We Are Sorry

HiziReis

Kılıç Ustası
Evet arkadaşlar dün yani 17.03.2019 tarihi ile shelby ile bi savaşa girmiş bulunmaktayız eleştirenler var sövenler var sevinenler var ki herkes kendine göre haklı şimdi ben olaya şöyle birkaç konudan açıklamalar yapıp gidicem :)

Öncelikle galaxye yapılan operasyonda tek klan olmamıza rağmen darbenin en büyüğünü vurduğumuzu düşünüyorum yani savaşta tek taraflı bir izlenim bırakılmasın biz girmesek operasyon bu kadar başarılı olur muydu onuda bilmiyorum ki operasyona en çok uğraşanlardan biride benim neyse devam edelim

Gökberk baba gibi sihirlisilah gibi birkaç oyuncunun insanlara yukardan bakarak rest çekerek konuşması ki daha önce benim oyuncumun yazdığından daha fazlasını yazdı gökberk abimiz ama biz sineye çektik dedim engelle geç uzatma konuyu fakat benim oyuncuma daha fazla yüklenilmesine izin vermem bana attığı mesaj siz çıkmayın ben tek çıkıyım gidiyim bu mesaj vanilladan geldi fakat benim oyuncum şuan dünyada bulunan her klanın her oyuncusundan daha değerli satacak halim yok bende gerekeni yaptım olaylara hep tarafsız objektif bakarım kendi oyuncum hatalı olsa atar ben alırdım köylerini herkesten önce ki bunuda zaten biliyordur beni tanıyanlar

Savaş ilanı meselsini ben geciktirmek istedim ama ilan erken geldi köy alımları geç yoksa destek çekecek zamanı olmadan shelbynin içimzdeki köylerini alırdık ki bu konuda en azından ben yatıştırdığımı düşünüyorum bu konuda da kimse bir yorum yapmasın.

Sığınma vs meselelerine gelirsek oyunda 30 kişi oynayıp bu kadar aksiyon yaşayan tek klanız eibo bile zamanında destek attı ki kara kaşım kara gözüm için değil bulunduğum konum shelbye ne ölçüde sığınmış olabilirim onu merak ediyorum çünkü destek desen gelmedi daha öncesinde 3 kişiye 2 ay 20-30 köy verildi bu zamana kadar bense elimden geldiğince kendi köylerimi savundum shelbye kalkan oldum haritada burda ben olmasam çok merak ediyorum shelby kaç ay dayanabilirdi :)

Bütün klanları diplomasi konularında uyardım herkesi birleştirmeye çalıştım kıtam olmayan diplomasilerde bile söz söyledim hepsi işin sonunda kendi klanımın çıkarları içindi ve shebyi ben dost gördüm fakat onlar bizi kendilerine katabilecekleri bir ekip olarak görmüş ki öyle bir şey münkün değil bu klandaki oyuncuların toplu şekilde gideceği tek klan pusuladır :) burda da savaşımız bitince galaxy olmayacağız hesap sile alacağım ben ve birkaç yönetici kalanlar ne olmak istedikleri konusunda özgürler.

Semih ve ömeri çok seviyorum gerçekten hiçbir sıkıntım yok onlarda biliyor fakat oyuncularının ego duvarlarını yıkmak için şahmerdandan fazlası gerek

Not:Tripotçuyu desteklettim evet ben diplomasiyi bitirdiğim an yeni bir diplomasiye elbette gireceğim bu savaş bitince bana saldıracak bile olsalar desteklemek zorundayım 2 köyüme mislerimiz kamilerimiz giderken destekledim hemde pişman gerçekten değilim ne kadar sövdüğümü saydığımı kaanda mertte semihte ömerde kendi klanımda herkes biliyor fakat diplomasi konusu ayrı bir konu :)

DeletedUser61148

Ziyaretçi
Hesap bakıcıda valla çok fena bakıcı bulmuşlar mdxndm bayrak olmasa hesabı salarım adama direk fkfkmx

Deleted User - 4887772

Ziyaretçi
ne kadar sövdüğümü saydığımı kaanda mertte semihte ömerde kendi klanımda herkes biliyor fakat diplomasi konusu ayrı bir konu :)

Ahhahahahah sonunda be :D Aklıyla kalbini karıştırmayan bir insan buldum :D O elektriklenmeden hep bunlar. ben söylemiştim.

