W54 HIZ OYLAMASI

Dünya Hızı ve Birim Hızı

• 2 ve 1.35

Oylar: 36 58,1%
  • 1.75 ve 1.25

Oylar: 10 16,1%
  • 1.50 ve 1.5

Oylar: 6 9,7%
  • 1.25 ve 1.35

Oylar: 4 6,5%
  • 1 ve 2

Oylar: 6 9,7%

• Toplam oy kullanan
    62
  • Anket kapalı .
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser69283

Ziyaretçi
@Mayis ortada yok :D
Bu dünya açılmaz bence
Zaten bizi de dinlemiyorlar
W51 özellikleri kötü
W52 kötü
W53 kötü
W50 den sonra 3 dünya kötü özellikler oyuncu kaybediyorlar haberleri yok :(

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Kim oyuncu kaybediyor ??

Pardon ama mayıs a da sallamasın kimse w50 gibi deli dolu bir dünya açtı koydu ortaya.. Sonuç ?.. En sonunda adam isyan etti 50. dünyanın muhabbet köşesini kitleyip "Haketmiyorsunuz" dedi.. Bu saatten sonra yanlış anlamayın da 50 gibi dünya zor gelir.

Ancak son açılan klasik dünyasının katılım sayısına göre bir önce ki klasiğe nazaran daha uzun soluklu ve keyifli olması mayısın dikkatini çekmiştir diye düşünüyorum "Aile klanları" vb. türevleri ile ilgili yenilikçi bir dünya açabilir.. :)

erkan baba

Kılıç Ustası
Kim oyuncu kaybediyor ??

Pardon ama mayıs a da sallamasın kimse w50 gibi deli dolu bir dünya açtı koydu ortaya.. Sonuç ?.. En sonunda adam isyan etti 50. dünyanın muhabbet köşesini kitleyip "Haketmiyorsunuz" dedi.. Bu saatten sonra yanlış anlamayın da 50 gibi dünya zor gelir.

Ancak son açılan klasik dünyasının katılım sayısına göre bir önce ki klasiğe nazaran daha uzun soluklu ve keyifli olması mayısın dikkatini çekmiştir diye düşünüyorum "Aile klanları" vb. türevleri ile ilgili yenilikçi bir dünya açabilir.. :)
Silip kaçmasaydın serhatcım savaşsaydık biraz :D

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Kim oyuncu kaybediyor ??

Benim teorime göre mayıs bıraktı. Klasik ile ilgileneceğim, kimse hile yapmayacak demişti. Ortalıkta yok. Speedler ile ilgili de çok olumlu konuşmuştu vsvs. Mr. Storm geleceği çok parlak olan Mayıs'ı ortalıktan kaldırmış olabilir. :p

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Unutma tüm dahilere zamanında deli dediler :)

ISonD4nS

Yasaklı
Ülke olarak gerçekten sorunluyuz, burası tartışma forumu değil öneri forumudur lütfen..

ISonD4nS

Yasaklı
Kim oyuncu kaybediyor ??

52. Dünya forumunda çok güzel muhabbetimiz vardı oysa değil mi :)

ISonD4nS

Yasaklı
Öneri başlığı altında konuşuyorken diğer dünya ülkeleri örnek İngiltere, Hindistan, Yunanistan vb. ülkelerin bazılarında oyuna 2 veya 3 köy ile başlıyorsunuz, burada da başlansa mı :)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Her dönem oyuncular tarafından yetkililer için bazı söylemler ortaya atılır.Astı astarı olmayan bu duyumların forumda kullanılması "Takımı Karalamak" olduğunu unutmayın.İşlem yapıldıktan sonra bilmiyorduk denmesi adına bu uyarıyı gerçekleştiriyorum.Reel hayatlarımızdan ötürü bazı durumlar olabiliyor.Burada adminsiz kaldık vb. söylemlerin denmesini doğru bulmuyorum.Takım olarak özverili çalıştığımızı düşünmekteyim.Her bir oyuncumuzu mutlu etmek isteriz ama bu mümkün değil.

myw**

Dük
Her dönem oyuncular tarafından yetkililer için bazı söylemler ortaya atılır.Astı astarı olmayan bu duyumların forumda kullanılması "Takımı Karalamak" olduğunu unutmayın.İşlem yapıldıktan sonra bilmiyorduk denmesi adına bu uyarıyı gerçekleştiriyorum.Reel hayatlarımızdan ötürü bazı durumlar olabiliyor.Burada adminsiz kaldık vb. söylemlerin denmesini doğru bulmuyorum.Takım olarak özverili çalıştığımızı düşünmekteyim.Her bir oyuncumuzu mutlu etmek isteriz ama bu mümkün değil.

