W29 Hakkında

• Konuyu başlatan DeletedUser56305
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser56535

Ziyaretçi
tamam ayangil gevsemeyiz tavsiyelerin icinde tesekkur ederim:)
burada dedikodu yapmaya gerek yok.kim kime ne demis,kim kime hakaret etmis,kim hazmetmis kim hazmetmemis bunlara gerek yok,siz olmasaniz biz oyundan zevk alamayiz iyi ki varsiniz,eglence icin oynanan oyunu cirkinlestirmeye gerek yok,koylerin hepsi klanlar orgun aslinda,sanal koy icin kimseye hakaret etmem,kimseyle kavga da etmem,hakaret eden olursa da seviysine inmem:)

ayrica ben eski tugrali degilim hangi klan hosuma giderse o klanla devam ederim,bu w de gordugum en iyi klan bu varsa iyisi oraya da gelirim:)ben sizin kadar duygusal bakmiyorum olaya,iyi oyunlar ve iyi seneler tum w29 oyuncularina...

Tebrik ediyorum seni keşke her oyuncu senin gibi düşünse.. Valla helal olsun.

DeletedUser57893

Ziyaretçi
büyüksün bülent başkan :)

bu arada tartışma değil bilgilendirme amaçlı söylüyorum arnie, yani kadir dostum benim ricam üzerine savasmaktan çok destek ağırlıklı oynadı ancak son 2 operasyonda yazılan 3 köyü de almayı başardı :)

sSaika

Milis
Merkezde olan, 4 cephede savaş yürüten estergon klanlarıdır. Gelipte burda pasifleri toplayan arkadaşlara mı laf edersiniz? Ederseniz büyük ayıp edersiniz (banned). Yayın verdiği rahatlıkla dışarda rahat rahat uyuyan bir op bile yemiyen adamlar kendi pasiflerini topluyor nasıl laf etmiyorsak aynı karşılığı bende beklerim, bizim yaptığımız x1 hataysa sizin bünyenizdeki adamların yaptığı x10 misli hatadır tt2
Şimdi herkes sırasının gelmesini beklesin, %56lik bir dilimle savaşıyrz kolay değil thumbup
En kötü köyler gider silinir, ama adımız her daim yaşar tt2:rolleyes:tt2

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Benim ve ekibimin zamanında yaptığımız stratejilerin meyvesidir %56 olmamız. Bu dünyayı da böyle böyle kapatacağız.

DeletedUser36103

Ziyaretçi
Ben son sözümü söylemeden hiç kimse hiçbirşey kapatamaz wubhuh:D

DeletedUser

Ziyaretçi
ohooo :D joker ile eşkiyanın yaptığı operasyona gülüyorum şu an Dünya kapatmayı bunlar çocuk oyuncağı sanıyorlar thumbup bende geldiysem bu sunucuya go TUĞRA go kaçarı yok wub

gene mi ortalığı karıştırıcaksın w29 için kara gün ilan ediyorum :D

DeletedUser36103

Ziyaretçi
Sen tek başına işi değiştirebileceğini sanıyorsan senden zarar gelmez bize :)

Ee yedik içtik tahta gibi şiştik 3 ayda 250 klan bi olup yıkamadığınız kalan 2 cephesini kapatma aşamasında 1 ini bu gece kapattı 3 klan birleşip 20 köye operasyon yapıyorsunuz hedef buysa online sayınız 5 parmağın 5 ini geçmiyor bu 5'in 3 ü mis atmayı dahi bilmiyor geriye kalan 2 si şöyle böyle oyun bilgisi varsa 1 adam evet bazı şeyleri değiştirebilir bu arada ben bi işi değiştirmeye gelmedim sizler zaten gördüğüm kadarıyla Dünyayı kapatma yönünde bi numaranız şu an yok savaşan adamlarınızda yok hem sıralama oyuncularınız barbarcı ve iç bölgelerinizde ve istatistiklerden şunuda gördüm bu iki cephe kapanıp sizin toplamış olduğunuz o Tuğranın pasiflerinden sonraki aşamada kaç köy tuğradan aldınız o beni alakadar eder birde ben oyuna başladıktan sonraki kısım :D ben iddaa ediyorum henüz Tuğranın size karşı sağlam bi opu olmadı arka cephelerini sağlama aldıktan sonra asıl savaş başlıcak direk karşı karşıya geldiğimiz zaman birde sizi test etmiş olacağız bakalım iddaa ettiğiniz gibi şu cürüm ne kadar ne kadarlık alana ateş ediyorsunuz yakabiliyorsunuz mis arası yapma oranınız ne :D bunları hiç Eşkiya,Joker düşünmüyormu akıllı adamlarsınız sizler İSTİLA(TAYFA) klanını saldık,Pusuya vurdurttuk,Crew ile yavaşlattık ee abi bu klanların hepsi tek tek bitti şimdi kalacağız baş başa acaba teke tekte ne kadar başarılı olacağız? ben iddaa ediyorum sizdeki güç benim elimde olacaktı Tuğrayı 3 ayda sıfırlardım sizin en fazla max. gelebildiğiniz alan k45 kıtasının yarısı yukarıdan ve ben gördüğüm kadarıyla Tuğranın kaldığı pozisyonda şu iki klan kalsaydı bu kadar ayakta siz hayatta duramazdınız buda bi gerçek kabul edin neyse halamın bıyığı olursa amcam olurdu hesabını geçelim savaşımıza bakalım Dünya kapatmak o kadar kolay değil benim öngörülerim iyidir daha Dünya kapatmak için erken bence asıl savaş yeni başlayacak henüz daha Tuğranın gücünü test etmiş değilsiniz başka birliklerin üstünden at oynatıp bu aşamadasınız yılmaz777 isimli zat 60 saatten rahat rahat kami sallıyor oraya buraya saldırganda birinci olmuş bu zat op yememiş tecrübe görmemiş çoğu oyuncunuzun istatistikleri inceledim bence bu oyuncularınız ilk operasyonlarını yedikleri zaman konuşalım daha erken :D Tuğranın hepsi şu an lokamatif gibi işliyor online sayısı diğer klanlara görede yüksek ve bu adamlar en başından beri savaşan adamlar o klanı bu klanı içlerinede alsalar sonuçta kendi göbek bağlarını kendileri kesmişler sizin rüştünüzü şu an ispatlama zamanı başarılar thumbup

