W71 e Bir Kehanet Bırak...

.AMO.

Casus
Baba-fena göstere göstere yaptı, diğer klanlar ise bir şekilde kılıfına uydurdu. Burada bir şüphe var. Yani netlik yok. Baba’da sirkü mesajlar ve oyuncu geçişleri bir nevi kanıt sayıldı ama bu raporda tüm klanı bağlayan bir netlik ya da kanıt yok. O yüzden, family’nin dağıtılması gibi bir durum olmaz, olmamalı da zaten.

Bazen bir şeyleri hissedersin ama kanıtlayamazsın ya, seninki de o hesap.

Göstere göstere veya gizliden sonuç olarak aynı ihlal mi ??? Aynı ihlal.. bir klanı bu ihlalden dağıtıyorsan diğer klanıda dağıtacaksın ben kafama göre her klana sirkğ çekeyim ozaman tüm klanlar dağılsın öylemi. Tekrar söylüyorum bu worldde alt klan yasak müttefik olabilirsin dipdibe girebilirsin ama multi hesapları haritadan topladıklarını vs vs gırgır klanına sokup öncesinde klan geçişi yaparak kendi ana klanlarındaki oyunculara destek attırmaları zaten açık şekilde dağıtılma sebebi. Bir klanı bu nedenle dağıtıyorsa modlar diğer klanada aynı cezayı kesecek. Yoksa nerede tarafsızlık ??

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
ben kafama göre her klana sirkğ çekeyim ozaman tüm klanlar dağılsın öylemi

Şu cümlen bile cehaletinin kanıtı aslında, klanlar arası herhangi bir bağ bulunmazken nasıl dağıtacak yöneticiler senin klanını? Fena dediğin klanın sirküler mesajlarını buraya attılar bahsi geçen sirkülerde ki klanların arasında klan geçişleri savunma yardımları zaten ortadaydı ve kaçınılmaz son gerçekleşti Fena klanı dağıtıldı. Bu durumları bir araya getiremeden senin bireysel iki oyuncunun destek alışverişiyle klan dağıttırma talebinle bu bahsettiklerimin ne alakası var? Family benim müttefik klanım onlara göre nispeten haritam daha rahat klanlar kilitlenmeden stratejik olarak oyun ekibinin açık bıraktığı bu özelliği kullanıp orada yenilmlerini istemediğimden dolayı destek gönderseydim family ve biz alt üst klan mı olacaktık? Boş boş 2 saattir ağlıyorsunuz burada, biz fena,baba ve türevlerine burada aleni şekilde yaptıklarını söylediğimizde hepiniz ne alakası var bu klanlar niye dağılıyor diye burada olay çıkartıyordunuz o günden bugüne fikrinizi değiştiren ne oldu? Biraz yavaş dönün ümmet hızınıza yetişemiyor..

Uyry*

Baltacı
Göstere göstere veya gizliden sonuç olarak aynı ihlal mi ??? Aynı ihlal.. bir klanı bu ihlalden dağıtıyorsan diğer klanıda dağıtacaksın ben kafama göre her klana sirkğ çekeyim ozaman tüm klanlar dağılsın öylemi. Tekrar söylüyorum bu worldde alt klan yasak müttefik olabilirsin dipdibe girebilirsin ama multi hesapları haritadan topladıklarını vs vs gırgır klanına sokup öncesinde klan geçişi yaparak kendi ana klanlarındaki oyunculara destek attırmaları zaten açık şekilde dağıtılma sebebi. Bir klanı bu nedenle dağıtıyorsa modlar diğer klanada aynı cezayı kesecek. Yoksa nerede tarafsızlık ??
Kafana göre sirkü çekersen kimse dağıtılmaz:) baba fena olayında direkt olarak kurucular sirkü çekti, kilitlenme sonrasında alt klan ibaresi geçirildi ve bu ifade nedeniyle de ceza yediler.

Bu olayda ise alt klan olduğundan şüphelenilen klandan, ana klana def atılmış ve o defler kalmış. Ama yazıda da dediğim gibi, şüphelenilen. Kanıt var mı? Yok. O yüzden, x bir klan alt klan nedeniyle ceza yiyecekse, elle tutulur, kesin ve itiraz dahi edilemeyecek kanıtlar olmalı. Diğer türlüsü zor, imkansız.

Özetle; normal yollardan family’i dünyadan göndermeye odaklanman gerekiyor.

.AMO.

Casus
Şuanda yenilmelerini istemediğinizden dolayı burda ağlanıyorsun zaten.

Alt klanlarından klanlar kilitlenmeden destek alıp klan geçişi yapılması başlı başına bir ihlaldir böyle bir muhabbetmi var ??