DeletedUser68908

Ziyaretçi
Son günlerde yönetime ve üyelerimize belirttiğim bir noktaya burada yeniden dokunmak lazım klanlarda diplomasi çıkarla karışana kadardır menfaat bitince savaş başlar bu yaşadığımız noktada o kimseye bireysel değildir sözüm o yüzden bireysel algılanmasın hepimiz savaşırız kazanırız savaşırız kaybederiz çarpıya basınca biter bu iş kasıntı yapmaya gerek yok bizim başlığın açılmasının sebebine biraz değsin bu yazı gala ile savaşıyorsan gala ile savaşmaya devam etmek isterdik çünkü oyun başı zaten yönetimler bu anlaşmayı yaptı diplomasiler kapalı ve biz savaşıyoruz denildi ama bir kelime doğrultusunda savaş başlatmak yanlıştı herkez dc de birbirinin arkasından ana avrat söverken biradere takılmak saçma geliyor ki bu sadece benim düşüncem neysek oyuzdur fazlası değil galaxy bu w tanıdığım ve düşman ilanı gördüğüm için savaştığım bir klandan tripot gardaşımı harici tutuyorum we klanıda diplomaside ekliydi müttü düşman oldu bu kadar basit diğer w lerde çoğumuz karşı karşıya olmayacak o yüzden konuşmayı bırakıp eğlencemize bakalım herkese iyi savaşlar olsun

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Sezer sana bir hikaye anlatacam

Bir şey ancak değerini bilenin yanında kıymetlidir
Vaktiyle ergin bir meslek erbabı, yıllarca yanında yetiştirdiği çırağını imtihan etmek ister.

Onun eline iri bir pırlanta verip: “Oğlum” der “Bunu al, önüne gelen esnafa göster, kaç para verdiklerini sor, en sonra da kuyumcuya göster.

Hiç kimseye satmadan sadece fiyatlarını ve ne dediklerini öğren, gel bana bildir.” Çırak, elinde pırlanta bir bakkal dükkanına girer ve “Şunu alır mısınız?” diye sorar

Bakkal parlak bir boncuğa benzettiği mücevheri alır; elinde evirir çevirir; sonra: “Buna bir tek lira veririm. Bizim çocuk oynasın” der. Çırak teşekkür edip çıkar. Bir manifaturacıya gider. O da parlak bir taşa benzettiği mücevhere ancak bir beş lira vermeye razı olur. Üçüncü olarak semerciye gider: “Buna ne verirsiniz?” diye sorar. Semerci şöyle bir bakar, “Bu…” der “benim semerlere iyi süs olur. Bundan kaş dediğimiz süslerden yaparım. Buna bir on lira veririm.”
Çırak en son olarak kuyumcuya gider. Kuyumcu mücevheri görünce yerinden fırlar. “Bu kadar büyük pırlantayı nereden buldun?” diye hayretle bağırır ve hemen ilâve eder. “Buna kaç lira istiyorsun?” Çırak sorar: “Siz ne veriyorsunuz? ” “Ne istiyorsan veririm.”
Çırak, ”Hayır veremem.” diye taşı almak için uzanınca kuyumcu yalvarmaya başlar: “Ne olur bunu bana sat. Dükkânımı, evimi, hatta arsalarımı vereyim.” Çırak “emanet olduğunu, satmaya yetkili olmadığını, ancak fiyat öğrenmesini istediklerini” anlatıncaya kadar bir hayli dil döker. Meslek erbabının yanına dönen çırak büyük bir şaşkınlık içinde macerasını anlatır. “Bundan ne anladın?” diye sorar. Çırağının verdiği cevap çok doğrudur: “Bir şey ancak değerini bilenin yanında kıymetlidir.”
Hayatta değer bilenlerden olmanız dileğiyle…

Bunu ögrendigin gün usta olursun ..