W71 e Bir Kehanet Bırak...

TaPaTaS

Baltacı

.AMO.

Casus
Yawww git bi dünya özelliğine bak burda komik duruma düşme klan dışı destek aktif mi ki destek alsın sırf eleştirmek algı yaratmak için konuşmayın.

Baba neden dağıldı alt klnından klanlar kilitlenmeden önce destek vs vs aldığı için değil mi ?? Peki aile klanı klanlar kilitlenmeden destek aldıysa ve bunu raporla kanıtlarsam :))))

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Baba neden dağıldı alt klnından klanlar kilitlenmeden önce destek vs vs aldığı için değil mi ?? Peki aile klanı klanlar kilitlenmeden destek aldıysa ve bunu raporla kanıtlarsam :))))

Yok yanlışın var klan kurucuları alt klanlarına sirküler atıp üst klan burası şu 2. Klan bu 3. Klan dediği için dağıtıldı :)

Lebr0n*

Yasaklı
Doğruluğuna yanlışlığına bişey diyemem ama baba-Fena? :) ( klan ismini yanlış yazdı isem özür dilerim ) onların ki kadar güzel değildir :D Bir de aradan epey zaman geçmiş taa sw'nin 10.20. günü olan muhabbetler. Ben pek bir şey çıkacağını sanmıyorum 1 tane rapordan
Diğerlerinin yaptıkları çok alenen di artık dengeye op yapıyor,diğer klanlardan arkasına def takıyor,köyü alınca def atılan klana geçiyolardı.Sorsan modlar nostraya yardım etti falan,fıstık,vs,vs,cart güdük.

IBlue ShadowI

Kılıç Ustası
Varsa deliliniz destek sistemine şikayet edebilirsiniz Family klanı üzerinden burda boş polemikler yapmayın. Şu arkasına destekli geldiğiniz hesabı nasıl ikna ettiniz onu da söylerseniz sevinirim. Gerçi bu oyunda her şeyi gördük. Bu hareketinize sizi tanıyan biri olarak hiç şaşırmadım.

PANDA*

Kılıç Ustası
Varsa deliliniz destek sistemine şikayet edebilirsiniz Family klanı üzerinden burda boş polemikler yapmayın. Şu arkasına destekli geldiğiniz hesabı nasıl ikna ettiniz onu da söylerseniz sevinirim. Gerçi bu oyunda her şeyi gördük. Bu hareketinize sizi tanıyan biri olarak hiç şaşırmadım.
kime destekli gelinmiş

PANDA*

Kılıç Ustası
hee gırgır ekibini diyorsun doğru sizin alt klan o yüzden nasıl ikna ettiniz diye soruyorsun hala :D

PANDA*

Kılıç Ustası
Bu konuda ki ithamlarını destek sistemine göndereceksin burası yeri değil diye biliyorum.Bak ısrarla destek sistemi diyorum o kadar güveniyorum klanıma :) @Tibelda sayın modum gerekeni yaparsanız sevinirim.
Sen kendin diyorsun adamı nasıl ikna ettiniz diye. Biz gırgırlada savaşıyoruz geçen sizden alınan koylere nasıl arkasına destekli gelindiyse onada destekli gelindi. siz kendi içinizdeki alt klan diye vurmuyorsunuz burda ithamlarda bulunan yine sensin :D kendi ağzınla kendini ele veriyorsun. He diyorsanki ben alt klanıma sordum tek o hesaba öyle geldiniz diye ayrı tabi :D

IBlue ShadowI

Kılıç Ustası
Sen kendin diyorsun adamı nasıl ikna ettiniz diye. Biz gırgırlada savaşıyoruz geçen sizden alınan koylere nasıl arkasına destekli gelindiyse onada destekli gelindi. siz kendi içinizdeki alt klan diye vurmuyorsunuz burda ithamlarda bulunan yine sensin :D kendi ağzınla kendini ele veriyorsun. He diyorsanki ben alt klanıma sordum tek o hesaba öyle geldiniz diye ayrı tabi :D
Hayır kendisi, kendi klanından herhangi bir talepte bulunmamış saldırı geliyor dememiş arkasına onlarca destek gelmiş etrafında ki müt klandan kimseye yazmamış. Ve köyleri verdikten sonra arkadaş listemde online gözüküyordu :) Yani oyun ahlakı olarak bunu yapması lazımdı birlik ve black klanından aldığımız köylerin hemen arkasına sizin misler savunmalar geliyordu. Şimdi onlar da mı sizin alt klanlar oluyor ?
Sizle laf oyunu yapmayacağım yaptığınız şeyi çok iyi biliyor üstüne burda komedi tadında yazabiliyorsunuz biz bunları sorun etmiyoruz, ama bir de bize ithamlarda bulunuyorsunuz. Dediğim gibi Family klanı olarak oyunumuzu oynamaya devam edeceğiz. Dünya sonunda kim var olacak onu da yaşararak göreceğiz. Hepinize iyi ve dürüst oyunlar dilerim.

.AMO.

Casus
Siz olmayacaksınız o kesin.. dürüst adil oyundan bahsedenler oynadıkları her world baskalarının arkasında saklanıp konusanlar siz tek basınıza hiçbişey yapamazsınız anca alt klanlarınızla falan beraber bizle savasabilirsiniz ondada sonuç yine değişmez..

Dışarıdaki destekler aile klanı köylerindedir..