W29 Hakkında

• Konuyu başlatan DeletedUser56305
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser56305

Ziyaretçi
Burak clasic e grmiştim de veledin biri tongaya getirdi beni ama kendide bıraktı oyunu onunla ve klanıyla uğraşmıştım biraz arkadaş onu soyluyor. Estergondan kimse yok herhalde :))

DeletedUser40180

Ziyaretçi
belkide foruma takılmak yerine düşmandan köy almakla meşguldürler :eek::eek:

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Ondan mı kaybettikleri köy aldıklarından fazla? Marjinal hesap sil yapmasaydı şu an tuğra yoktu.

DeletedUser56305

Ziyaretçi
Arnie klanin koy aliyor bu arada ama sen fazla onlarla birlikte takilmiyorsun anlasilan yenilen rakiplerde 649. Siradasin sen klana moral veriyprsun sadece herhalde :)

DeletedUser40180

Ziyaretçi
Arnie klanin koy aliyor bu arada ama sen fazla onlarla birlikte takilmiyorsun anlasilan yenilen rakiplerde 649. Siradasin sen klana moral veriyprsun sadece herhalde :)

doğrudur oyun stratejisi gereği destekçi takılıyorum zira :)

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Senin gibi bir 50 100 kişiye daha ihtiyaç var sanırım sizin klanda :D Zira destekler yetişmiyor tt2

DeletedUser40180

Ziyaretçi
sanırımlarla çıkarım yapmamanı ve istatistikleri takip etmeni öneriyorum.

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Ediyorum.

1.696 köy almışsınız 1.910 köy kaybetmişsiniz.

Bizse 1.319 köy alıp sadece 526 köy vermişiz.

DeletedUser

Ziyaretçi
ayangil tum worldu arkana aldin yine de tugrayi yikamadin.pasiflerden aldigin koylerle burda ovunme bence,aktiflerden hic koy alabildinizmi?biz savasmaktan icimizdeki pasifleri ayiklamaya vakit bulamiyorduk siz ayikladiniz bi bakima iyi oldu.tugra bu w kapatacak bunu boyle bilin,tugra klanlarindaki aktif sayisi tum diger klanlardakinin iki katidir,bizdeki pasifler bitti ayiklandi simdi siz dusunun biz onlara dalinca ne yapacaksiniz:)pusu bitti sayilir sira size geliyor

DeletedUser53608

Ziyaretçi
Ondan mı kaybettikleri köy aldıklarından fazla? Marjinal hesap sil yapmasaydı şu an tuğra yoktu.

az oyuncu olunda tugra klanıyla tek basınıza savasın ama nerde sızde o yurek yıkamıcanızı bıldıgınız ıcın butun world arkanıza aldınız bıde kalkmıs burda artıslık yapıyorsunuz pasıflerı toplamaktan baska ney yaptınız gelın smdı sınırdakı koylerı alın nıye alamıyorsunuz cunku pasıf kalmadı suan tabırı caızse yemıyor yemezde ınsanlara hava atarken burda sunuda deyın joker eşkıye crew pusu royal bunlar bır tugra tek basına bız savasyoruz bnlarıda soyleyınkı ınsanlar en azından bılgılensınler bız ne klanlar gorduk w11 kapatırken pusula elıt best rest klanlarıyla savastı bu klan sıze papuç bırakıcanımı sandınız tugranın yavas sakın olun bıraz hesap sılsek bıle 2 senede ancak toplarsınız barbarları ama bızler sabırlıyızdır w11 oldugu gıbı herseyı yerı ve zamanında yaparız dedıgım gıbı burda hava atmak kolay sızın gıbı vatandaşları sahalarda gormek ısterız o yuzden dedıgım gıbı cok konusmann bır anlamı yok bızler burdayız buyrun gelın aktıf kısılere vurunda koylerını dusurun dıp dbe geldık alın sıze fırsat oyle profılde atıp tutarak oyuncu olunmaz profılınd atıp tutucaksın sonra koylerın toplanmaya başlandımıda hemen profılını normale cevırıceksın ya baya komık durum bu bence bızler bu world kapatmak ıcın buraya başladık oyle ıkı gok gurlemesıne papuç bırakmcamızı herkes bılır bıraz ayık olun ınsanları kulanmada ode gelırsınız aktıfe ver kucuk oyuncuyu nede olsa klana faydası yok sonra nıye boyle yaptınızmı dedıgınde toplamaya başlayın yau he he tamam sız sampıyonsunuz sız buyuk klansınız tamam

