W51 SHELBY

• Konuyu başlatan DeletedUser64591
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64591

Ziyaretçi
Evet w'nin başından beri galaksi klanlarıyla savaşımız devam etmektedir.Savaş istatistiği olarak bunları paylaşmak istedim.Devam ederiz siliniriz çok önemli değil çünkü bunun oyun olduğunun bilincindeyiz.Dünya açılır kapanır ne kadar dost kazandık biz buna bakarız.Çizgimizi hiç bozmadık devam etmekteyiz.

3 ayrı savaşın istatistiği..

Genel w ile ilgili bilgileri semih açıklama yapacaktır.Kırgınızlıklarımız var.

Shelby ailesinede diyeceklerim hepinize teşekkür ederim çok iyiydiniz beyler.

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Bu şekilde savaşmak oyunu oyun gibi oynamak çok önemli raporlardan ziyade boyle güzel yorumlar görmek çok hoş keyif almanızı dilerim ;)

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Öncelikle merhabalar,
Kusura bakmayın bu yazıyı yazmak istemedim fakat bu akşam yaşananlar ve arkadaşlarımın baskısı sebebiyle yazıyorum.
Bu dünyaya Shelby kurduğumuzda katılan klanlara bir baktım Galaxy var Narcos var. Bu iki klanın da yönetiminde çok sevdiğim ve gerçekten benim için değerli olan insanlar var. E doğal olarak sizin de tahmin edebileceğiniz üzere ben de kafamda bu klanlarla müttefik olur diğer klanlarla savaşarak oyunuma bakarım derken Galaxy kurucuları ile yaptığım görüşmelerde harita konumumdan dolayı benimle diplomasi yapmak istemediler. Ben de yapacak bir şey yok diyerek sevdiğim insanlarla savaşmaya başlamıştım ki we are sorry diye bir klanla müttefik olduk ve 2 ay boyunca gece gündüz onlarca kez discordda toplu şekilde konuşmalar yaptık çok samimileştik ve bugün bazı üslup meselelerinden dolayı ben ilk defa alttan almayıp sert kişiliğimi ortaya koyunca kendileri darıldı ve diplomasiyi bitirdi. Diplomasiyi bitirmeleri bana çok koymadı fakat benim savaştığım ve onların değil BENİM dostum olarak gördüğüm Galaxy klanları ile müttefik olup, biz, benim kendi arkadaşım olan Tripotçunun (Mertin) puanını 2 günde 150k dan 75k ya indirmişken WeAreGalax diye klan kurup benim vurduğum oyuncuları desteklemesi beni ciddi anlamda üzdü. Kendileri kaç gündür benden savunma isterken ve Galaxy klanlarının arkasından konuşurken şimdi o klana geçip arkasından konuştuğu oyuncuları desteklemesi çok trajedikomiktir. Bu çocuklar ilk defa klan kurmuş olabilir, bu işlerin raconunu bilmiyor da olabilir ama karaktersizlik bu oyundaki tecrübeyle alakası olmayan bir şeydir. Ne olursa olsun 1 gecede müttefiklik atılıp, ortak forumlar kapatılıp, discordlar terkedilip, düşman klan desteklenip, eski müttefiğe savaş açılıyorsa, bu tam anlamıyla karaktersizliktir. Ben o ufak çaplı klanı kardeş olarak kazandığımı ve ekibime kattığımı düşünürken böyle bir hainliğe uğramak beni gerçekten kırdı. Haritasal anlamda bana düşman olmaları beni zerre etkilemeyecektir bunu da kimse yanlış anlamasın. Kardeşim dediğim insanların bana 1 gecede bunları yapıp aşağıdaki gibi laubali bir savaş ilanını göndermesini bırakıyorum siz yorumlayın sevgili forum üyeleri.

