kendi doğruları pesinde kavga dövüş olmazsa oyundan zevk alınmıyor zaten

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Aynen katılıyorum zaten bu oyunda savaştan çok bu muhabbetler zevk veriyor bence bu kadar oynayanı olmasının sebebide tartışmaya meyilli olmamız olabilir yoksa kim oynar bu oyunu balta kilic mi kaldı hangi çağda yaşıyoruz top tüfek daha iyi :D

HiziReis

Kılıç Ustası
Aynen katılıyorum zaten bu oyunda savaştan çok bu muhabbetler zevk veriyor bence bu kadar oynayanı olmasının sebebide tartışmaya meyilli olmamız olabilir yoksa kim oynar bu oyunu balta kilic mi kaldı hangi çağda yaşıyoruz top tüfek daha iyi :D

top tüfeklisini yapıcam bu oyunun premiumda bedava olacak :p

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Ooo kurduğun oyunun mayıs yağmuru olabilirmiyim :D:D ban yazısını okumak değilde okutmak istiyorum o_O

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Her turlu illegal serbest kavga dövüş serbest tek ban sebebi oyunu dürüst oynamak iyi dürüst olursan banlarıM :D:D

HiziReis

Kılıç Ustası
Haydaa kavga çıkartacaksın reis forumda mayıs duymasın :D ama legal iş yapanın zaten benim oyunumda yeri yok :p

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Estetik o tek R ile kullanmış burda ünlü düşünür :cool: Yeni bir dünya düzeni istiyorum icinde bolca ihanet entrika olan foruma bakıp duruyorum hiç kavga Yok ya :oops:

HiziReis

Kılıç Ustası
hocam ben sana ayrı başlık açayım sen orda kavga et kendinle :D kendi kendini cevaplıyorsun çünkü :D

forum hesabım ziyaretçiye döndüğü için saçma sapan bir şey oldu ve böyle kaldı nick facebook üyeliği gibi bir şey sanırım HiziReis HızırReis farketmiyor

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Estetik o tek R ile kullanmış burda ünlü düşünür :cool: Yeni bir dünya düzeni istiyorum icinde bolca ihanet entrika olan foruma bakıp duruyorum hiç kavga Yok ya :oops:
Sen daha nasıl bir ihanet ve entrika bekliyorsun anlamadım :)

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Askı memnu tarzı amcasi yeğenine yeğeni teyzesine teyzesinin oğlu amcasına emmisi kaynanasına falan filan ben seyirci olma taraftarıyım okurken keyif alanlardanim :D