W29 Hakkında

• Konuyu başlatan DeletedUser56305
  • Başlangıç tarihi

sSaika

Milis
Biz opumuzu yapıyoruz ama önceliğimiz şu maşa görevinden başka birşey yapmıyanları bi temizlemek , kol kanat kırıldıktan sonra opun kralı gelir ulrich reisten tt2

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Bunca vakit Alp maşa mı temizliyormus sorsanıza bir hele :D

DeletedUser36103

Ziyaretçi
@darklovesick

lan ali mesaj atamıyoz oğlum burdan sana huh

DeletedUser57893

Ziyaretçi
Biz opumuzu yapıyoruz ama önceliğimiz şu maşa görevinden başka birşey yapmıyanları bi temizlemek , kol kanat kırıldıktan sonra opun kralı gelir ulrich reisten tt2

sen yeterki iste op'un şahını yaparız :D

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Gel seninle anlaşalım alp önce ne kadar güvenilmeyen boş adam varsa toplayalım beraber. Klanları düze çıkaralım el birliği ile sonra da amansız savaşa başlayalım :D Ne dersin tt2

DeletedUser57893

Ziyaretçi
Gel seninle anlaşalım alp önce ne kadar güvenilmeyen boş adam varsa toplayalım beraber. Klanları düze çıkaralım el birliği ile sonra da amansız savaşa başlayalım :D Ne dersin tt2

bunu yazdığını görünce sunu anladımki sen gerçekten sağlam hakkıyla bir savas istiyorsun helal olsun valla, eğer bunda ciddi isen gözümde tüm profilin değişti :)

sSaika

Milis

Ben Dediydim zaten alpe tt2 yoksa bu world 2 seneye kapanmaz daha savaşlar bitecekte %85 yakalanılacakta ta ta ta :D millet 2 world götürür biz hala savaş tt2 ;)

DeletedUser57893

Ziyaretçi
mesela crazystolker ekibiyle bize geçince bana bi ton laf ettin bnde mahcup mahcup haklısın dogru bı hareket degıl falan ezıldım :D megersem sen o sırada styxlerı kendıne geçirmenin planını kurmussun :D hadı adamları alıcan kendıne planları yapmıs vaktını bekliyorsun :D ben aynısnı yapınca niye laf ediosun?

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Biz doğru değil diye yapmıyorduk. Ama profilimde yazdığı gibi dalımı kıranın ağacını kökünden sökerim.

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Sizin crazystoker keremkok oyunda yok. Ama styx. darkarchon 1er milyonla devam ediyorlar :) Hatta şu an benden önde yönetici oldular :)

DeletedUser56305

Ziyaretçi
evet tugra savaşı bitmiştir tebrikleri alabiliriz :))

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Hacı senin nick neydi 29 da :) Zeltman dayım ben . Abdi ben :D