W54 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

myw**

Dük
Burdan şu zamana kadar emek veren arkadaşlara teşekkür ederim geceleri beni uyutmayan benim uyutmadığım arkadaşlar elinize emeğinize sağlık onlar kendilerini zaten biliyor geri kalan hesaplara bişey demeye gerek yok 5 10 kez el değiştirdiği için hesabın adını değiştiren buraya gelip yazabiliyor :)

Farkındaysan bende dahil pusuladaki arkadaşlarım 3 ay önce de bu nicklerle yazıyorduk yani 4000 köy sayısı gerideykende ... Ve şuan yine yazıyoruz sen şimdi bizi boşver de dünyayı kapatacağınızı düşünürken elinizden kayıp gitmesi nasıl bir duygu ? Anlatırmısın... biraz da sen yaz

ReBeL54

Milis
Eski pusula olsa bizi hoplata hoplata bu dünyayı kapatırdı ama kabul edin siz bu dünyayı içtima meydanından değil discord tan kapattınız abiler yok klanda sen savasiyon den hakediyon arkadaşlarınıda al gel yok biz hak eden herkesi aramızda görmek isteriz daha önceden de düşman klandan aldiklarimiz oldu ne oyuncuyu alan klan nede oyuncu bunun adını strateji koyamaz bunun adının ne demek olduğunu biliyoruz ben kendi adıma oguzu fatihi önderi mechanical i tebrik ederim başka hakan eden de vardır illa ama bölgeler farklıdır fark edememişimdir

ReBeL54

Milis
Ayrıca klanı satmak taraf değiştirmek yok sınırdaki destekleri çekin sirküleri bırakan hesapların sifrelerini toplayıp millete dağıtmak filan Bunlar acizlik değil de bizim köy yıkma olayını acizlik eziklik olarak lanse etmek bunlar yanlış şeyler

ReBeL54

Milis
Ve ayrıca amo bizim değil senin profilinde yazıyordu yok bu dünyayı haykocu54. E kapattırmaya geldik falan filan burda oguza salliyordun şimdi şişko ya şampiyon nedir

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Ve ayrıca amo bizim değil senin profilinde yazıyordu yok bu dünyayı haykocu54. E kapattırmaya geldik falan filan burda oguza salliyordun şimdi şişko ya şampiyon nedir

nwa dayken herkeze sallıyordum bunu saklamıyorum ki zaten. Ve hiçbir zaman profilime haykocuya kapattırmaya geldim diye yazmadım ancak şunu söyleyebilirim kapattırmak için çok uğraştım çok emek verdim.. 54 ü kapatmayı çok istiyordum belkide en çok ben istiyordum ama olmadı yapacak birşey yok.. ben klan yönetimiyle hiçbir zaman anlaşamadım yakın çevrelerine karşı hep ayrıcalıklı davrandılar klanın geri kalanı yokmuş gibi davrandılar. Enes p1pijo nun 40 köyüne op yapıldı o gün yönetim telefonlarını kapattı kimseye ulaşamadık bizi yalnız bırakanların arkasında asla durmayız bunuda öğrenmiş oldunuz. Biz teklifimizi yaptık hulku klanda görmek istemiyoruz dedik nwa klanıda herşey için teşekkürler dedi yollarımızı ayırdık giderken yine ibnelik yapmadık düşmana köyleri salmadık sizlere bıraktık. Bizi kambur olarak görüyormuşsunuz pek umursamadık bizim yerimize tercih ettiğiniz hulk size dünya kapattırsın dedik adamlık yaptık köyleri size bıraktık gittik. Şimdi çıkıpta bana kimse burdan sallamasın siz okadar aciz bir klan durumuna düştünüzki daha ayağa kalkamazsınız. nwa yönetimine 400 köy bıraktıktan sonra kalan son köyüme saldırı gelmeyeceği ve pusula tarafına geçeceğim konusunda anlaştık söz verdiler yemin ettiler ancak kalan 1 köyümden korktular verdikleri o sözü bile tutamadılar. Belki alakasız ancak bize karşı hiçbir yardım olmamasına rağmen klanda en çok veren kişilerdendik şimdi tekrar söylüyorum bize sallamadan önce tekrar düşünün

myw**

Dük
Eski pusula olsa bizi hoplata hoplata bu dünyayı kapatırdı ama kabul edin siz bu dünyayı içtima meydanından değil discord tan kapattınız abiler yok klanda sen savasiyon den hakediyon arkadaşlarınıda al gel yok biz hak eden herkesi aramızda görmek isteriz daha önceden de düşman klandan aldiklarimiz oldu ne oyuncuyu alan klan nede oyuncu bunun adını strateji koyamaz bunun adının ne demek olduğunu biliyoruz ben kendi adıma oguzu fatihi önderi mechanical i tebrik ederim başka hakan eden de vardır illa ama bölgeler farklıdır fark edememişimdir

Noktalama işaretlerini doğru koyarsan ne demek istediğini anlayabileceğiz fakat şuan tek anladığımız dünyayı kaybetme acısıyla yazılmış sallamasyon şeyler..

