W54 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

egElif.

Baltacı
Tebrikler iki tarafada :) Dışardan bi seyirci olarak eze eze kazandığını düşünmüyorum pusulanın. Pusulanın tam kadrosu oyun başında farkını ortaya koyardı ancak milyonluk hesaplardan sonra geldikleri için ezici bir üstünlük sağladıklarını düşünmüyorum. Kg

Senin harita takibi veya oyun takibi yapabildiğini düşünmüyorum kusura bakma. Biz dünyaya geldiğimizde -4 bin köy geride gözüküyorduk ama aslında öyle değildi. Pasif oyuncular, operasyonlara katılmayanlar, hesaplarına bakmayanlar gibi bir sürü etken ile çok çok daha az köyden verim alabiliyorduk İlk operasyonumuzda çıkan kami sayımız 300 yoktu. Biz zaten sırf bunun için 2-3 ay zaman harcadık ve kami sayımızı 3 binlere çıkardık. O sırada da HAŞ ve NWA operasyonlarını karşıladık. 200 köye geldiniz alamadınız. 400 köye geldiniz alamadınız. 2 klan birlikte 1000 köye yakın geldiniz yine alamadınız. Biz sadece zaman kazanıyorduk bunu da hep dile getirmişimdir. Sonrasında tam anlamıyla kendimizi hazır hissedip gittiğimiz operasyonlarda gayet başarılı köy alımları yaparak vura vura kapadık dünyayı. Bunun için rakipten sıkılan ve buna ayıracak zamanı olmadığını düşünenler silmeye başladı. Kimse durduk yere oyundan bunalmaz ve hesaplarını silmez bunu idrak edebildiğinizde yorum yapın lütfen.

Öncelikle beni ve ekibimi tebrik edip, oyunda yapması gerekeni yapıp efendice giden insanlara teşekkür ediyorum.

Ayrıca Mücahit sen niye boş yapıyorsun abicim forumda? Sen bu dünyada barbar tarafından tokatlanırken her operasyon bir sürü köy verirken yenileceğinizi anladığınız zaman HAŞ klanını türlü ayak oyunları ile kandırıp kendi safınıza çekmenizden bahsetsene? Sen sizin yönetimin Richie Rich ve AKSAKALLI hesaplarını sürekli kendi tarafına çekmeye çalışmasını, kastraves ve ayhanoğulları hesaplarının tabutcu hesabına bakıcılık alınıp içerden vurulmaya çalışılmasını, vs.vs.. hesabının size bakıcılık atılmasından sonra içerden saldırmasını ve bunun gibi benzeri olayları anlatsana. Ayrıca oyun mu oynadınız adamı hasta etmeyin. Savaşan 3 kişi sayarım nwa dan fazlasını saymam.

Bu oyunda sizin anlayamadığınız çok şey var siz kendinizi oyuncu sanıyorsunuz ondan böyle dolanıyorsunuz ortalıkta. Bu oyunda ben ve ekip arkadaşlarımın ne zekasına ne de stratejisine ulaşamayacaksınız o yüzden tebrik edin ve uzayın lütfen.

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Tebrikler iki tarafada :) Dışardan bi seyirci olarak eze eze kazandığını düşünmüyorum pusulanın. Pusulanın tam kadrosu oyun başında farkını ortaya koyardı ancak milyonluk hesaplardan sonra geldikleri için ezici bir üstünlük sağladıklarını düşünmüyorum. Kg

Bugün itibari ile savaş puanlarının güncel durumunu şöyle bırakalım da oyunu gerçekten bilen seyirciler kendi çıkarımlarını yapsınlar.

Adsız.png
sav.png
asdsad.png

EyvahYandım

Kılıç Ustası
Rahmi abi 4k köy geride olabilirsiniz başlangıçta ama ben eze eze kazanmadığınızı düşündüğümü söyledim oyun bilgim sorgulanmış niyeyse. Ona da okey öyle bir iddaam hiçbir zaman olmadı. Daha önce pusulada da bulundum sistemin işleyişini ve oyunculuk becerilerini bildiğim için bu sonuç bana "pusula eze eze kazandı'' dedirtmedi.

Rahmi abi oyun başı nwa sınırında olsa tek başına herkesi tokatlayabilirdin onu da biliyorum. Ancak Haş dağıldıktan sonra kuzeydoğuyu kapamanızı bunun dışında tutarsak 4k farkın kapanmasının operasyonlarla olduğunu düşünmüyorum. Milyonluk hesaplardan sonra çok ince dokunup hazırlanan oplar dışında büyük bir başarı elde edilmemesi de normal geliyor bana.

Yaptığınız işler(bilgim olmadığı için açmıyorum gerekte duymuyorum) illegaldi yapılmamalıydı duyarını kasmayacağım. Kazanmak için kazanmanızı sağlayacak şeyler yapmışsınızdır.