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Tuğra klanı online değil 2 3 kişi bir çok hesaba bakıyor. Neyse tebrik ederim kim olduğunu bilmiyorum ama yazacak bu kadar şey bulduğuna göre çok hırslısın. Ben üşenirdim valla o kadar yazmaya.. Velhasıl Yılmaz777'ye op yapmanız için önce kendi sahip olduğunuz kıtalardan bizi atıp bizim kıtalara gelmeniz lazım oda senelerce sürer. Barbarları bitirin op yaparsınız heralde artık. İyi oyunlar.

DeletedUser54093

Ziyaretçi
Joker diyorsunuz ki tuğradaki pasifleri topladı ama worlde ki en çok online oyuncu bizde diyorsun burda karmaşa yokmu?
Bİrde övdüğün klan sağlam op yapmadı diyorsun o zaman o kadarda lokomatif gibi işlemiyordu belkide işleseydi sağlam op yapmazmıydı

DeletedUser36103

Ziyaretçi
@AYANGIL

bende zaten bunu bahsediyorum yönetimleriniz iyi oyuncularınız hep iç bölgelerde :) skype ortamımıza bekleriz kaç aktif üyemiz var sohbetimize ortak olun isterseniz evet hırslıyım inşallah tuğranın gücünede güç katacağım eski bi oyuncuyum bakalım :) başarılar.

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Joker diyorsunuz ki tuğradaki pasifleri topladı ama worlde ki en çok online oyuncu bizde diyorsun burda karmaşa yokmu?
Bİrde övdüğün klan sağlam op yapmadı diyorsun o zaman o kadarda lokomatif gibi işlemiyordu belkide işleseydi sağlam op yapmazmıydı

Anlamadım..

@AYANGIL

bende zaten bunu bahsediyorum yönetimleriniz iyi oyuncularınız hep iç bölgelerde :) skype ortamımıza bekleriz kaç aktif üyemiz var sohbetimize ortak olun isterseniz evet hırslıyım inşallah tuğranın gücünede güç katacağım eski bi oyuncuyum bakalım :) başarılar.

Sizin içinizde bizim çok oyuncumuz var. Senden iyi biliyorum ben Tuğra'yı sen yeni gelmişsin takıl biraz görürsün :)

DeletedUser56535

Ziyaretçi
khazad-dum şimdi anladım. Adamlar hem online oyuncumuz çok diyor hem pasifleri topladınız diyor o doğru. Bide dediğin gibi lokomotif gibi işleyen klan neden op yapamaz oda doğru :) Ben anlamamıştım şimdi anladım gerçekten kendi kendilerini çeliştiriyorlar tt2 Akillis forumdan çok destek istiyorsun bak hangi köyün dolu hangisi boş biliyoruz. Forum yerine skype'tan istesene madem desteği tt2 Bir de cemhan1 bırakıyordu güya o iş noldu ya?

DeletedUser58656

Ziyaretçi
khazad-dum şimdi anladım. Adamlar hem online oyuncumuz çok diyor hem pasifleri topladınız diyor o doğru. Bide dediğin gibi lokomotif gibi işleyen klan neden op yapamaz oda doğru :) Ben anlamamıştım şimdi anladım gerçekten kendi kendilerini çeliştiriyorlar tt2 Akillis forumdan çok destek istiyorsun bak hangi köyün dolu hangisi boş biliyoruz. Forum yerine skype'tan istesene madem desteği tt2 Bir de cemhan1 bırakıyordu güya o iş noldu ya?

sorun ettiğin şeye bak kanki cok zorlanıyorsanız bırakırız pes deyin joker klanının ismini poker klanı yapın silelim :D :D:D
cok istyorsunuz bırakmamızı galiba cemhan başkan dünyayı kapatmadan bırakmıcakmış tt2tt2
gerci anca turga bırakırsa kapatırsınız dünyayı başka yolu yok thumbup