W66’nın en adam gibi adamcığından kesitler

War Doctor

Mızrakçı
Şimdi çok değerli bir kardeşimin hatrına artık 66 forumda herhangi bir polemiğe girip, değerli vaktimi değersiz elemanlara harcamayacağım. Eğer ki burda atıp tutsanız dahi artık burda ki son mesajım. En azından uzun bir süre öyle olacak. Kimin ne olduğu zaten alenen belli. Hadi eyvallah.
Gayet belli kafana vurup sildiler seni dünyadan amele sümüğü gibi yapıştırdılar hadi başka dünyaya

Mutios

Yasaklı
Ben ayaktayım. Senin alıcam ama.
DC atmışsın. Kim var kim yok diye bakayım dedim 20 kişi hazırda bekliyor. Senin ve sizin oyun ve hayat görüşünüzü bu bile belli ediyor :) noldu ya numara ver dedim veremedin. 20 kişiyle beklemeye benzemez bu işler. Sadece ikimiz konuşalım ? Maçan yemedi heralde. Bu kadar da düşme be olum. Bu kadar mı özgüvensizsiniz, bu kadar yürekle mi yaşıyorsunuz siz ? Merak etme oyun için de saçma sapan toplara girecek adam değiliz. Bu saatten sonra git sen kumda oyna abisi.
Bi adama had bildireceksen eğer, 20 kişiyle değil de bire bire görüşeceğin bi yere davet edersin orda bildirirsin veya derdini söyler, çözmeye çalışırsın. Nasıl bi acizliktir bu be arkadaş :) Yolda yürürken eminim bakışlar da asfalttan ayrılmıyordur :) Hött dese biri nolur acaba

1636232010914.png

kardes SANA moralden vuramiyoruz, daha olgulasmamis seftalisin. Dalinda edebinle durda senin kabugunu ayiklayacak toplayicini bekle... Ne cene varmis arkadas.. Racon macon kesiyor birde. Tipe bak :)))))) iblis galiba.

texasrony

Yasaklı
30020 adlı eklentiyi görüntüle

kardes SANA moralden vuramiyoruz, daha olgulasmamis seftalisin. Dalinda edebinle durda senin kabugunu ayiklayacak toplayicini bekle... Ne cene varmis arkadas.. Racon macon kesiyor birde. Tipe bak :)))))) iblis galiba.

Senin o bozuk konuşma tarzın, ses tonun beni fazlasıyla tahrik ediyor. Seni muhattap almıyorum, olur da Bulgaristan da felan denk geliriz, başımı belaya sokarsın o yüzden yol al ufaklık. Buraya yazmıyorum artık dedim daha önce de ama sen zorluyorsun fazlasıyla. Kardeş mardeş kelimelerine dikkat et keza hakaret kabul ederim.

GameMafia

Baltacı
Senin o bozuk konuşma tarzın, ses tonun beni fazlasıyla tahrik ediyor. Seni muhattap almıyorum, olur da Bulgaristan da felan denk geliriz, başımı belaya sokarsın o yüzden yol al ufaklık. Buraya yazmıyorum artık dedim daha önce de ama sen zorluyorsun fazlasıyla. Kardeş mardeş kelimelerine dikkat et keza hakaret kabul ederim.
Sen ne psikopat şeymişsin tatlı şey korkutuyorsun beni yapma böyle