W51 SHELBY

• Konuyu başlatan DeletedUser64591
  • Başlangıç tarihi

kılbıll

Baltacı
Ya siz şunlara neden cevap veriyorsunuz ben anlamadım beyler. We klanında ki herkes işine baksın, benim sizin kadar karaktersiz insanlarla konuşacak bir şeyim yok. Savaş raconu bilmeyen çoluk çocuk tayfasısınız. 1 gecede müttefikliği bozup bizim oyuncularımızı sabaha doğru casuslayıp köylerini almak tam size yakışır bir harekettir. Hepinize diyeceğim tek şey şu;
YAZIKLAR OLSUN

Hatta bir şey daha diyeceğim;
SEZER GİBİ ON NUMARA BİR ÇOCUĞU BANA KARŞI MAHCUP EDECEK KADAR KARAKTERSİZ OLDUĞUNUZ İÇİN BİR DAHA YAZIKLAR OLSUN
Bu konuyla alakası yok ama 32 de yaptıkların daha hafızalardan silinmemişken millete bu konuda karaktersiz demen bençe hiç hoş olmamış sen zamanında daha kötülerini yapmıştın :)

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Bu konuyla alakası yok ama 32 de yaptıkların daha hafızalardan silinmemişken millete bu konuda karaktersiz demen bençe hiç hoş olmamış sen zamanında daha kötülerini yapmıştın :)
Oo eski düşman naber yav :) Sen beni tanıyorsun ve ayağıma basılmadıkça kimseye yanlış yapmayacağımı da biliyorsun :) Nerelerdesin sen oynuyor musun ?

Tamam ya gidiyorum. Eril zihniyeti görüyorsunuz kadınları foruma bile sokmuyor. :D
Sen niye bana laf atıyorsun has gardaşım ben seviyordum seni :(

kılbıll

Baltacı
Oo eski düşman naber yav :) Sen beni tanıyorsun ve ayağıma basılmadıkça kimseye yanlış yapmayacağımı da biliyorsun :) Nerelerdesin sen oynuyor musun ?
İyidir seni sormalı bu sefer siz arkadan vurulmuşsunuz :) güzel özellikli bi dünya bekliyoruz ekip olarak girmek için bizi bekleyen klanlar varmış dünyalara gireğiz diye pre çekip duruyorlar baya preleri birikmiş onlar için gireceğiz bi dünyaya :)

DeletedUser68301

Ziyaretçi
İyidir seni sormalı bu sefer siz arkadan vurulmuşsunuz :) güzel özellikli bi dünya bekliyoruz ekip olarak girmek için bizi bekleyen klanlar varmış dünyalara gireğiz diye pre çekip duruyorlar baya preleri birikmiş onlar için gireceğiz bi dünyaya :)
İyi Allaha şükür sağolasın. Geleyim mi ben de :p :D

DeletedUser68470

Ziyaretçi
shelby klan ismini los multiclios yapsın belki saldırmazlar

GriKurt

Milis
kimsenin kimseye karaktersiz çoluk çocuk deme hakkının olduğunu sanmıyorum hep dediğim gibi her şeyden önce iletişim :) olan olmuş olaysız dağılalım :D

Aranızdaki konu harici olarak we sizle vurdugundan dolayı hesap düştü yoksa 3koy kayıpla cıkılacaktı optu yukardaki bölgede komutandan alınanları demiyorum da res ben raıdneden bahsediyorum.
Gökberk babada da gerçekten bir üslup sıkıntısı var adam muhtemelen pc başında salyası akarak oynuyor :( neyse ki erkenden engelledik

onun dışında hesap sile alıyordum dun öğlen böyle bir durum olunca hesabı bakıcıya verdım gıttım vallahi ders çalışayım döndüğümde köy bırakmazsanız gerçekten mutlu olurum ghggg(samimiyim)

Deleted User - 4887772

Ziyaretçi
Gercek uslup guzel ahlak bu olsa gerek 7/24 pc basinda olan kendini guzel orneklemis ...
Valla kimseyle anlaşamıyorsun dimi sen? :D Semihle olan atışmamızı bir kenara bıraktım. Hiç laf etmiyorum bile. Ama vanilla bear bitti, hızır reis bitti, bir de tripotcuya mı laf atayım arada dedin :D uslup ahlak ne alaka burda bu yazılanda acıklarsan seviniriz. Merakla izlemedeyiz. Oyuna bile bakmıyoruz üşengeçlikten..

triportcunun benim icin yazdigi aslinda kendisi ozetleyen mesajina cevap verdim..

Vanilla bear kisisel bir sorunum yok hizir reis tanimam hic sohbetimiz olmadi o burada gecen mesaja cevap verdi..

Merakini giderdin mi ?☺

DeletedUser2466

Ziyaretçi

bunu diyen dejavu oyuncusu :)) tam bir komedisin barı gelip burda bunu yasmasaydın.