w9 klanların duruşu :)

• Konuyu başlatan By-SiNSeR
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
vay serhatçım çok güzel olmuş :D Bir de bunla uğraştığın kadar kendi klanınla uğraşsaydın :D

DeletedUser9725

Ziyaretçi
Çok güzel olmuş Serhat teşekkür ederiz.Ellerine sağlık,devamını bekliyoruz..

DeletedUser9725

Ziyaretçi
=)
Yok kardeşim ben değilim,liderimiz Mete'ye sormuş.
Sağolsun oda bizi ve dileklerimizi güzel izah etmiş onada teşeekür edelim hazır açılmışken konusu..

DeletedUser25649

Ziyaretçi
kendı kısısel kararları bu sekılde demek ki
yabgu sağolsun dusuncelerımızı aynen soylemıs

DeletedUser

Ziyaretçi
Evet çok kaliteli olmuş başta serhata teşekkür ediyorum

liderimiz Yabgu Mete* verdiği güzel cevaplar için ne ona ne kadar teşekkür etsek az kalır

W6
mehmet2306

DeletedUser19055

Ziyaretçi
birilerinin forum için çaba harcadığını görmek çok güzel.
müthiş bir çalışma olmuş devamını bekliyor ve kolay gelsin diyorum saygılar

DeletedUser

Ziyaretçi
valla bilemicem... yok yönetim cevaplıyo yok edebiyatçılar cevaplıyo dendi bi bakıyorum haznedar PUSULA başlıgına yazıyo durum ne diyorum çalışıyoruz üstünde gibi bi msj... dedim kalsın boşverin dedim bıraktım :)

kendileri bilir...baştan söylemiştim kimseyi sıkmadan,güzel bi emek çıkarıcam ortaya demiştim :)

azeotrop

Okçu
bu işi yaptıgımda flood yapmak zorunda kalıyorum o yüzden moderatörlerimizin yeniden affına sıgınıyorum

başta yabgu mete ye teşekkür ederim çok ilgili alakalı ve içten cevapları için sonra OLYMPOS ve PUSULA klanlarına...

hee unutmadan 9 saat içinde 9 sorunun cevabını alamadıgım GYOTIN yetkililerine de teşekkür ederim...

Tebrikler Emeğine Saygı Gerçekten Güzel Bir Çalışma Olmuş :)

Bizim Klan yöneticilerinede Buradan Kızıyorum :p -.-

DeletedUser26982

Ziyaretçi
sana ve dusuncelerını ıcınden gelerek yazar 3 klan yonetıcımızın elıne azına yuregıne saglık dıyorum helal olsun

DeletedUser

Ziyaretçi
Eyw. ilginiz tebriginiz için ben teşekkür ediyorum yarın yenisi gelicek :)