w9 klanların duruşu :)

• Konuyu başlatan By-SiNSeR
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser27214

Ziyaretçi

sizin biriniz degil ki hepiniz aynısınız...

lütfen polemigi bırakın... madem laf dalaşı istemiyosunuz ortaya laf atmayın...

bunu yanlış tarafa söylüyorsun dostum.. ya iki tarafa söyleyeceksin yada atılan lafa cevap verene değil o ilk lafı atana söyleyeceksin..

DeletedUser

Ziyaretçi
bunu yanlış tarafa söylüyorsun dostum.. ya iki tarafa söyleyeceksin yada atılan lafa cevap verene değil o ilk lafı atana söyleyeceksin..

anlıyorum..salla sen ;)

Dün akşama yetişmedi bu güne kaldı ;) bu gün 1 klan ile devam... :)

DeletedUser2091

Ziyaretçi
emeğine sağlık kardeşim. ama çok kırıldım çok darıldım çok gücendim:D ben ve ekibimle röportaj yapmadın ne kadar ayıp:D oysa sana ayırcak bir zamanım olduğunu biliyorsun her zaman:D

DeletedUser

Ziyaretçi
emeğine sağlık kardeşim. ama çok kırıldım çok darıldım çok gücendim:D ben ve ekibimle röportaj yapmadın ne kadar ayıp:D oysa sana ayırcak bir zamanım olduğunu biliyorsun her zamanxD

abi şimdi şey demesinler diye bizi arkaya attım kendi klanı ile mütlerini övüyo fln demesinler diye xD ki övmemize gerek yok yani harita,istatistik,sonuç ortada :D bu aklımda bi ara rahatsız etcem :D

DeletedUser

Ziyaretçi
evet bu haftaya, w9 1. sırasında bulunan CUNTA klanı ile yaptıgımız soru-cevaplar ile devam ediyoruz...

SORU 1: şu aşamada w9 un 1. klanı sizsiniz..ve birleşme yaptınız bu birleşmenin sonucunda klanı oturtmak biraz zordur…bu aşamada yaşadıgınız zorluklar nelerdir ?
CUNTA ailesi:Evet birlesşme sonucu baya zorluklar oldu.Her klanı tek tek ayarlamak ve üyeleri belirli yerlere almak zor oluyor.Kimseyi kırmadan her klanın benim gözümde aynı oldugunu ve bazı üyelerime bunu anlatmak zor oldu.
Şöylede bir avantajımızda vardı.Oyunu iyi bilen diger klanların yöneticileri samimi dostlarımdı birleşmede yönetim ve diger durumlarda sıkıntı olmadı.Hatta avantajımıza oldu.w9 da güzel bir klan oluşumu sundugumuzu düşünüyorum.

SORU 2: bu birleşmenin sonucunda oluşan CUNTA klanının bölgedeki hakimiyeti duruşu bakımından size birleşmenin kattıgı artılar nelerdir ?
CUNTA ailesi:Bu birleşmenin sonucunda kurdugumuz CUNTA klanın bölgedeki hakimiyeti tamamen bizde oldu. Şöyle düşünüyorum uzun süredir klan oynayan bir olarak bölge hakimiyeti saglayan klanlar herzaman avantaj saglıyor.Bölgedeki kattigi diger artılar savas sırasında üyelerimize savunma destegi verebilmemiz yani kordinasyonu iyi saglamamız ve bunun yanında saldırıları ortak yapabilme imkanı saglaması.

SORU 3: şuanda 4 klansınız 3 ü kendi kıtanızda biride K33 kıtasında özellikle kıtanızda fazla üyenizin olmasından dolayı koordine,yagma,köy alma gibi durumlarda sorunlar yaşıcaksınız bu sorunlar hakkında ki düşünceniz ?
CUNTA ailesi:Tabiki bu konuda sorunlar yaşanacak ufakta olsa ama benim görüşüm bu oyunu uzun soluklu düşündügüm için dezavantajları oldugu görülsede ilerisi için büyük avantaj saglayacagını, uyelerımız görecektir.Bunun yanında koordine olma konusunda avantaj olduguna inanıyorum.