Serserikasiyer

Kılıç Ustası
Semih olanları zaten özetlemiş ancak bu durum beni de çok kırdı. Geceleri discordlarda sürekli konuşarak beraber bir şeyler paylaşırken bir anda böyle bir davranış yapılması beni çok üzdü. Dost düşman farketmez önemli olan karakterdir bizim için. Bugün bu oyundaki insanlara karşı güvenim bir kez daha sarsıldı ancak hala kaliteli insanlarla tanışabileceğimize inanıyorum, gerekirse değil bir kez onlarca kez böyle kırgınlıklar yaşamaya razıyım yeter ki bir insan daha kazanabilelim. Uzun bir süre forumda yazı yazmayacağım selametle

slavrator

Mızrakçı
Savaş raconu olur savaşlar açılınca 1 gün hazırlık olur en azından. Saatine saldırılar da çıkılmış :)
Hayırlısı olsun. Bakalım savaşırız iyi olan kazansın :)

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
Yazılanlara katıldığımı zaten biliyorsunuz ben yorum yapmayacağım yapacak bir şey yok yaptığımızda haklıyız yapılış yolu zamanı olarak tamamen haksız bunu zaten kabul ediyorum sizde farkındasınızdır fakat bazı şeyler gerçekten abartı duruma geliyor tam bugün ben rezervelerimi sildim kendi boşalttığım rezervelerde buna dahil ki oyunculara sorabilirsiniz hiç lafını yapmadım fakat bende kendi arkadaşlarımı yedirmek istemedim onların kararına saygı duydum ikinci olarak discorddan çıkma mevzusu tamamen size saygısızlık etmemek beni belki biraz tanımışsınızdır şuanda 2 gün burda durup sonrasında hesap sile alacağım

asıl konuya gelirsek oyun başından beri nerdeyse bir çok üye konusunda shelby ile sıkıntı çektik bende tıpkı semih gibi alttan aldım bir çok şeyi tek tek isim olay yazmak istemiyorum siz zaten daha iyi biliyorsunuz fakat olayların hep aynı bölgede hep aynı ekipten hep aynı üslup ile gerçekleşmesi biraz sinirleri alt üst ediyor benim bir iddiam yoktu artık tamamen bitti hesap sile alacağım yada bakıcıya verip gideceğim kimsenin hakkımda kötü düşünmesini istemiyorum

savaş ilanını ben yapmadım zaten semih ve ömerde tahmin ediyordur benim olmadığımı shelbye ve kendi klanıma başarılar savaşta

koray36*

Milis
İyi geceler arkadaşlar cevap hakkı doğdugundan dolayı içimdekileri söylemek istedim .

Öncelikle savaş ilanını sezerin bekle demesine ragmen ben yaptım . Ayarlanmış bir şekilde saldırı çıkılmadı tripotcuya 3 kami 4 mis giderken arkada elimde olan şeylerle bir köy almak için attım moralden dolayı tam kesemedigimden arkadaşlar yardım etti onun dışında herhangi bir saldırı yok bildigim kadarıyla bizden .

Shelby de bir çok kişiyle yakın şekilde muhabbetlerim vardı benimde ama şahsıma 1 ay önce gökberk baba dün sihirlisilah ve sakaryalee54 tarafından kullanılan hitap şekli ve aşağılayıcı üslup savaşı kaçınılmaz kıldı . Belki size göre hakaret degildir ama tanımadıgın bir insana PAŞAM,OGLUM,BEBE,BİRADER denmez . Ben öyle gördüm öyle terbiye aldım saygılı bir insan olmak güzeldir arada denemeniz lazım . Ayrıca ben tek başıma çıkıp savaşacaktım ama arkadaşlarda benimle beraber oldu sagolsunlar .

Bundan sonra ordularımız konuşur , klavyede paşa kesilmez kimse birbirine hayırlı olsun

GriKurt

Milis
Bende istemezdim böyle şeyler yaşanmasını günlerce beraber oynayıp dc de sohbetler ettik planlar yaptık güzel işler başardık ama herkesin bir çizgisi sınırı var anladığım kadarıyla oyuncularını çok seviyor seviyesiz üslup kullanabiliyor bazen insanlar ki 2-3 gün öncesine kadar yaşanan olayları ve bizim duruşumuzu biliyorlar ama demek ki böyle olacağı varmış kimseye kırgın değilim ama bizde oyuncumuzu seviyoruz biz de oyuncumuzun yanındayız

DeletedUser64780

Ziyaretçi
Pardon da o seviyesiz uslup dediginiz mesaji buraya atar misiniz ? Ayrica ortaya racon koyanda sensin bear ... sen oetak forumda bana birader diyen olursa cikar vururum dersen kuaura bakma kimse seni durup aaa noldu canim kardesim diye alttan almaz. Problem cozmenin yolu var yordami var.