Bir world oynuyorsun klanlar belli bir süre sonra kilitleniyor sen yanında 1 klan kurmuşsun o klanın tüm savunmasını anaklandaki oyunculara alıyorsun klanlar kilitlendikten sonrada o savlar hala orda durmaya devam ediyor daha nasıl bir ihlal olabilir ???

*SERHAT

Hafif Atlı

Alt klanlarından klanlar kilitlenmeden destek alıp klan geçişi yapılması başlı başına bir ihlaldir böyle bir muhabbetmi var ??

Bir world oynuyorsun klanlar belli bir süre sonra kilitleniyor sen yanında 1 klan kurmuşsun o klanın tüm savunmasını anaklandaki oyunculara alıyorsun klanlar kilitlendikten sonrada o savlar hala orda durmaya devam ediyor daha nasıl bir ihlal olabilir ???
Kanıt atsana abi :d

.AMO.

Casus
Kafana göre sirkü çekersen kimse dağıtılmaz:) baba fena olayında direkt olarak kurucular sirkü çekti, kilitlenme sonrasında alt klan ibaresi geçirildi ve bu ifade nedeniyle de ceza yediler.

Bu olayda ise alt klan olduğundan şüphelenilen klandan, ana klana def atılmış ve o defler kalmış. Ama yazıda da dediğim gibi, şüphelenilen. Kanıt var mı? Yok. O yüzden, x bir klan alt klan nedeniyle ceza yiyecekse, elle tutulur, kesin ve itiraz dahi edilemeyecek kanıtlar olmalı. Diğer türlüsü zor, imkansız.

Özetle; normal yollardan family’i dünyadan göndermeye odaklanman gerekiyor.

Familyi hertürlğ götürücem zaten ondan yana sıkıntı yok. Ancak bir ihlalden baba dağıtılıyorsa family de dağıtılmalı olay bu kadar basit

Uyry*

Baltacı
Familyi hertürlğ götürücem zaten ondan yana sıkıntı yok. Ancak bir ihlalden baba dağıtılıyorsa family de dağıtılmalı olay bu kadar basit
Dünyanın uzaması için bence de family aradan çıkmalı ama dediğin şekilde değil. alayla birlikte suspus ve nostraya odaklanmanız gerekiyor:) zt bölgesi de kafasına göre takılır, o bölgenin kazananı tarafından da dünya sonunda toplanır:))

*SRM*

Okçu
@.AMO. Sen okumuyor musun? Yoksa okuduğunu anlamiyor musun? Bilale anlatımdan daha basit anlatım yapıldı sana.
Herseyi gectim tüm klanin yaptığını da bilemezsin. Belki klandan bağımsız kişisel bir destek bile olabilir.

.AMO.

Casus
@*SRM* sen anlamıyormusun yoksa bilerek mi anlamamazlıktan geliyorsun ? Oyunda alt klan yasak haliyle klanlar kilitlenmeden geçiş yapıp o oyunculardan anaklana destek alıp çakallık yapmakta yasak. Baba sirkğ çekmiş babanın içinde birsürü multiniz varmışki sirkülerlere erişiyorsunuz. Bizim onların içinde casusumuz yokki erişelim ???

.AMO.

Casus
Ben ortada bir ihlal olduğu için yazıyorum hoş burdan birşey çıkmaz gerekli şikayeti ettik buradanda tartışıyoruz

.AMO.

Casus
Baba sirkü çekmiş alt klanlarına vs vs peki neden sadece tek bir klan kapatıldı ? O klanın kapatılma sebebi aldığı destekler

Mrs. crixus

Kılıç Ustası
Tamam gerekli şikayeti yaptıysanız burdan niye tartışıyorsunuz ki? Bırakın modlar karar versin. Bir şey var sanıp bütün forumu okuduk yine:oops:

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi

Ya senin cv vefa artiz bilmem ne çer çöp klanlar sen kimsin de kimi ağlatacaksın? Kıtan da at koşturup keyif sürüyoruz hala gelmiş boş beleş konuşuyorsun. Dünya sonu kaçma kal buralarda.

Uyry*

Baltacı
Baba sirkü çekmiş alt klanlarına vs vs peki neden sadece tek bir klan kapatıldı ? O klanın kapatılma sebebi aldığı destekler
Güzel kardeşim, bu oyunda herkes kimin ne yaptığını bilir. Bilir ama şikayet edince bir şey çıkmayacağını da bilir.

