W47 Çok Eğlenceli Sizde Gelsenize

TyPHonE

Yasaklı
Rambo sözde bırakmıştın abilerine “Banada dünya kapattırın abeyy” Diye yalvarmaya mı geldin?

DeletedUser66676

Ziyaretçi
Rambo sözde bırakmıştın abilerine “Banada dünya kapattırın abeyy” Diye yalvarmaya mı geldin?
haha dünya kapatmaya geldim :d zaten hiç kapatmadığım için ilk defa bi dünya kapatayım diyorum
filmsin ya
oynayacak olsam yada devam etsem 10k puana düşer miyim :D

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
yiğ*t seni şöyle w47nin dışına alalım bitti artık geçti geçti biraz da sizden kalan atarı kronoscuk yapsın

dip: arabam şeqil önümden çeqil

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
hiç değişmez mi bi insan 47de sadece nopun başarıları ile övünüyodun reelde kiraladığın arabalarla resepsiyoncuuu yapma bunu :D

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Kudurma bu kadar be olm takılıyoruz işte dünyayı kapattın şu an geldi mi? Geldiyse haber et

TyPHonE

Yasaklı
yiğ*t seni şöyle w47nin dışına alalım bitti artık geçti geçti biraz da sizden kalan atarı kronoscuk yapsın

dip: arabam şeqil önümden çeqil
Yoo ben atar yapmıyorum ramboya 1 op yaptık adamakıllı hesabını sile aldı şimdi burda gelmiş aslan kesiliyor gerekli cevabı verdim ve istediğim yerede yazarım sana sorma gibi bir lüksüm yok :)

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Ramboya 1 op mu yaptınız lan bana kızıp kızıp adama dalıyordunuz bunda bari yalan söylemeyin :D kasıyo diyorum kasıyo bırakın da yetiştirdiğiniz çocuk egolu konuşsun az (kronoscuk)

TyPHonE

Yasaklı
Ramboya 1 op mu yaptınız lan bana kızıp kızıp adama dalıyordunuz bunda bari yalan söylemeyin :D kasıyo diyorum kasıyo bırakın da yetiştirdiğiniz çocuk egolu konuşsun az (kronoscuk)
Ramboya sildiğimiz op harici 2 op yaptık ondada aşşağıdaki 4 köyüne gidiyorduk 4 tane ara atıyordu farklı bişey yapmıyordu sonra 1 tane adamakıllı opa gittik hesap sil yazdı :)

DeletedUser66676

Ziyaretçi
Bi kere hesap sil yazım optan kaç gün önce yazıldı :D
ben op olmadan 1 hafta önce bırakmıştım zaten
o zamanlar yeni yeni fake çıkıyorlardı
hatta hesabı sinerjiden birine vermiştim sonrada hiç girmedim
o ara bikaç problem olmuş herlade hesabı tekrar bizim klandan birine devrettik
sonrada köyler alınmış :)
ha sonuçta ben olsamda olmasam da köyleri almışsınız tebrik ederim bu konuda bişey diyeceğim yok

ama sizin probleminizi çözemedim
ilk kez birinden köy almış gibi sevinmeniz
burda bana ait rapor paylaşmanız
bana laf atmanızı anlamadım :)

herkes köy kaybedip köy alabiliyor
bişey için karşılıklı atışma olur anlarım
ha senle bi atışmamız oldu evet ben orda oyunu öğretcem derken
bi kami optan 5 6 saat önce atsan bi de tüm misleri aynı zamanda atsanız tüm köyleri rahatça alırsınız diyecektim kısmet bugüneymiş o da :)
sonuçta köyleri aldınız tebrik ederim ben olsamda hesapta olmasam da benim için sonuç aynı

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Yok gözlükler arabamdan kaynaklı arabam şekilse gözlüğümde şekil olmalı

Bu arada wp de foton gitti anlayamadım @*FenerSavar ağlıcaksan oynamayalım demiştik başta :D