W54 HIZ OYLAMASI

Dünya Hızı ve Birim Hızı

• 2 ve 1.35

Oylar: 36 58,1%
  • 1.75 ve 1.25

Oylar: 10 16,1%
  • 1.50 ve 1.5

Oylar: 6 9,7%
  • 1.25 ve 1.35

Oylar: 4 6,5%
  • 1 ve 2

Oylar: 6 9,7%

• Toplam oy kullanan
    62
  • Anket kapalı .
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

myw**

Dük
:D şimdide ybaydi azrailden sonra mehmet36 ya sardı bu gerçekten kafayı yemiş forumun delisi sensin galiba

Üstte demiştim ya bizim kuş senden daha akıllı diye bu yazdığınla onu destekledin teşekkürler . Okuduğun şeyleri algılayamayacak kapasitedesin akvuryumdaki balıklarla kapısırsın belki

DeletedUser69283

Ziyaretçi
Üstte demiştim ya bizim kuş senden daha akıllı diye bu yazdığınla onu destekledin teşekkürler . Okuduğun şeyleri algılayamayacak kapasitedesin akvuryumdaki balıklarla kapısırsın belki

Kuş diyor onu destekledin diyor senin beyin ölümün gerçekleşmiş kardeş sana onu desek azrailsin onu desek ybaydisin mehmet ismim desek mehmet36 sın başka bişi desek onu deestekledin neyse yazdıklarıma atlama boş boş

myw**

Dük
Çocukta beyin yokmuş yapacak bişi yok. Yazılanları başka tarafıyla algılayıp yorumluyor neyse ben gidiyorum gece buralarda ol az daha giydiricem kral katilinide çağır o biraz daha mantıklı cevaplar verebiliyor

DeletedUser69283

Ziyaretçi
Çocukta beyin yokmuş yapacak bişi yok. Yazılanları başka tarafıyla algılayıp yorumluyor neyse ben gidiyorum gece buralarda ol az daha giydiricem kral katilinide çağır o biraz daha mantıklı cevaplar verebiliyor

:D ya ben diyorum ki beyin ölümü gerçekleşmiş çocuk diyor beyin yokmuş diyor görse abi diyecek bana bebe gelmiş çocuk diyor yetmedi dediklerine bak sorunlluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

ISonD4nS

Yasaklı
Arkadaşlar, Admin var ve gereken ilgiyi gösterdiğini düşünüyorum, en azından bu forumda tartışma olmasın. :)

İyi oyunlar

**crixus**

Casus
.)) Abi diye mesaj atıyorsun dünyada bilip bilmeden gelip burada boş yapıyorsun 1. si ben o dediklerin dediklerinizi tanımam etmem :D ama sen beni siz beni tanırsınız yakınızdayım :)
Şimdi düşmandan msj atan var yaşı büyükse saygımdan abi derim de , sen şu bana op yapıp yıkılan tiplerdensin sanırım ne oldu 2.dalga gelmedi :D

DeletedUser69283

Ziyaretçi
:) Siz beni olur olmucak kişilerle karıştırıyorsunuz

sizi buraya aileniz mi salıyor anlamadım

bizim foruma da siz düştünüz herhalde sizi beslicez ? aç ağzını yum gözünü :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.