Ayrica ben bahse konu mesajlari okudum sende sakin kafayla oku senin nasil bir uslupta oldugunu goreceksin...

Vanilla bear ...

Muttefik klan rezervesi 1 bekleme suresi 1

Senin haritayi 15gun rezerve etmis olman yazilan mesajlarimiza sinir bozucu tavrin eklemek istedim ... pasam oglum bilader bebe gibi sozler samimiyet olarak yazilir kisi karsindaki dost gorurse hosuna gider..

Kisi karsindaki ilk bastan düsman gorurdugu icin bunu bahane edip mutefikligi bozup savas acabilir..

Dün bize sığındiginiz gibi bu günde galax klanina sıginirsiniz yarin baska bir klan ..

DeletedUser2466

Ziyaretçi
Bahsi geçen konuşma raporları attım sadaket 45 görmesine ragmen köye gelecegini söyluyor ordaki birader art niyetle söylenmedi hani sadakati düşürdüm vuruyorum ne demeye gelicem diyorsun manasınaydı da ama arkadasın istedigi gibi vuramadıgım icin racon kesmeye kalkması saat vermesi kendince bir olaylar peşinde ösür dilemem tamamen insalcıldır beni tanıyan tanır kimseye ispat peşinde degilim.Şimdi buyursun gelsin istedigini alsın. köy icin 1 gün beklenildi sebebinide msjlarda acıkladım.

[url=https://hizliresim.com/dvd2jZ] [/URL]

((Gönderildi: Mar 17, 2019 16:14:36 rapor tarihi köyün yakalanması gererken kamisi var vatandaşın bundan haberi yok o köyün gecikme sebebide diğer köyde yasaşanan problem .
Vanilla Bear 16.03. tarihinde saat 23:27
Köy bomboş seri git))

Buyrun şimdi eğlenelim bis cok iyi eğlendiriris merakın olmasın.

Vanilla Bear dün saat 23:25
hayırlı olsun kim ne alırsa artık eglenelim
sihirlisilahdün saat 23:23
Aa düşman olmuşsun yeni farkettim hayırlı olsun hakkın olani gel al
sihirlisilahdün saat 23:09
canın saolsun oldugu kadar artık kalp kırmak içime sinmeyen durum o yuzden yazdım tskler anlaysın icin .
Vanilla Bear dün saat 21:26
Köy mevzusu degil olay asılmadıgım dünyaydı zaten takılıyordum olay tanımadıgın birine hitap şekli ve bu ilk degil sizin klandan 3 tur yaşanan bir olay çözümü yok artık
sihirlisilahdün saat 21:18
haklısın isyanında ama köye takılman garip alıcam dedim rapor attım inandırmadım sanırım kırdıysam özür .
Vanilla Bear dün saat 17:26
anlamsız bir mücadele ben 4 köy alırdım herkes ben alcam ben gidiyorum diye diye bekletiyor destek gelince görürüz kim ne alcak kim ne vercek
sihirlisilahdün saat 17:24
bana burda saat veriyorsun alıyoruz dedik 10 kere mi dices sadakat raporunu attık buda mı anlam ifade etmiyor diger köy icin kami salladım adam saati tuttaramadı diger koyun onune ordu koydum o yuzden gecikme oldu burda bir mucadele var kardesim hersey istedigimiz zaman olabilir mi ?
Vanilla Bear dün saat 17:24
keyfim şimdi istedi şimdi gidiyorum :D
sihirlisilahdün saat 17:21
valla özgüven mükemmel adam 2 aydır burda nerdeydin
Vanilla Bear dün saat 17:20
20,23 e kadar almana bak sonrası bende :D
sihirlisilahdün saat 17:18
dinlemiyorsan buyur gel
Vanilla Bear dün saat 17:16
elini çabuk tut birader
anilla Bear dün saat 17:16
biraderini seveyim misleri geri çektim mesaj attıgın 20:23 den itibaren gitmişsin gelmişsin dinlemem 3 kami 4 misi atarım
sihirlisilahdün saat 17:13
ne diyosun birader
Vanilla Bear dün saat 16:28
ben gidiyorum artık gelişme yok köy hala aynı kaç saattir
Vanilla Bear dün saat 11:54
011 (476|400) K44
sihirlisilahdün saat 11:40
nereyi aldın
Vanilla Bear dün saat 11:40
Benim aldıgı köye 2 saat içinde geln 2 destek var bakalım sende dikkatli git
sihirlisilahdün saat 11:38
bugun bende 5 saat icinde çözülür
Vanilla Bear dün saat 11:26
sonuç ne ben gitcem ona göre ?
Vanilla Bear 16.03. tarihinde saat 23:27
Köy bomboş seri git
sihirlisilah16.03. tarihinde saat 23:03
tsskler
Vanilla Bear 16.03. tarihinde saat 22:57
Tamam dene şansını rezerve bakma sonucu söylersin ona göre bende mis çıkcam alamazsan
sihirlisilah16.03. tarihinde saat 20:23
Benim koyun yanı
Vanilla Bear 16.03. tarihinde saat 18:52
kor ?
sihirlisilah16.03. tarihinde saat 18:52
Rezerv yaptığın köyü alicaktim kardeş

