W47 Çok Eğlenceli Sizde Gelsenize

Canım dediğine göre fıstığım diye hitap edebilirim sanırım.

Prodaki beyin seviyesi çok düşük oyuncularla başlayıp, pro bitmişti ben direlttim tarzı konuşmaların ve nicesi :) Aslında sesli konuşsak taklitini de iyi yapıyorum dejavu olursun.
Ama banane gerçi oynamıyorum artık... Bu arada Kağanı övdüğünü söyledim sevinsin...
Hepimiz hakaret yerken o övüldü sonuçta

Ne demişsem arkasındayım canım . Eksik birşey söylemedim Kaan konusuna gelince yönetimsel olarak iyi topladı , aranızda bu işi becerek potansiyel de bir yönetici de yoktu zaten . Hakaret değil bu hakaret küfür edilerek yada argo kullanılarak yapılır . Ben fikrimi beyan ettim .

Sen başka düşünüyor olabilirsin

DeletedUser66676

Ziyaretçi
Ne demişsem arkasındayım canım . Eksik birşey söylemedim Kaan konusuna gelince yönetimsel olarak iyi topladı , aranızda bu işi becerek potansiyel de bir yönetici de yoktu zaten . Hakaret değil bu hakaret küfür edilerek yada argo kullanılarak yapılır . Ben fikrimi beyan ettim .

şahsi fikri :D
zaten pro rambo çöp :D

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Soa beni 3 defa toplayamadı Aslan parçası beceremedi o baktığın tw stats da benim bile isteye köy verdiklerimden ve nopun benden aldıklarından başka bir köy alımınıZ (peşleme hariç) olmadı. @sesliask. en minimum 3k puana düştüm onu da siz yapmadınız zaten onun harici benim değil sıfırlamak tek seferden 3 köyün üstünde alamadınız belki 2 köy bile alamadınız da hani ezilmeyin diye demiyorum :)

DeletedUser57769

Ziyaretçi

Peki fıstığım. İster arkasında ol sözlerinin ister önünde hoşlanmıyorum senden çok da umrunda değildir zaten. Bunu söyleme nedenim forumda mesaj görürsen şaşırma diye fikrimi beyan ettim ben.
İyi oyunlar

TyPHonE

Yasaklı
Soa beni 3 defa toplayamadı Aslan parçası beceremedi o baktığın tw stats da benim bile isteye köy verdiklerimden ve nopun benden aldıklarından başka bir köy alımınıZ (peşleme hariç) olmadı. @sesliask. en minimum 3k puana düştüm onu da siz yapmadınız zaten onun harici benim değil sıfırlamak tek seferden 3 köyün üstünde alamadınız belki 2 köy bile alamadınız da hani ezilmeyin diye demiyorum :)
Kendini lieutenanta toplatıp kaçtın soa beni toplamadı diye bahanen var haklısın qrşm :D

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Kendini lieutenanta toplatıp kaçtın soa beni toplamadı diye bahanen var haklısın qrşm :D

Kaçacak olsam o sınırı 2 kişi ile 3 klana karşı 1 ay tutmazdım baştan kaçar giderdim. köyleri niye bıraktığımı alihandroya sor o anlatır sana :) Onu geçtim 3 defa sıfırladık diyip duruyorsunuz şizofreni teşhisini artık kesinlikle koyuyorum size :D tw statsa bakanlar size bakıp acıyor :D

TyPHonE

Yasaklı
2 kişi 3 klana karşı 1 ay tutmuşsun size saldıran sadece sas ekibi farklı birisi saldırmadı bu 1 2. si 1 ay falan tutmadın 3. sü klanındaki deflerin alayını kendine aldın senin yüzünden yukarda çocuklar patates gibi köy verdiler daha diyorsun sınır tuttum :D Neyse bakalım isko dediğin gibi olsun :)

UNCHARTED

Dük
Aga hala aynı kavgalar mı var ya hahahahahaha :D

Benim askerlik başladı başlıyor siz hala aynı kavgaları ısıtıp ısıtıp yapıyorsunuz bırakın hajsjajsajjs

Hadi herkes hesap silsin :D

DeletedUser65487

Ziyaretçi
Olm bisey sorucam noldu lan bu worlde? Hitlerin tanklarinin stalingardda dondugu gibi kuzey ayakta , guney de kimse kalmamis. Biri anlatsin hele yav.

FollowME

Casus
Türkçe tercümesi kış geldi
Yaklaşmakta olan yaklaştı
Akgezenler hükümran
Lenisterler ve gümüş saçlı kız öldü