Bu başlıkta takımı karalayacak söylem nerde göstersene bizde görelim.Birisi adminsiz kaldık dedi diye mi karalama oldu. Doğru diyorlar forumdaki çoğu kişi Mayısı bilir , sever . Ortalıkta olmayınca goygoyla karışık yazılan şeyler var . İstersen foruma da girmeyelim yazı falan da yazmayalım.Aklıma Kemal Sunal ın repliği geldi de şimdi onu burda yazmayayım

-AzraiL-

Yasaklı

Iyi güzel söylüyorsunuz da oyunun popülaritesini gelişimini nasıl daha ileri taşırız diye bir çalışmanız yok.Gittikçe oyuncu kitlesi düşüyor .Genel forum aktif değil.Oyun tanitimi yapılıp yeni oyuncu çekilmiyor.Reklam yok.Premium fiyatları yüksek.Dünya özellikleri berbat.Kale ve benzeri yeni ozellikler hic güzel degil.Dünya kapama sistemi kötü. Kapama yüzdesi çok yüksek.Dünya da savaşacak kimse kalmamış adamlar gereksiz köy topluyor.Boşa zaman harcıyor.Dünya kapatan klana verilen ödül çok az.Dalga geçiliyor resmen.Birde sadece 50 kişi filan dunyayi kapatıyor.Çok az .En az 150 olsun ki birlikte savastigin arkadaslarinda dünya kapatsin.Yapacaginizi bilsem Buraya 50 tane öneri yazarım .Oyuncu kitlesini en az 2 katına çıkarırım.

Örnegin Genel forumda Rakip klanlarin tartışmasına bile izin verilmiyor nerdeyse.Rekabet olmadıktan sonra oyunun ne anlamı var.

myw**

Dük
Alıntıladığım yazıya bakarsanız görürsünüz. :)

O yazıyı oyuncular göremiyor beklemeye almısıssın muhtemelen. Peki yüzlerce kişinin aklındaki soruyu kim cevaplayacak Mayıs nerde ?En son evleniyordu balayına Amerikaya mı gitti

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Iyi güzel söylüyorsunuz da oyunun popülaritesini gelişimini nasıl daha ileri taşırız diye bir çalışmanız yok.Gittikçe oyuncu kitlesi düşüyor .Genel forum aktif değil.Oyun tanitimi yapılıp yeni oyuncu çekilmiyor.Reklam yok.Premium fiyatları yüksek.Dünya özellikleri berbat.Kale ve benzeri yeni ozellikler hic güzel degil.Dünya kapama sistemi kötü. Kapama yüzdesi çok yüksek.Dünya da savaşacak kimse kalmamış adamlar gereksiz köy topluyor.Boşa zaman harcıyor.Dünya kapatan klana verilen ödül çok az.Dalga geçiliyor resmen.Birde sadece 50 kişi filan dunyayi kapatıyor.Çok az .En az 150 olsun ki birlikte savastigin arkadaslarinda dünya kapatsin.Yapacaginizi bilsem Buraya 50 tane öneri yazarım .Oyuncu kitlesini en az 2 katına çıkarırım.

Örnegin Genel forumda Rakip klanlarin tartışmasına bile izin verilmiyor nerdeyse.Rekabet olmadıktan sonra oyunun ne anlamı var.
Oyunla alakalı fikirlerinizi dile getirebilirsiniz.Forumda "Öneriler" kısmına düşüncelerinizi fikirlerinizi yazmalısınız.Mutlaka öneriler incelenip olumlu olması durumunda eklenecektir.Örnek olarak verdiğiniz durumla alakalı ilgilenen kişi ben olduğumdan dolayı açıklama gereği duyuyorum.Forum kurallarını ihlal etmediği sürece çoğu zaman yazı yazmamaya gayret ediyorum.Oyuncularımız yetkilinin konuya yazmasını istemiyor.Bir konuya yazı yazıyorsam o konuyu takip ediyorumdur.Oyuncunun forumdan yasaklanmadan konuşmasına devam edebilmesi için uyarıda bulunuyorum.Amacım genel forumdan oyuncular uzaklaştırılmadan sohbetin dönmesi.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.