W60 Özellikleri Tartışma

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Harley.Quinn

Yasaklı

Merhabalar, kısmet olursa w60 da oynama planlarımız var lakin takip ediyorduk. Az önce bu özellikleri gördük. Sizlerde görebilirsiniz. Tabi ki özellikler kesin değil açıklanmadı dünya daha ama bir kaç şey ayarlandı. Onlarda düzeltilirdi herhalde.

Sizlerde buradan görebilirsiniz;

Rünlü bir dünya ve tapınaklı dünya kimse istemiyor diye umuyorum ve hız konusunda keşke biraz daha hızlı olsaydı herkes mutlu olurdu. Bu sıcaklarda zaman geçirirdik güzel güzel.

Teşekkür ederim herkesin fikri alınıp özellikler ona göre olursa çok güzel olur her özellik değil tabi ki genel özellikler hız, tapınak ve rünlü bir dünya.. Zaten bu dünya için geç kalındı diğer dünya açılma sürelerine göre..

ISonD4nS

Yasaklı
Oyun hızı1.2
Birim hızı0.8
Binayı yıkEtkin
MoralEtkin (zaman bazlı değil)
MilisaniyeEtkin
Aldatma sınırlandırmasıKöy puanlarının 1%'i
Araştırma SistemiKlasik sistem (10 basamaklı sistem)
TapınakEtkin
Gözetleme Kulesiİnaktif
BaşarılarEtkin
Kendi kendini geliştiren barbar köyleriEtkin 2500 puana kadar
Bonus köyleriBonus köyleri etkin
İptal edilen saldırılar için zaman çizelgesi10 dakika
İptal edilen transferler için zaman çizelgesi5 dakika
Gece bonusu0:00 - 8:00 arasında aktif
Yeni başlayanlar için saldırı koruması5 gün
Maks. saldırı oranı: (saldırgan:savunmacı)İlk 60 gün için 20 : 1
BayraklarEtkin
GanimetlerEtkin
Kaleİnaktif
Birimler
Okçularİnaktif
Casus sistemiCasus; birlikleri, binaları, hammaddeleri ve yabancı birlikleri gözleyebilir.
Şövalyeİnaktif
MilisEtkin
Misyoner
Satın alma yöntemiAltın para
Azami misyoner menzili70 alan
Misyoner saldırısı başına sadakat kaybı20-35
Saat başına destek artışı1.2
Yapılandırma
Klan başına üye limiti50
Klan üyelerine saldırabilmeKlan üyelerine karşı saldırılar ziyarete dönüşür ve bu nedenle herhangi bir zarar vermez
Klan seviyesiEtkin
Hesap bakıcılığıEtkin
Hesap bakıcılığı kısıtlamalarıSon 15 gün gün içerisinde 30 gün günden fazla hesap bakıcılığı yapıldığı için bakıcılık engellendi.
Serbest ticaretEtkinken her bir oyuncu başlangıcı bazında süre kısıtlaması
Başlangıç için yön seçebilmeEtkin
Kazanma koşullarıBir klanın her nüfuslu kıtadaki 25 Rün Köyünü 14 gün boyunca sırrı elinde tutması gerekmektedir.
Başlama tarihiTem 16,2020 12:30

KarPrensi

Acemi
Oyun hızı keşke hızlı olsa idi 1.6 civarları gibi hiç fena olmazdı çokta cıvıtmadan.
Tapınaktan bahsetmeye gerek bile duymuyorum oyunun en saçma özelliği olabilir.
Kazanma koşulu olarak rünler yine gereksiz bir özellik.
İnşallah dikkate alınırız.
Saygılarımla..

ISonD4nS

Yasaklı
Kimse kimseye saldırmasın dünyası olmuş, aslında bir bakımdan iyi bana göre kapanması gereken özellik IŞINLANMA W59'da harita saçmalığı çok açık ortada herkes 1 tarafa ışınlanmıştı kapatın lütfen bu özelliği.

KarPrensi

Acemi
Kimse kimseye saldırmasın dünyası olmuş, aslında bir bakımdan iyi bana göre kapanması gereken özellik IŞINLANMA W59'da harita saçmalığı çok açık ortada herkes 1 tarafa ışınlanmıştı kapatın lütfen bu özelliği.

Farmville oynayabilirsin dostum

Deleted User - 848885525

Ziyaretçi
hakimiyet dünyası olması lazım hızlı bi world olsa güzel olur tapınak falan kötü özellikl

KarPrensi

Acemi
Mr.Storm'un bu konuda bir açıklaması vardı bu tür özelliklerde yeni oyuncularda oynuyor, senin hesabın yeni tw stats'de kaydında yok. Senin için iyi olur.

Yeni hesap olabilir dimi acemi olduğumu nereden çıkardın ki :) Zaten sen savaşmak istemediğinden dolayı sana öneride bulundum.

KarPrensi

Acemi
anlasıldı herkesin dediği gibi w61 giricek herkes :)

ya 61 de kötü özellikli olursa :D 62 ye mi giricek herkes kötü özellikli dünyalar oynanmıyor bu kesin birde bu sıcakta tatil zamanında zaten oynayan sayısı düşüyor tahminen hiç değilse güzel özellikli bir dünya güzel olurdu :D

DeletedUser72279

Ziyaretçi
ya 61 de kötü özellikli olursa :D 62 ye mi giricek herkes kötü özellikli dünyalar oynanmıyor bu kesin birde bu sıcakta tatil zamanında zaten oynayan sayısı düşüyor tahminen hiç değilse güzel özellikli bir dünya güzel olurdu :D
yok herkes zaten w61 girecek burayı yavaş yapıp oraya sokacak milleti akıllı adam kim yaptıysa özellikleri :)

KarPrensi

Acemi
yok herkes zaten w61 girecek burayı yavaş yapıp oraya sokacak milleti akıllı adam kim yaptıysa özellikleri :)

Alakası yoktur bence 61 e zaten girecekler var ise başarı her w iyi olması heyecanlı olması ile övünülür herkesi 61 e sokup diğer w ler cacık olunca başarı değil bence

KarPrensi

Acemi
Keşke isteklerimize değer verip değerlendirseler. Sadece benim yada onun değil herkesin istediği ortak bir şey olsa.. Hız 1.6 diyordum ama 1.2 eyvallah da tapınak yada şu asker sistemi yada rün yada fake sınırlaması olmasa keşke..

TheDevilDunk

Kılıç Ustası
Tabi ki her dünyanın aynı olması beklenemez ancak çoğunluk tarafından hoş karşılanmayan bütün özelliklerin zaten geç gelen bir dünyada toplanması bir tık hayal kırıklığına uğratıyor.

Umarım kesin olarak açıklanmadığı için ufak çaplı da olsa bazı değişikliklere gidilir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.