koray36*

Milis
Ağzınıza yapışmış karakter karakter diye geziyorsunuzda kendinizi görmüyorsunuz . Burda kendinizi aklamaya çalışmanızda gereksiz savaş açılmış olay bitmiş neyin derdindesiniz hala ???

Gökberk senle samimiyetimiz çok zaten orda ben olay büyümesin diye "yönetim konuşsun ben uyarım onlara" dememe ragmen ki bende yönetimdeyim sen ben yönetim falan dinlemem vururum paşam diyorsun en son yine bir hakaret edip cevap atmadan engelliyorsun . Biz size sığındık diyorsun güya nasıl sığınmışız oyun başından beri düşsekde kalksakta sorry adı altında aynı ekiple devam ediyoruz diplomasi değişmesi bişey değiştirmiyor . 210 kişisiniz bu kadar düşmeyin .

Sihirlisilah insan durup dururken ne diyorsun birader demez gökberk diyor ya onca rezerv almış uzun süreli tripotcunun 6 rezervimin 4 ünü sizin için tutuyorum köy isteyene al hocam diyorum ben 1 aydır hesap silcem diye geziyorum 2-3 köyün derdi değil olay .

compliment vizyon meselesi benim tav oldugum birşey öyle hitap şekilleri küfürden daha çok koyuyor sen rahatsan senin düşüncen .

mesaj koy diyordunuz gökberkin mesaj silinmiş ama sizdede bizdede herkes okumuştur onu bunlarda son noktalar . Mesaj atıp cevaptan korkup engellemek yeni adet olmuş delikanlı gibi tartışmayı bilmiyorsunuz

ZXBVXk.png

9a15ar.jpg

DeletedUser64591

Ziyaretçi
Bir günde değişecek kadar , belkide hep bunu planlamışssındır bahaneleri beklemişsindir. Düşmana destek atmak, bir gecede vurmak hepsi bir kelime demi biraderden ötürü :) . Oynarız kazanırız kaybederiz gerçekten hiç önemli değil . Çizgiyi bozanlar utansın bir günde bu hale gelenler. Sonra gelip ortamı yumuşatmaya çalıştımda hiç gerek yokmuş.

JrFly

Dük
Bir günde değişecek kadar , belkide hep bunu planlamışssındır bahaneleri beklemişsindir. Düşmana destek atmak, bir gecede vurmak hepsi bir kelime demi biraderden ötürü :) . Oynarız kazanırız kaybederiz gerçekten hiç önemli değil . Çizgiyi bozanlar utansın bir günde bu hale gelenler. Sonra gelip ortamı yumuşatmaya çalıştımda hiç gerek yokmuş.

Olaylar sadece burada yazılanlardan mı ibaret dahası da var mı