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Eşkiya Crew Pusu kendi kendine mi kuruldu? Biz kurduk o klanları destek olduk geliştiler. Böyle biz tekiz falan ayakları Tuğra gibi köklü bir klanı ancak komik duruma düşürüyor tt1 Zira bizim tarafımızdaki klanlar birleşmiş farklı klanlar değil. Özbeöz alt klanlar sadece isimleri farklı.. İkinci hususa gelince siz hesap silseniz biz 2 senede toplarız doğru ama biz silsek komple siz heralde bi 5 sene uğraşırsınız o mantığa göre zira köy sayısı 3 katınız kadar thumbup Üçüncü nokta pasifleri toplamaktan başka ne yaptınız denmiş. Bir zamanlar profilinizde ne yazıyordu sizin? Bizde ordu ayırt etmeyiz tüm oyuncularımız eşittir vs. Demek ki tüm oyuncularınız eşit değilmiş. Zamanı gelince bazı kişileri kullanıp attığınızı çok iyi biliyoruz. Normal üyelere destek atmadığınız için hepsi oyundan düşüyor teker teker.. İnsanları kullanarak işimiz bitince yarı yolda bırakarak oyun oynayacak olsak biz hiç oynamayız bu oyunu. Zamanında bizi sattığınız gibi sırası gelene yolu gösteriyorsunuz. Bunun adına ne denir artık siz karar verin onu da klan ismi olarak kullanın artık kendi yaptığınız hareketlere neyi uygun görüyorsanız.:cool: Ha bu arada world kapatmak istiyorsanız kapatırsınız fazla kasmayın bu kadar bu ne hırs?

DeletedUser

Ziyaretçi
biz kimi kullanip atmisiz soyle de bizde bilelim:)oyunun hakkini verenler oyunda kalir haaa sana casusluk yapan bikac kisiyi kastdiyorsan onlari sen kullandin evet atip topladik berkecan gibi bikac kisi.bos konusmaya gerek yok isim ver ben sana soyleyim neden atildigini haa ama sunu soyleyebilirsin senin kullandiklarini attik kendimiz kullanip atmadik kimseyi,camur atma bosuna:)sahsen ben pasif uyeyi desteklemem hak edeni desteklerim enayi degilim duvarsiz koyde savunma kestirecek kadar,o pasiflerden aldiginiz koyler sizde emanet su an bunu boyle bilin hepsini geri alacagiz.
asil siz kullaniyorsunuz dusuk puanli uyelerinizi aktif oyuncularimiza intihara yolluyorsunuz kendinizde pasif topluyorsunuz,herkes herseyi goruyor goremeyen ahmaktir:)

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Evet herkes her şeyi görüyor.. Yüzüne hakaret edildiğinde gerçek hayatta olsa bunu yapmam diyen ama burası oyun diyen yöneticileriniz de var. Beni konuşturmayın. Millet sizi efsane biliyor efsane olarak kalın. Gevşemeyin fazla.

DeletedUser

Ziyaretçi
tamam ayangil gevsemeyiz tavsiyelerin icinde tesekkur ederim:)
burada dedikodu yapmaya gerek yok.kim kime ne demis,kim kime hakaret etmis,kim hazmetmis kim hazmetmemis bunlara gerek yok,siz olmasaniz biz oyundan zevk alamayiz iyi ki varsiniz,eglence icin oynanan oyunu cirkinlestirmeye gerek yok,koylerin hepsi klanlar orgun aslinda,sanal koy icin kimseye hakaret etmem,kimseyle kavga da etmem,hakaret eden olursa da seviysine inmem:)

ayrica ben eski tugrali degilim hangi klan hosuma giderse o klanla devam ederim,bu w de gordugum en iyi klan bu varsa iyisi oraya da gelirim:)ben sizin kadar duygusal bakmiyorum olaya,iyi oyunlar ve iyi seneler tum w29 oyuncularina...