W71 e Bir Kehanet Bırak...

Ibrhmmbthn

Acemi
Family klanı şikayet ediliyor ses nostradan geliyor beyler kimsenin avukatı değilsiniz arkadaşlar kendilerini savunabilecek düzeydeler bence herseye atlamanız gerekmiyor :) Oyun başından beri tüm klanlar ortak girmiş siz tek girmissiniz gibi konuşup duruyorsunuz ama sizinde müttefikleriniz belli sonuçta bu konuda artık söylemleriniz bos geliyor,kendiniz yazıp begeniyorsunuz sadece diğer ekipler forumda cok takılmıyor diye.En cok begenilen yazı doğru yazı olmuyor,şurada adam güzelce sitemini dile getirirken bile seviyesizce cevaplar veriyorsunuz bırakında modlar inceleyip karar versin buna.Siz nasıl Baba-Fena olayında bunu dile getirdiyseniz bizde aynı şekilde dile getiriyoruz sonucu yine modlar belirleyecek.

Lebr0n*

Yasaklı
Kardeşim biz makaramıza bakıyoruz kimseyi desteklemiyoruz,kimseyi de savunmuyoruz.
Şahsen amonun sitemini destekliyorum keşke daha çok yazsa da,daha çok eğlensek :D:D

Başka kanıtlar yokmu amo ?

*SRM*

Okçu
@*SRM* sen anlamıyormusun yoksa bilerek mi anlamamazlıktan geliyorsun ? Oyunda alt klan yasak haliyle klanlar kilitlenmeden geçiş yapıp o oyunculardan anaklana destek alıp çakallık yapmakta yasak. Baba sirkğ çekmiş babanın içinde birsürü multiniz varmışki sirkülerlere erişiyorsunuz. Bizim onların içinde casusumuz yokki erişelim ???
O destekler qlt klan olduğunu göstermez tek basina diyorum ben de. Mutunden de olabilir, kişisel bir dostundan da olabilir vs

IBlue ShadowI

Kılıç Ustası
Arkadaşlar Family klanı adına gereken açıklamayı yaptım. Kendi truva hesabından savları dışarı atıp aldığı köyden , zamanında klanlar kitlenmeden kalan 150 mızrak için Family klanı kapatılsın diyen kişiye ne anlatabiliriz.
Artiz klanın da sevdiğim, saygı duyduğum oyuncular var ama bu amo isimli oyuncunun laftan anlamayacağını fark ettiğim için boş yere cevap vererek vakit kaybetmek istemiyorum. Sizde böyle yaparsanız daha iyi olur. Ağlama duvaranının linki varsa atın da oraya gitsin

aga55

Kılıç Ustası
Ciddi ciddi bu durumdan dolayı family dağıtılsın mı diyorlar :) Bence de anlatmaya çalışmayın fazla bile açıklama yapılmış.

Raqek

Mızrakçı
Arkadaşlar Family klanı adına gereken açıklamayı yaptım. Kendi truva hesabından savları dışarı atıp aldığı köyden , zamanında klanlar kitlenmeden kalan 150 mızrak için Family klanı kapatılsın diyen kişiye ne anlatabiliriz.
Artiz klanın da sevdiğim, saygı duyduğum oyuncular var ama bu amo isimli oyuncunun laftan anlamayacağını fark ettiğim için boş yere cevap vererek vakit kaybetmek istemiyorum. Sizde böyle yaparsanız daha iyi olur. Ağlama duvaranının linki varsa atın da oraya gitsin
Klan kitlenmeden destek almis diyosun klanlar kilitlrnmiş o destegin orda ne isi var haci abi diye sorarlar adama. Hee olabilir boyle birsey diyosanda sayin modlar sizden aciklama bekliyor w71 oyunculari. Bu olay normal birseyse zamaninda herkes yapsaydi yok normal deegilse geregi yapilsin. Buradaki boş beleş kendini aciklama yapmak zorunda kalan arkadaslarinda sesi kesilsin. Bide olayin taraflari Artiz ve Family klanlari aciklama geregi duyan bambaska birileri AMO sagdan vuruyosun soldan ses geliyo.

.AMO.

Casus
Tekrar söylüyorum fena klanı sirkü çekildiği için dağıtılmadı.. sirkü çekildiği için dağıtılsaydı fena dahil alt klanlarıda dağıtılırdı.

Fena klanının dağıtılma nedeni alt klanlarından aldığı desteklerdir. Peki bu adamlar aile klanına kafasına göremi destek attı ??? Aile yönetimi bu adamlardan klanlar kilitlenmeden destek alıp açık şekilde kural ihlali yapmıştır aynı ihlalde iki klana farklı ceza kesiliyorsa bu oyunda tarafsızlık yoktur taraf vardır..

aga55

Kılıç Ustası
Bi klan dağıtılması için ne olması lazım mesela yani nasıl dağıtılır

Alt klan olması lazım :) Ama bu durum alt klan belgesi sayılmaz dünya başında bu durum tartışıldı herkes defini alır klan kilitlenmeden denildi ve oyun yöneticileri kurallar budur dedi. Demekki o kısmı alt klan olarak görmemişler ya da o kısmı bilerek açık bırakmışlar.

Gomtan35

Yasaklı
Alt klan olması lazım :) Ama bu durum alt klan belgesi sayılmaz dünya başında bu durum tartışıldı herkes defini alır klan kilitlenmeden denildi ve oyun yöneticileri kurallar budur dedi. Demekki o kısmı alt klan olarak görmemişler ya da o kısmı bilerek açık bırakmışlar.
Özür dilerim bu kuralı okumadım görmedim eyer dediğin gibi dünya başından önce destek atılmasında sakınca yoksa zaten konuşmanın bi anlamı yok

.AMO.

Casus
Hala ne diyorsunuz anlamıyorum ya. Fena sirkğ vs için değil aldığı destekler sonucu dağıtıldı sirküden dolayı olsa tüm klanlar dağıtılırdı kendinizi kandırmayın

**crixus**

Casus
Tekrar söylüyorum fena klanı sirkü çekildiği için dağıtılmadı.. sirkü çekildiği için dağıtılsaydı fena dahil alt klanlarıda dağıtılırdı.

Fena klanının dağıtılma nedeni alt klanlarından aldığı desteklerdir. Peki bu adamlar aile klanına kafasına göremi destek attı ??? Aile yönetimi bu adamlardan klanlar kilitlenmeden destek alıp açık şekilde kural ihlali yapmıştır aynı ihlalde iki klana farklı ceza kesiliyorsa bu oyunda tarafsızlık yoktur taraf vardır..
Tm