W54 HIZ OYLAMASI

Dünya Hızı ve Birim Hızı

• 2 ve 1.35

Oylar: 36 58,1%
  • 1.75 ve 1.25

Oylar: 10 16,1%
  • 1.50 ve 1.5

Oylar: 6 9,7%
  • 1.25 ve 1.35

Oylar: 4 6,5%
  • 1 ve 2

Oylar: 6 9,7%

• Toplam oy kullanan
    62
  • Anket kapalı .
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Olum madem topçu nick'i alacaktın ne bileyim 1 zidan 1 ronaldo 1 messi lan selçuk şahin'e bile razıydım ya

Neden liverpool da defans oynayan bilmem nere asıllı hollanda'lı topçu ? Bak mesela ben döneminin en dominant basketbolcusunu aldım.Ve önümüzde ki 4 sene içerisinde 1000 sayı ortalaması yakalarsa tüm zamanların en çok sayı atan basketbolcusu olacak

DeletedUser69283

Ziyaretçi
Olum madem topçu nick'i alacaktın ne bileyim 1 zidan 1 ronaldo 1 messi lan selçuk şahin'e bile razıydım ya

Neden liverpool da defans oynayan bilmem nere asıllı hollanda'lı topçu ? Bak mesela ben döneminin en dominant basketbolcusunu aldım.Ve önümüzde ki 4 sene içerisinde 1000 sayı ortalaması yakalarsa tüm zamanların en çok sayı atan basketbolcusu olacak

Bu sene hiç çalım yemeyen defans oyuncusu buda

-AzraiL-

Yasaklı
51 de boş boş konuşup hakaretler edip hesap silip kacınca foruma giremez oldu . Farklı nicklerle girip yazıyor işte.Senlik bişi yok sen zaten ne yapabilirsin ki.

Ybaydi kimse iyi yapmış size.Anladiginiz dilden konuşmuş.Sizin gibiler onu hak ediyor.

**crixus**

Casus
Al birini vur ötekine..Bu ybaydi , azrail gibi tipler hep aynıdır abi bunlara ne anlatıyorsun ki sen , sabaha kadar anlatsan yine anlamazlar :) @myw**

DeletedUser69283

Ziyaretçi
Al birini vur ötekine..Bu ybaydi , azrail gibi tipler hep aynıdır abi bunlara ne anlatıyorsun ki sen , sabaha kadar anlatsan yine anlamazlar :) @myw**

:D ben o dediğiniz kişi değilim ama yakınındayım her gecenin sabahı olmaz .)) ben sabahı görmeden 430 köy toplarım :) ona göre uyu

ByRevolution

Yasaklı
Oyun hızı 1.7
Birim hızı 0.9
Altın para
Okçu yok
Gece bonus kararsız
Kilise kesinlikle yok
antin kuntin yeni özellikler yok
şövalye yok
bayrak var

böyle dünya açın 50den sonraki en kalabalık dünya olur =)
Tabi ben yokum :p:p:p

DeletedUser69283

Ziyaretçi
Hangi mehmet ? Sarı Çizmeli Mehmet Ağa mı yoksa mehmet36 mı ? Mehmet diyince tanırlarmış nesin orda mahallenin delisi mi ?

:D şimdide ybaydi azrailden sonra mehmet36 ya sardı bu gerçekten kafayı yemiş forumun delisi sensin galiba

Oyun hızı 1.7
Birim hızı 0.9
Altın para
Okçu yok
Gece bonus kararsız
Kilise kesinlikle yok
antin kuntin yeni özellikler yok
şövalye yok
bayrak var

böyle dünya açın 50den sonraki en kalabalık dünya olur =)
Tabi ben yokum :p:p:p
Ya Kadir'cim, sen yoksan neden istiyorsun bu kadar güzel özellilği :)

Zaten oyun düşüşte, açarlar mı bize böyle bir ziyafeti?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.