W47 Çok Eğlenceli Sizde Gelsenize

UNCHARTED

Dük
SOA kaybetmez sadece hesap siler... demişti sevdiğim bi abim :D:p

Ya hahahaha çok komik çok güzel dünya
Nerede o NOP dünyayı kapattı diyen herkese atar yapan adam adını unuttum şimdi

Kronosun sesi yükselmiş biraz pardon ama kronos hesap silmemiş miydi ya oyunu falan bırakmıştı hatta hahahahaha :D:D

O değilde o bugu bulan kim tebrik etmem lazım gerçekten büyük iş başardı :p

Birinin profilde misyonerlerden Ordu kurucam yazıyordu o bulmuş olabilir mi acaba :D

Herkesi tebrik ederim yinede güzel dünya çıkardılar herkesin emeğine sağlık ama gözümde tek favori klan Sinerjidir ya :D

DeletedUser67356

Ziyaretçi
En fazla savaşan klan mi:))

Bunu pro soa nop wom rm yüreği temiz olan sinerji dahi sorsan savasmadiginizi söyler

Hayatin boyunca ilk kez böyle bir beleş w de kapak attınız o yuzden oynuyorsunuz içinizde de bulundum ayrıca classic de operasyon ayarla diyordunuz hani :)) oda furkanin hatrına geldim

Meydan ortada doğru diyorsun meydana senle ben mi cikicam onu da soyle de

Gerçi haklisin demk w 42 de özel olarak sana mesaj attim kos koca trol ve sana yazdim özellikle savaşacak en iyi oyuncunu getir savaşalım dedim

Sözlerin hayla gözümün önünde :))) meydan 1-1 ken guzel olur oyun dönmez uckaatcilik olmaz

Bunlar beceremediğim işler o işe girersek sen yenersin şüphem bile yok doğruları konuşurum:)

Günün sözü sen bilirsin 'senin kadar işsiz değiliz

Diğeri 'Kalbim kırıldı'

İÇERİDEYİZ;)

WOWOWOAWOOAWDOWOWOWOW hayatımda bu kadar çok yazım hatası olan bir metin görmemiştim adam sinirden zar zor yazabilmiş kelimelerin doğrusunu askjdgahjksxdsa:ASXD:ASD:SAD:

TyPHonE

Yasaklı
SOA kaybetmez sadece hesap siler... demişti sevdiğim bi abim :D:p

Ya hahahaha çok komik çok güzel dünya
Nerede o NOP dünyayı kapattı diyen herkese atar yapan adam adını unuttum şimdi

Kronosun sesi yükselmiş biraz pardon ama kronos hesap silmemiş miydi ya oyunu falan bırakmıştı hatta hahahahaha :D:D

O değilde o bugu bulan kim tebrik etmem lazım gerçekten büyük iş başardı :p

Birinin profilde misyonerlerden Ordu kurucam yazıyordu o bulmuş olabilir mi acaba :D

Herkesi tebrik ederim yinede güzel dünya çıkardılar herkesin emeğine sağlık ama gözümde tek favori klan Sinerjidir ya :D
Qrdeş boş yapmışsın soa kaybetmez hesapta silmez ban yer :D :D

Ama ben hesap silerim kaybetmem :D