Neyse tekrardan tebrik ederim :)

özkivination

Mızrakçı
Hala klan adının defalarca değiştini yada oyuncu çalmaktan falan bahsediyorsunuz. Sizde bunların hepsini yaptınız hepinizle hemen hemen konuşmuşluğum vardır ve nickleri benden iyi biliyorsunuz. Nwadan kimse yok diye foruma uzun süredir girmiyordum ama galiba kafanıza vurma zamanı gelmiş.

Öncelikle tebrikleriniz için teşekkür ederim. Sizin klanda benimde görüştüğüm arkadaşlar var ve saygı çerçevesinde konuşuyoruz. Ama iş ego kasmaksa hadi yapalım.

Öncelikle hepinizinde bildiği defalarca açıkladığım ama anlamakta zorluk çektiğiniz konudan başlayalım. Defalarca klan adı değiştirme konusundan başlıyorum inşallah bu sefer anlarsınız. Bizim stardan dovaya geçme nedenimiz pankreas kanseri olan bir arkadaşımıza moral vermek adına onun nickini klan adı yapmamızdı. Daha sonra arkadaşımız vefat etti ve benlede son konuşmasında çok teşekkür ettiğini söyledi. Bu da benim için yeterliydi zaten. Sonraki savaşın nasıl başladığına artık girmeyeceğim artık yoruldum ama devamına gelecek olursak, ben 3 katımız bir klanla kaybetmeyi göze alarak savaşa girdim hiç bir zamanda pişman olmadım. Daha sonrasında Çağatayla konuşmamızda aradaki arkadaşlarımız ve birbirimize olan samimiyetimizle diploması yapmaya karar verdik ve barbar olduk. Zaten sonra Haş klanlarıda sizin yanınızda savaşa girerken mutluydunuz ve hiç sesiniz çıkmıyordu. Pusula ekibiyle de reel hayata dayanan dostluklarımız sayesinde bize yardımcı olmaya ve makara yapmaya girdiler.

Haşın dağılmasıyla sizin ağlamınıza gerek yok müttefiklik yaparken kendiniz düşünücektiniz bunların olucağını her zaman iyi sonuçlanmıyor demek ki.

Öyle yada böyle ben aktif oynayan arkadaşlarım ve pasif oynayan arkadaşlarım dahil herkese çok teşekkür ederim. Bu oyun savaşla, diplomatik hamlelerle, dostluklarla ve stratejiyle kazanılıyorsa BİZ HEPSİNİ MÜKEMMEL ŞEKİLDE yaptık. Eze eze de kapatıyoruz. Kim gelirse gelsin burda ne derse desin ağlamaya mahkumdur. Kafanıza vura vura kapattım bu sözümünde her zaman arkasındayım. Şimdi gelip burda duyar kasmanıza gerek yok. Nerde o bana işte dünya sonunda görüşücez diyenler hepsini buraya beni tek tek tebrik etmeye bekliyorum. Siz gelsenizde gelmesenizde kaybederkende olduğu gibi kazanırkende ben burda olucam ve kafanıza her yerde vurmaya devam edicem.

Uzun lafın kısası HOŞT.

Bunu duyduğuma gerçekten çok üzüldüm. Arkadaşın mekanı cennet olsun. Bu davranışınız, o arkadaşı gerçekten çok mutlu etmiştir,bu tarz zorlu hastalıklarda moral çok önemli. Bu ince davranışınız için,klanca sizi tebrik ederim.

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Kendi köylerinizi yıktınız nwa ismini YIKIKLAR olarak değiştirmenizi beklerken hesap siliyorsunuz ama böyle olmaz ki

sim1907

Mızrakçı
Büyük savunma üstadı Hulk da alelacele silmiş gitmiş. Sen sınırda değildin ne çabuk kaçtın Hulk efendi. Biraz gorseydik oyunculugunu

Rocco Siffredi

Hafif Atlı

hesabı aldım 2 tane akademili köyü vardı beni sövdürmeyin şu forumda

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Pusulacı adama demedik laf bırakmadınız yav :))

Onurun demek istediği Pusulanın eski oyuncuları tamamen burda olsa ve oyun başından beri savaşın içinde olsa eze eze dünyayı kapattılar diyebiliriz diyor

açıklaması ise daha güzel şimdi bir rakip düşünün oda nwa klanı olsun la tartışmaya ne gerek var tek gözünüzü kapatsanız veya araları misleri ayak parmağınızla atsanız bile bu pusula zaten bunları harcar diyor rakip 4-5 k köy önde olsa ne fark eder yani :)

Onur kardeşimle birçok kez pusula hakkında konuştuk zaten o pusula ekibini çok takdir ediyor ve eski serverlerde pusula ile oynamış bir oyuncu :)

eMpeaT

Baltacı
nwanın benim köylerimi alıp haritada kendini pusulaya domine ettirmesi beni çok öfkelendirdi. :mad: Ama şimdi baktım benim köylerim taş gibi duruyor orda. Benden alınmış olabilir ama kaptırılmamış pusulaya. Bu sevindirdi