W51 SHELBY

• Konuyu başlatan DeletedUser64591
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61148

Ziyaretçi
Tripotçu gibi acayip yamyam bir oyuncu zayıflatılmışken, Tripotçu dışında pek çok oyuncudan da köyler alınmışken bir anda her şey durdu. Cidden bir arada devam edemeyecek olsak bile birkaç gün sonra savaşmaya başlamalıydık bana kalırsa.
teşekkürler .. bence hala silebilirsiniz memnun olurum yani adfsdf

DeletedUser68908

Ziyaretçi
iyi valla nasıl olsun okul oyun arası mekik dokuma devam baktım sen yazmışsın dedim bir yorumda benden olsun

myw**

Dük
Birader kelimesi iyi niyetli bir kelime olarak kullanılmamış . Forumdaki yazışmalarınız birbirinize karşı sidik yarışına ve ego çatışmasına girildiğini gösteriyor . Sizlerden bir ricam olacak Sezer in köylerini toplarsanız son köyünü almayın da narcosun kıtasına mis atsın :p:cool:

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Birader kelimesi iyi niyetli bir kelime olarak kullanılmamış . Forumdaki yazışmalarınız birbirinize karşı sidik yarışına ve ego çatışmasına girildiğini gösteriyor . Sizlerden bir ricam olacak Sezer in köylerini toplarsanız son köyünü almayın da narcosun kıtasına mis atsın :p:cool:
Ben de atayım mı ? :p :D

kılbıll

Baltacı
Yaw birde konuşuyorsun 10 gün önceden haberiniz vardı diye neyse siz verdiğiniz sözleri tutmayan klan oyuncularısınız burda boş yapma
Allaha şükür sizin gibi değiliz haber vermeden bir gece savaş açmıyoruz başkasının formuna grip mesajları silmiyoruz multi desen zaten isminizi bilmeyen yok

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Bakınız burda yazılanlar bana bunu hatırlattı

Uzaklarda bir köyde, kocası, çocuğu doğmadan ölmüş, tek başına yaşayan hamile bir kadın vardı. Kadın, kendisine arkadaş olması için dağda yaralı olarak bulduğu bir gelinciği evinde beslemeye başladı.

Gelincik kadının yanından bir an bile ayrılmazdı. Her ne kadar vahşi bir hayvan olsa da, oldukça uysallaşmıştı. Gelincik kadını çok sevmişti.

Birkaç ay sonra, kadının çocuğu doğdu. Tek başına tüm zorluklara göğüs germek ve yavrusuna bakmak oldukça zordu.

Günler geçti. Kadın bir gün birkaç dakikalığına da olsa evden ayrılmak ve yavrusunu evde bırakmak zorunda kaldı. Gelincikle bebek evde yalnız kalmışlardı. Kadın, gelincik bebeğine zarar verir mi diye, aslında endişeliydi? Ama mecburdu. Aradan biraz zaman geçti ve anne eve geldi. Gelinciği ve kanlı ağzını gördü! Anne çıldırmışçasına gelinciğe saldırdı ve oracıkta öldürdü hayvanı. Tam o sırada içerdeki odadan bir bebek sesi duyuldu. Anne odaya yöneldi?. Ve odada beşiği, beşiğin içindeki bebeği ve bebeğin yanında duran parçalanmış yılanı gördü