W66’nın en adam gibi adamcığından kesitler

texasrony

Yasaklı
Anlamıyor anlamıyor kafa basmıyor :) önce erkek erkek konuş sonra miyav miyav kaç :) yine konuşmuş miyavlamanıda bekliyor olacağım

Ben bak haritada veya sıralama da arat burdayım. Senin de hesabını keseceğim. Yeni başlayan biri olarak bunları söylüyorum. Öğreneceksin sende. Kuru sıkısın sen :))

komedian

Baltacı
Buna cevap vermeyin la boşuna.

Kafayı yemiş .D

w66 yerine başka dünyada oynuyor galiba :D

maverick69

Milis
Bildiğim kadar oynarım bana yeter.boşa ahkam kesmem. Ettiğim lafı yutmamak için. Sanada tavsiye bilmiyorsan bilmiyorum de, biliyorsan da çekil kenara kendini övme ahkam kesme ki belki o çok aradığın seni öven birilerini bulursun..

kızılgafa

Baltacı
Benim öyle bi iddiam yok ama zorunuza giden şeyleri açıkça dile getirin be olum. Saygılı ol biraz olum felan olmuyor. Ben baban sayılırım
şimdi bişey derdim de yeri değil ama çok kaşıntın varsa dc gel alayım gazını :) bu arada benim gözümde bütün klanı tek başına kendi sömüren adam benim gözümde oyuncu falan değildir. sen çöpten başka bişey değilsin. alay kafana vura vura gönderdi seni hadi şimdi bitmiş dünyada yeniden başla at :)

texasrony

Yasaklı
şimdi bişey derdim de yeri değil ama çok kaşıntın varsa dc gel alayım gazını :) bu arada benim gözümde bütün klanı tek başına kendi sömüren adam benim gözümde oyuncu falan değildir. sen çöpten başka bişey değilsin. alay kafana vura vura gönderdi seni hadi şimdi bitmiş dünyada yeniden başla at :)
Numaranı yaz aslanım özelden. Bekliyorum hadi gazım al

YaHepYaHiç

Baltacı
benim adım tekasrony alayınıza yeterim uleynnn. 1500 kami her köyüme bekliyorum uleynn.

aaa pardon tek köyüm varmış ona da 20 kattan saldırı atılmaz şimdi:D

texasrony

Yasaklı
Bildiğim kadar oynarım bana yeter.boşa ahkam kesmem. Ettiğim lafı yutmamak için. Sanada tavsiye bilmiyorsan bilmiyorum de, biliyorsan da çekil kenara kendini övme ahkam kesme ki belki o çok aradığın seni öven birilerini bulursun..
Gazını alıcam senin de rahat ol.

texasrony

Yasaklı

Ayrıca dileyene numaramı da verebilirim. Özelden yazmanız yeterli arkadaşlar. Ben hepinize yeterim hatta fazla gelirim.