W60 Özellikleri Tartışma

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Canikkk

Baltacı
Oyuncularınız burada kendini parçalarken umursamama sebebiniz nedir acaba @Mr.Storm @Strafe ? bu kadar hevesli insanın hevesini kursağında bırakmaktan zevk mi alıyorsunuz

Aslında bize ilgi gösterin demek istiyor arkadaş kesinlikle bir bas kaldırı veya kabalık söz konusu değil o an içinde bulunduğu duygusal neyse uzatmayayım

Dear Mr. Storm

Tapınağın olmadığı bir dünya olsun yardımlarınızı rica eder sağlıklı günler dilerim.

Worafz

Okçu
Aslında bize ilgi gösterin demek istiyor arkadaş kesinlikle bir bas kaldırı veya kabalık söz konusu değil o an içinde bulunduğu duygusal neyse uzatmayayım

Dear Mr. Storm

Tapınağın olmadığı bir dünya olsun yardımlarınızı rica eder sağlıklı günler dilerim.
Çok haklısınız efendim anlık sinir maalesef 2 gündür yazıyoruz ancak dönüş olmayınca ister istemez asabiyet oluyor amacım kabalık değil ama bir cevap verseler çok güzel olur

Canikkk

Baltacı
Çok haklısınız efendim anlık sinir maalesef 2 gündür yazıyoruz ancak dönüş olmayınca ister istemez asabiyet oluyor amacım kabalık değil ama bir cevap verseler çok güzel olur
Bunu medeni yollardan çözebiliriz beyfendi beste felan yapsak olur mu acaba sonra holigan felan der boşver oda tutmaz biz en iyisi rica edelim

Worafz

Okçu
Bunu medeni yollardan çözebiliriz beyfendi beste felan yapsak olur mu acaba sonra holigan felan der boşver oda tutmaz biz en iyisi rica edelim
Bizlerin isteklerine cevap versin gerekirse kendilerine pankart bile boyarım sayın yöneticilerimizin bence bu kadar rica ve isteği en azından cevapsız bırakmayacaklarını düşünüyorum @Mr.Storm @Strafe

Canikkk

Baltacı
Sayın Storm

Bakınız cemi cümle "Tapinak" hususunda belirtilen dünya özelliklerinin zittini düşünmektedir. Sonuç olarak worde giriş yapacak arkadaşlarımızın gönüllerini hoş etmek askerlerini bol etmek için gelin kaldırın şu tapınağı

Deleted User - 5396613

Ziyaretçi
Yenilik güzeldir fakat gereksiz yenilikler insanı yoruyor artık. Güzellik sadelikten gelir.

Cyroburn*

Yasaklı
Yaa klan limiti 50 dışında gerçekten kötü bir dünya..Yani yavaş,tapınak,10lu sistem,fake limit,gece bonusu vs vss..ama her seyi gectim hepsine okey eyvallah sen oyun hizi 1.2 birim hızı 0.8 dünya açıyorsun yani 1/1 olan dünyalara göre birim süredi 0.96 olacak..yağmanin oyun hizi 1 olan dünyalardan bile daha az ve daha yavaş gerceklesecegi dunyada temizleme neden yok ki anlamiyorum...kesinlikle kesinlikle kesinlikle eklenmeli. hicbir ozellik degismese bile temizleme gelmeli yoksa oyuncu gelisimleri cok yavas olur

Napolyon2.0

Yasaklı
Dünya özelliklerini Modlar mı belirliyor?
Siz belirliyorsanız oyuncuların isteklerini değerlendiriniz zaten oyunu oynayan bizleriz

Cyroburn*

Yasaklı
Bence fake limit kalksın ve temizleme gelsin dünya gayet makul olur.

W59 zaten fake limiti olan bir dünya üst üste iki dünya bu özellik olmasın lütfen bu oyunun tadı fake atmak zaten. Bunun yanında da lütfen temizleme eklensin. Cidden güzel olacak.

Worafz

Okçu
Bence fake limit kalksın ve temizleme gelsin dünya gayet makul olur.

W59 zaten fake limiti olan bir dünya üst üste iki dünya bu özellik olmasın lütfen bu oyunun tadı fake atmak zaten. Bunun yanında da lütfen temizleme eklensin. Cidden güzel olacak.
Üst üstte 4 dünya 57-58-59-60 hepsinde de var

Durum
Konu yanıtlara kapalı.