ReBeL54

Milis
Noktalama işaretlerini doğru koyarsan ne demek istediğini anlayabileceğiz fakat şuan tek anladığımız dünyayı kaybetme acısıyla yazılmış sallamasyon şeyler..
Ben haykocu değilim dünyayı kaybetmenin acısı filan değil bunlar aslında olanlar aksini idda edemezsiniz

Khaos X

Okçu
Ula varya kim nwa kim pusula hic belli olmuyor
Kim kimin hakkında konuşuyor.
Su oynadığınız klanlari imza falan ekleyin yabanci nickler çoğalmış forumda

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Amo tw stats kapatilmadi amo

Hep böylemiydin yoksa sonradan mı böyle oldun ?? Buralarda harcanıyorsun yemin ederim bu zeka bu oyuna fazla. Şimdi twstatsın son sayfasına değilde ilk sayfalarına bakacaksın 200-300 köy olduktqn sonra düşmandan köy alması kolay. Twstats istatistiği ile övünecekseniz Oyun başı klandan adamları atıpta toplamayacaksınız. Ha bide sen kimsin la yeni yeni kişiler türemeye başladı sen nwa klanındamısın yoksa nwanın destekcisimisin??

bu arada istatistik yanıltır PUSULA bayıltır hadi yaylanın

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
k54 de tokatladılar sizi patates gibi topladılar.. o sınırı tutan biz olduk. Hadi çıkta inkar et ? Siz bilmezsiniz çünkü yediremiyorsunuz. Spedmix lordcanbaz pijo eyvahyandım ve daha birçok kişi benim ne kadar uğraştığımı çabaladığımı bilir siz bilmezsiniz çünkü bizim seviyemizde değilsiniz ayaklarımızın altındasınız

ReBeL54

Milis
Sen artık buraları boşver Mücahit :D Dinlen az.
Yav boşverdim zaten tarık harbi saldik zaten de konu öyle yere varıyor ki zaten dünyayı kapatmışsınız yok ezikler nerde yikiklar nerde sesiniz çıkmıyor -4000 köy de geldik ben cidden hatırlamıyorum şişkonun veya nwa nin herhangi bir oyuncusunun burda öyle eziyoruz böyle yendik şöyle kapattık dediğini görende -4000 köyden vura vura köy düşüre düşüre geldiler sanacaklar o kadar olay döndü hani normaldir son dünyaların zaten çoğu savaş ile kapanmıyor da burda harbi abartanlar var olayı

SungurAlp

Markiz
Mücahit bu oyun savaşın yanında psikolojik bir oyun, müttefiğinizin düşmesi sizi etkiledi.O yüzden boşver, haykocunun gelmediği yerde gerek yok :D

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Şimdi mücü sana sallamak istemem ancak nwa klanında birlik hiçbir zaman olmadı sende genellikle pasif takıldın oynayan kişi sayısı çok az nwa da. Balon oyuncuları arkadaşınız diye büyütmeseydiniz milleti oyuna küstürmeseydiniz belkide kapatırdınız 54 ü ama bu tekrar düşününce bu kadronun buraya kadar gelebilmesi bile bir başarı. Ben kendim için iyi oyuncuyum demiyorum ancak hiçyoktan elimden gelenin fazlasını yapmıştım nwa için keşke pusula geçip vursaydım şuan çok pişmanım

ReBeL54

Milis
Şimdi mücü sana sallamak istemem ancak nwa klanında birlik hiçbir zaman olmadı sende genellikle pasif takıldın oynayan kişi sayısı çok az nwa da. Balon oyuncuları arkadaşınız diye büyütmeseydiniz milleti oyuna küstürmeseydiniz belkide kapatırdınız 54 ü ama bu tekrar düşününce bu kadronun buraya kadar gelebilmesi bile bir başarı. Ben kendim için iyi oyuncuyum demiyorum ancak hiçyoktan elimden gelenin fazlasını yapmıştım nwa için keşke pusula geçip vursaydım şuan çok pişmanım
Benimde dediğim o zaten nwa nin buraya gelmesi başarı değil mucize

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Yanlış kararlar alınmasaydı biz sonuna kadar emrenin yanındaydık ama milletin hakkını savunduğumuz için kavgacı ilan edildik buda bir nevi işimize geldi. Evet başarı değil mucize dediğin gibi. Haş klanına gelirsekte bizde çok uğraştık nwa nın yanında savaşa girsinler diye kendi klanım bana destek vermezken haş klanı 70-80 saatten bana savunma bile gönderdi. O yüzdendir ki 54 ün en büyük yalnışı haş klanı tarafından yapıldı nwa vurmak varken yanınızda savaşa girdiler. Demek istediğim nwa klanı şuan 54 de hala varsa haş klanı sayesindedir.