W52 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Yine benim anlatılan iyi veya kötü bir hikayem var şu oyun aleminde ? sizin neyinzi var be :) Elinizde klavye anca konuşuyorsunuz ? Hazımsızlığınızı anlayamıyorum.. Aynı konuları tekrar tekrar açıklamakta istemiyorum. Kapanmış gitmiş bitmiş işler.. Varsa derdiniz buyurun başladığım bir dünyada rakip olarak görmek isterim boş yapan arkadaşları.

Pikacuu37

Hafif Atlı
Yine benim anlatılan iyi veya kötü bir hikayem var şu oyun aleminde ? sizin neyinzi var be :) Elinizde klavye anca konuşuyorsunuz ? Hazımsızlığınızı anlayamıyorum.. Aynı konuları tekrar tekrar açıklamakta istemiyorum. Kapanmış gitmiş bitmiş işler.. Varsa derdiniz buyurun başladığım bir dünyada rakip olarak görmek isterim boş yapan arkadaşları.

Kardeşim sana laf yapan yok ki oyunun içinde olan şeyler bunlar herkesin bir planı var sende yapmışsın tutmamış dünyayı kaybetmissin. Kazansaydin nasıl kazandı hileyle kazandı veya hainlikle kazandı demeye hakkı yok kimsenin diplomaside herşey serbest bu oyunda. Dediğim gibi senin gibi oyuncuları severim çünkü oyunda hep heyecan yaratırlar oynamakta isterim kazanmak kaybetmek oyunun doğasında var ben zevkime bakarım

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Kardeşim sana laf yapan yok ki oyunun içinde olan şeyler bunlar herkesin bir planı var sende yapmışsın tutmamış dünyayı kaybetmissin. Kazansaydin nasıl kazandı hileyle kazandı veya hainlikle kazandı demeye hakkı yok kimsenin diplomaside herşey serbest bu oyunda. Dediğim gibi senin gibi oyuncuları severim çünkü oyunda hep heyecan yaratırlar oynamakta isterim kazanmak kaybetmek oyunun doğasında var ben zevkime bakarım

İnsanlar böyle görmüyor hocam malesef farklı algılıyorlar diyorum ya kim ne yaparsa yapsın strateji diyen insanlar bana karşı gelince forumda çok fazla bu konu ve diğer konularda tartışma ortamına girdiğim için farklı bakıyorlar. O yüzden bu konuda böyle bir tutum sergiliyorum yoksa bundan 2 dünya öncesinde benimde aynı şeyler başıma geldi ben o arkadaşlarla arkadaş oldum yeniden oyun bu kin tutacak değilim bir şekilde doğasında var yani kural ihlali yapmıyor bir şey yapmıyor.

Pikacuu37

Hafif Atlı
Bende zamanında klan kurdum müttefik olup muttefik savaşa davet etti gittik adamlar bir gece taraf değiştirdi savaşına katıldığımız adamlar bir gecede bizi topladı hatta isimde vereyim dehşet klaniydi :D sonuçta oyun kurallarina göre yanlış bişey yapmadılar. Oyunu güzel yapan şeyler bunlar bence

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Bende zamanında klan kurdum müttefik olup muttefik savaşa davet etti gittik adamlar bir gece taraf değiştirdi savaşına katıldığımız adamlar bir gecede bizi topladı hatta isimde vereyim dehşet klaniydi :D sonuçta oyun kurallarina göre yanlış bişey yapmadılar. Oyunu güzel yapan şeyler bunlar bence

İşte diyorum ya herkesin yaptığı şey bana gelince off ne yaptı be tepkisi çok anormal gelmeye başladı artık :) Zaten bir çoğu oyunun o evrelerini görecek kadar oynamamış kapasitede insanlar.. Her neyse artık aştık bir şeyleri sorun yaşadığımız adamların bir çoğu ile de sorunlarımızı çözdük o gün o şartlar da o yapılması gerekiyormuş bunu yaptık.. Orası şampiyonlar ligi dünyasıydı burası hız yüzünden oynamaktan imtina ettiğimiz bir dünya bitse de gitsek diyoruz sapla sapanı karıştırmamak lazım işte :)

