W60 Özellikleri Tartışma

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Canikkk

Milis
Mr.storm Bey merhaba

Iyi olduğunuzu ümid ediyorum. Bu tapınak meselesi bence tamamen çiflik katli bir husus bu konuda yardımcı olmanızı rica eder sağlıklı günler dilerim.

Maske kullanımına dikkat edelim.

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
üniversiteden kurtulduk bir de bu çıktı başımıza rün ney ?

Canikkk

Milis
Beyler şimdi şöyle soyleyeyim ben tapınağın olmasını istemiyorum siz değerli arkadaşlarım da fikirlerinizi sayın Storma kırmadan üzmeden bildirmenizi rica ederim

Ellerimizi yıkamaya özen gösterelim

DeletedUser72195

Ziyaretçi
abicim tapinagi kaldirin bide bu fake limiti ne ya :) bekledik bekledik gelen dunya bak

DeletedUser72195

Ziyaretçi
Beyler şimdi şöyle soyleyeyim ben tapınağın olmasını istemiyorum siz değerli arkadaşlarım da fikirlerinizi sayın Storma kırmadan üzmeden bildirmenizi rica ederim

Ellerimizi yıkamaya özen gösterelim

siir mi yazsam ne yapim :p

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Harbiden tapınak olmasa oynanılabilir bir dünya aslında . Fakat tapınağın kaldırılması veya özelliklerin değiştirilmesi için bazı arkadaşların daha tatlı dilli yazmaları lazım bence . Hesap sorarcasına , veya takımı kötülercesine yazılar yazarak özelliklerin sabitleşmesine yardımcı olurlar sadece :) Nabza göre şerbet atasözünü açıklayınız :p
düzgün şekilde yazılanı da kapatıyorlar çok önemsediklerini sanmıyorum artık :D

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Açıkçası ne yorum yapmak ne eleştirmek istiyorum. Hayal kırıklığından ibaret. Son kez oynayalım bari dediğimiz oyundan tamamen kopmak üzereyiz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.