Bak misal ben twstast girdim az önce, sizin klandan 2-3 oyuncu adige’den 2-3 oyuncuyu toplamış. Fazla bi köy değil 5-10 köy ama adige’de oyunu bırakan oyuncunun köyleri normal şartlar altında adige klanına aittir. Ama görünen o ki, o oyuncuların sizin klandan birkaç oyuncuyla araları çok iyiymiş ve köyleri onlara bırakmak istemişler. Bu masum bakış açısı.

Bir de bunun masum olmayan bakış açısını yapalım;

Adige’de bulunan xxxx oyuncuları zaten multi hesaptı ve büyütenler tarafından toplanıldı.

Ya da olayı daha da büyütelim ve ban isteyelim;

adige klanından birkaç oyuncu artiz oyuncuları tarafından toplanmış, bu nedenle adige’nin alt klan olduğunu düşünüyorum ve artiz ve adige komple banlanmalı diyorum.

Bak böyle yazmak çok basit, kanıtım var mı? Kanıt olarak sayılırsa Twstast var. Peki siz ban yer misiniz? Hayır.

O yüzden boşa nefes tüketiyorsun, boşa bir şeyleri savunmaya çalışıyorsun. Bilgin olsun.

.AMO.

Casus
Baba alt klandan destek aldığı için dağıtılmış orda rahatça gelişmişsiniz bide gelmiş bize laf söylüyor

.AMO.

Casus
Güzel kardeşim, bu oyunda herkes kimin ne yaptığını bilir. Bilir ama şikayet edince bir şey çıkmayacağını da bilir.

Bak misal ben twstast girdim az önce, sizin klandan 2-3 oyuncu adige’den 2-3 oyuncuyu toplamış. Fazla bi köy değil 5-10 köy ama adige’de oyunu bırakan oyuncunun köyleri normal şartlar altında adige klanına aittir. Ama görünen o ki, o oyuncuların sizin klandan birkaç oyuncuyla araları çok iyiymiş ve köyleri onlara bırakmak istemişler. Bu masum bakış açısı.

Bir de bunun masum olmayan bakış açısını yapalım;

Adige’de bulunan xxxx oyuncuları zaten multi hesaptı ve büyütenler tarafından toplanıldı.

Ya da olayı daha da büyütelim ve ban isteyelim;

adige klanından birkaç oyuncu artiz oyuncuları tarafından toplanmış, bu nedenle adige’nin alt klan olduğunu düşünüyorum ve artiz ve adige komple banlanmalı diyorum.

Bak böyle yazmak çok basit, kanıtım var mı? Kanıt olarak sayılırsa Twstast var. Peki siz ban yer misiniz? Hayır.

O yüzden boşa nefes tüketiyorsun, boşa bir şeyleri savunmaya çalışıyorsun. Bilgin olsun.

Mesele savunmak veya baska bir şey değil. Yapılan birşeyden dolayı bir klan dağıtılıyorsa aynı ihlali başka bir klan yapmışsa onada aynı ceza kesilmeli. Aynı ihlal 2 klan arasında farklı ceza ile sonuçlanmamalı benim demek istediğim bu. Sirküler vs hikaye fena klanı destek aldığı için dağıtıldı aksi taktirde o sirküler çekiyorlar vs vs dediğiniz tüm klanlar dağıtılırdı. Family fenanın yaptığı ihlali açık şekilde yapmış daha ne diyim anlıyorum silinsinler istemiyorsunuz

Uyry*

Baltacı
Mesele savunmak veya baska bir şey değil. Yapılan birşeyden dolayı bir klan dağıtılıyorsa aynı ihlali başka bir klan yapmışsa onada aynı ceza kesilmeli. Aynı ihlal 2 klan arasında farklı ceza ile sonuçlanmamalı benim demek istediğim bu. Sirküler vs hikaye fena klanı destek aldığı için dağıtıldı aksi taktirde o sirküler çekiyorlar vs vs dediğiniz tüm klanlar dağıtılırdı. Family fenanın yaptığı ihlali açık şekilde yapmış daha ne diyim anlıyorum silinsinler istemiyorsunuz
Ben silinsinler istiyorum kral:) çünkü nostra bu kadrosuyla ‘bana göre’ kolay bir zafer kazanıyor. biraz zorlanmalılar diye düşünüyorum. O yüzden, family’i dünyadan gönderin, alayla birlikte suspus ve nostraya odaklanın bu kadar basit:) ama dediğin şekilde değil işte bunu anlamak istemiyorsun.

.AMO.

Casus
Modlar açık şekilde oyun kurallarının ihlal edilmesine karşılık gerekli olanı yapmazlarsa zaten biz savasıyoruz öyle yada böyle bu savaş bitecek. Son 4 günde 62 köy alındı familyden.