W66’nın en adam gibi adamcığından kesitler

Tibelda

Emekli Görevli
Herkese iyi geceler dilerim. Ayrı ayrı konularda, tekrar tekrar uyarmak hoş bir durum olmuyor. Lütfen sohbet ve tartışmalarınızda seviyeye dikkat ediniz. Birbiriniz hakkında alaycı, hakaret ve tehdit içeren mesajlar atmanız sadece forumdan uzaklaştırılmanıza neden olur. Aranızdaki problemi yetişkin insanlar gibi özelden aranızda konuşarak çözebilirsiniz. Bu şekilde devam ederseniz konuşacak konuda bulamayacaksınız. Lütfen biraz dikkat edip, özen gösterelim.

texasrony

Yasaklı
Abiyim, babayım diyenlerinize abilik, babalık yaparım. Çoluk, çocuk beni meşgul etmesin. Hadi iyi oyunlar.

texasrony

Yasaklı
Herkese iyi geceler dilerim. Ayrı ayrı konularda, tekrar tekrar uyarmak hoş bir durum olmuyor. Lütfen sohbet ve tartışmalarınızda seviyeye dikkat ediniz. Birbiriniz hakkında alaycı, hakaret ve tehdit içeren mesajlar atmanız sadece forumdan uzaklaştırılmanıza neden olur. Aranızdaki problemi yetişkin insanlar gibi özelden aranızda konuşarak çözebilirsiniz. Bu şekilde devam ederseniz konuşacak konuda bulamayacaksınız. Lütfen biraz dikkat edip, özen gösterelim.

Haklısınız sayın Tibelda. Ben de zat-ı muhterem ile özelden konuşup burayı meşgul etmek istemedim fakat kendisi forumda sanırım olmak istediği, imrendiği karakteri oynamak istiyor. Oyun da olsa karakteriniz neyse o olmanız dileğiyle. Olmadığın birisi burda da olamazsın, façanı alırlar çocuk.

texasrony

Yasaklı
Burda yetkili olan insanların işini güçleştirmemek ve burda bana ithafen yazanlar değil de, diğer forum üyelerine olan saygımdan dolayı bu mesajı son olarak bu başlığa yazıyorum. Lütfen bebetolar, ağlak ve korkaklar daha fazla uzatmasın. Ben yeniden sıfırdan bu dünyadayım. En azından çorba da bi tuzumuz olsun. Burda aleyhimde yazanlar hariç tüm oyunculara, sevgilerim ve saygılarımla.

texasrony

Yasaklı
dc atıyom gel abisi

DC atmışsın. Kim var kim yok diye bakayım dedim 20 kişi hazırda bekliyor. Senin ve sizin oyun ve hayat görüşünüzü bu bile belli ediyor :) noldu ya numara ver dedim veremedin. 20 kişiyle beklemeye benzemez bu işler. Sadece ikimiz konuşalım ? Maçan yemedi heralde. Bu kadar da düşme be olum. Bu kadar mı özgüvensizsiniz, bu kadar yürekle mi yaşıyorsunuz siz ? Merak etme oyun için de saçma sapan toplara girecek adam değiliz. Bu saatten sonra git sen kumda oyna abisi.

HapazCı.

Okçu
DC atmışsın. Kim var kim yok diye bakayım dedim 20 kişi hazırda bekliyor. Senin ve sizin oyun ve hayat görüşünüzü bu bile belli ediyor :) noldu ya numara ver dedim veremedin. 20 kişiyle beklemeye benzemez bu işler. Sadece ikimiz konuşalım ? Maçan yemedi heralde. Bu kadar da düşme be olum. Bu kadar mı özgüvensizsiniz, bu kadar yürekle mi yaşıyorsunuz siz ? Merak etme oyun için de saçma sapan toplara girecek adam değiliz. Bu saatten sonra git sen kumda oyna abisi.

Bizim dc hep dolu kardeş :)

AZERBAYCAN7

Mızrakçı
Selam arkadaslar . Bu bir oyun . Her kes stres almak deyil oyundan zevk almak icin giriyor . Kavga yaparak bir birinizi kirmayin lutfen .
Bu oyun koy alinir , verilir . Boyle seyeler tartisma konusu olmamali bence .
Cokunuz bence yasca boyuksunuz benden daha iyi bilirsiniz boyle konulari .
Kim kimle oyunda sorunu varsa oyunda kalsin lutfen . Boyle movzular sonu iyi bitmez
Her kesin oyun oynama tarzi var ve diyerleri buna saygi duymali .
Simdi biri koyunu kayb etdi deye bir birinizi kirmayin , dalga gecmeyin bence . Balaca qardasiniz olarak sizden rica ederim

texasrony

Yasaklı
Bizim dc hep dolu kardeş :)

Bi adama had bildireceksen eğer, 20 kişiyle değil de bire bire görüşeceğin bi yere davet edersin orda bildirirsin veya derdini söyler, çözmeye çalışırsın. Nasıl bi acizliktir bu be arkadaş :) Yolda yürürken eminim bakışlar da asfalttan ayrılmıyordur :) Hött dese biri nolur acaba

texasrony

Yasaklı
Şimdi çok değerli bir kardeşimin hatrına artık 66 forumda herhangi bir polemiğe girip, değerli vaktimi değersiz elemanlara harcamayacağım. Eğer ki burda atıp tutsanız dahi artık burda ki son mesajım. En azından uzun bir süre öyle olacak. Kimin ne olduğu zaten alenen belli. Hadi eyvallah.

adanaliiii01

Kılıç Ustası
Bak 2 gündür banlıydım, yazmayacağım dedim ama yazıyorum. Sen kimsin ? Adını sanını duymadığım boş beleş, korkak oyuncu profillerinden birisin. Hata bende seni muhattap alıyorum fakat muhattabım da değilsin. Aşiret klanlara saygım var ama sana yok. Sen benim ve benim gibi düşünen bir çoğunun gözünde yoktan öte de değilsin. Sen sadece foruma odaklan, yapabildiğin en büyük becerin bu zaten muhtemelen. Bak Mutios denen elemanı sevmem ama çatapat klanı sen ve senin gibilerden daha çok saygıyı hak ediyor. Sana hayal dünyada başarılar. Zaten buradan daha öte bi başarın olmadığına da eminim.
Asıl sen kimsin ? Korkak dediğin adam seni çakmak cebinden çıkarır boş konuşma