SungurAlp

Markiz

Bu dediğin normal hayatta da aynı durum,burda yapmaya alışan etik olmayan şeyleri gerçek hayattada yapar çünkü alışkanlık haline gelir yapma isteği çıkar,herkesin arkasından iş çevirelim kuyu kazalım,dost görünüp vuralım böyle mi olalım yani,evet oyundada var bunlar yapan yapıyor ama etik değil ahlak kuralları dışında kalır ve insanlığa hakarettir,oyunda olsa bu kadar düzmece doğru değil ve böyle dünya kapatan adama ben hileyle ve kalleşçe kapattı derim.Zaten böyle dünya kapatan kişinin meselesi sadece dünya kapatmaktır.Oyunun amacı zevk almayı unutmuşlar demektir.Böyle oynadıktan sonra ne anlamı kaldı.

Pikacuu37

Hafif Atlı
Bu dediğin normal hayatta da aynı durum,burda yapmaya alışan etik olmayan şeyleri gerçek hayattada yapar çünkü alışkanlık haline gelir yapma isteği çıkar,herkesin arkasından iş çevirelim kuyu kazalım,dost görünüp vuralım böyle mi olalım yani,evet oyundada var bunlar yapan yapıyor ama etik değil ahlak kuralları dışında kalır ve insanlığa hakarettir,oyunda olsa bu kadar düzmece doğru değil ve böyle dünya kapatan adama ben hileyle ve kalleşçe kapattı derim.Zaten böyle dünya kapatan kişinin meselesi sadece dünya kapatmaktır.Oyunun amacı zevk almayı unutmuşlar demektir.Böyle oynadıktan sonra ne anlamı kaldı.

Haklısın tabi ama oyun bu oyunun kurallarında muttefigine savaş acamazsin yazmıyor sonuçta kendi karakterine yakıştiran yapıyor bu tarz şeyler. Bence oyunu güzelleştiriyor bak arkadaş gecmiste yapmış şimdi gülerek sohbet ediyoruz egleniyoruz. Aynı olay benimde başıma geldi. Benim çıkardığım derste kimseye guvenmeyeceksin bu oyunda oldu

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Olum bu forumda 200 kişi varsa 120 sinde engellisin lan neyin kapasitesi :D:D

Beni kendinle karıştırma aslanım benimle konuşurken aynayı önünden çek.. Bunca prime rağmen 200 kişiden 120 sinde engelli olabilen senden başkası olamaz bu forumda.. Merak etme.

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Olum sen ne şizofren bi insansın ya.Kafandan kurup kurup öyle yaşıyon valla helal olsun.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Olum sen ne şizofren bi insansın ya.Kafandan kurup kurup öyle yaşıyon valla helal olsun.

Biraderim asıl şizofren sensin, neden durup durup bana sarıyorsun defol git bak işine başka konu mu yok beni ilgilendiren konulardan uzak dur varsa yüreğin başladığım herhangi bir dünyaya gelirsin.. Daha üstüne laf ebeliği yapma

DeletedUser8233

Ziyaretçi
Bu dünyada bu kadar köy savaşarak m alınıyor yoksa sürekli klanlar ekip çekerek mi büyüyor . 4 ayda harita ne hala gelmiş
savasarak olmadıgı kesın ıste klanlardakı casuslarını cekınce kendı taraflarına harıta ustunlugu oluyor :)

SungurAlp

Markiz
Hala casus diyor,şuraya bi foto atarız öyle kalırsın,boş iftiralarını başkasına sakla,adamınız yazmış size köyleri bizdeki oyuncuya vereceğini,adamı destekleseydinizde kaybetmeseydiniz oyuncunuzu,sahip çıkamayınca casusumuz olur zaten.

DeletedUser6436

Ziyaretçi
38 saatten mis attım ne savunma vardı ne mis arası ne arka misi ne casusu kendi Adamlarını bıktırmışlar oynamak istemiyor köyü veriyorlar bir iki kişi boş köyleri geri alıyor ama sıkıntı değil onlarda aynı duruma gelecek zaten.