SORU 4: bu aşamadan sonraki hedefleriniz nelerdir ?
CUNTA ailesi:Bu aşamadan sonrakı hedeflerim öncelikle w9 keyifli savaslar izletmek ve w9 zirvesinde kalıcı olmaktır.Bide diger CUNTA2 CUNTA3 CUNTA4 klanlarını yukarılara tasımaktır.

SORU 5: birleşme sürecinden sonra oluşan CUNTA ailesini nasıl buluyorsunuz,ekip olarak iyi savaşan oyuncularınız oldu mu yada şu durumda birleşme yapma amacınızdaki hedeflerinizi gerçekleştirebilcek durumdamısınız ?
CUNTA ailesi:Birleşme sonrası CUNTA ailesini cok güzel buluyorum, cunta klanları olarak ilk basta ana klanımızı savasmayı seven ekiplerden topladık.Bundan hiç kuskunuz olmasın bu dogrultuda hedeflerimizi bir bir gerçekleştiriyoruz.Her hedefleride bu CUNTA ekibim yapabilecek güçtedir, bundan en ufak kuşkum dahi yoktur.

SORU 6: genel olarak w9 daki rakip klan ve oyuncular hakkında ne düşünüyorsunuz ?
CUNTA ailesi:Bu konuda şöyle bir durumum var ilk 20 klanların cogu benim diger dunyalardan cok sey paylastıgım dostlarım ekiplerim.w9 da zorluk cekecegim en büyük konu bu, bir yöndende mutluyum böyle degerli oyuncular klanlar olmalı w9 oyun zevki acısından.

Gelelim tanımadıgım diger ekiplere bu oyunda ilk önce karısındakilerini kalbını kırmadan, asagılamadan zevkli bır oyun cıkarmaları.İnanın belki köy hırsıyla oynayan arkadaslarda var ama ilk öncelikli gayeleri oyundan zevk almaya baksınlar istedigim budur.

W9 klanlarında benim görüşüm OLIMPOS K45 olarak güzel ilerliyor GIYOTIN-Pusula savası guzel durumda
W9 DA CUNTA-LEGEND-OLIMPOS-KAPAK-NIRVANA UST sıraları zorlaycak gorusundeyım.
Zevkli bir w9 bizi bekliyor.

SORU 7: w9 daki klan ve oyunculara kısa olarak söylicekleriniz tavsiyeleriniz nelerdir ?

CUNTA ailesi:W9 da bulunan oyunculara tavsiyelerim oyundan zevk almaya baksınlar kimsenın kalbını kırmasınlar.Oyunu kuralları icinde oynasınlar.İnanın bu w9 tüm dünyadan en iyi ekipler ve oyuncular geldi zamanla w9 bende merak ediyorum neler olacagını.

Yaptıgınız röpartaj icin tesekkur ederim.

Cevaplar,ayırdıgı vakit,ve olgun kişiligi için Ben başta CUNTA yönetimine,sonrada tüm CUNTA ailesine teşekkür ederim...

DeletedUser

Ziyaretçi
Bende tesekkur ederım guzel sorular hazırladıgınız ıcın elımden geldıgınce cevap verdım dostum .

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben tesekkur ederım guzel sorular hazırladıgınız ıcın elımden geldıgınce cevap verdım .

DeletedUser

Ziyaretçi
var ya kendine sövdürtmek istiyosun sen doyasıya :)

DeletedUser

Ziyaretçi
By-SiNSeR emeğine sağlık çalışmalarından dolayı seni kutlarım.
Röportajların haftalık mı olcak

DeletedUser

Ziyaretçi
evet bundan sonra haftalık düşünüyorum...

tabi güzel fikirlerim var :) çeşitlilik olcak sadece klanlar olmıcak eglenceli olcak bide bundan sonrakiler :D

DeletedUser

Ziyaretçi
hep sizle yapmıcam herhalde abi :D degişik klan oyuncularla yapıcaz örnek ben k36 da oynuyorum demi k63 deki klandan adamdan ne içip ne yediginden neyi hedeflediginden bilgim yok o bana yabancı :D ben CNBC kanalı gibiyim anlıycagın :D

DeletedUser24203

Ziyaretçi
Kıtalar arası çalışacak :) yılın gazetecisi ödülü verilmeli :)

DeletedUser

Ziyaretçi
plaket ödül ne olursa kabulümdür :D ama temizinden bi emegine saglık cümlesine hiç bişeyi degişmem :D