W54 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

Art Of War*

Hafif Atlı
54'te cidden amelelik yaptınız ama bana göre, ben o milyonluk hesapları alıpta oynamazdım asla :D Tabi bu da sizin oyunculuğunuzu, sabrınızı şartlara uyum sağlayıp oynayabildiğinizi gösterir. Ben yapmam, yapana kolay gelsin :D Senle ne zaman oynayacağız kaç yıl oldu hala oynayamadık :D @**streetballer**

egElif.

Baltacı
Amelelik yaptığımızın bende farkındayım. Amelelik kanımıza işlemiş ne yapalım :D Ben plan program yapıp dünyalara giremiyorum malesef hep bir yoğunluk oluyor. Aniden boşluğa düştüğümde de böyle saçma sapan dünyalara giriyoruz maalesef.

DeletedUser71781

Ziyaretçi
54'te cidden amelelik yaptınız ama bana göre, ben o milyonluk hesapları alıpta oynamazdım asla :D Tabi bu da sizin oyunculuğunuzu, sabrınızı şartlara uyum sağlayıp oynayabildiğinizi gösterir. Ben yapmam, yapana kolay gelsin :D Senle ne zaman oynayacağız kaç yıl oldu hala oynayamadık :D @**streetballer**
Bu oyunun amelelik yapılmadan oynandığı herhangi bir bölümü var mı ? Varsa öğretin ben bilmiyorum çünkü w başı w ortası w sonu her yeri amelelik kaynıyor oyunun :d

DeletedUser71781

Ziyaretçi
Bot kullananlar ban yiyo ben kullanmam valla o riske girmem:) ama sağolsun arkadaşlar bana yardımcı olmak için çekiyor bide paramı vericem bahsbsjxjdü kolay kazanılmıyo yani galiba ben hiç kazanmadım ama:)
Oğuz ne adamsın ya sdlkfjvsdşfvdsnfv

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Eee noldu şimdi kendi köylerini yıkmayı bıraktımı bu yıkıklar

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Yokmu harita atacak oyundan bakmak sarmıyor burdan bakması daha keyifli oluyor :)