W 40 GENEL İSTATİKLER

• Konuyu başlatan DeletedUser61420
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser52610

Ziyaretçi
aynen sıkılıp çıktınız zaten 150 köylük op yiyceğinizi duyduğunuz için çıkmadınız canınız sıkıldığı için çıktınız haklısın :D :D :D

15 köy alınca istatistik atıp sevinen adamlarsınız hangi 150 köye gelecektiniz de biz bunu duyduk :D Alkole zam yaptılar ortalık tinerci doldu kafasından geçilmiyor.

DeletedUser61420

Ziyaretçi
15 köy alınca istatistik atıp sevinen adamlarsınız hangi 150 köye gelecektiniz de biz bunu duyduk :D Alkole zam yaptılar ortalık tinerci doldu kafasından geçilmiyor.

Biz zaten dişimize göre olan klanlarla savaşırız siz baya bi alt seviyeydiniz ;)

şimdi burda laf cambazlığı yağma zaten haritadan silinip gidicektiniz oralar kezzap macera aile olucaktı ;)

Biz siler gideriz dediniz değişen pek şey olmadı ;) ;)

DeletedUser52610

Ziyaretçi
15 Mİ 500 DİYCEKTİN HERALDE :D :D

senin gözlerde gitmiş artk nasıl bi çaktılarsa kafan hala 1 milyon :D

bir operasyon da 500 köy aldın yani :D Zeka yok diyince alınıyorsunuz sonra :D ben operasyon da alınandan bahsediyorum adam kalkmış bana world toplamında aldığını yazıyor :D

DeletedUser61420

Ziyaretçi
bu ayn geçen op ta 100 köy almıştık o da ama size göre 15 biz 200 köy alırız size göre 30 köy düşürürüz açıçası senin ne yazzdıklarını klanca umursamıyoruz çünkü bş konuşuyorsun boş eleştiri yapıyorsun şimdi git kimin konusunda konuşuyorsan konuş buraya yazma burayı ben istatistik paylaşmak için açtım hemen atlayıp tartışma konusu oluşturuyorsun sanane dimi git bi köşeye yenildiği kabül edip bi köyşede ağla buralara yazma efsanesınız ya siz hani kendiniz sildi niz ya :D :D siz kralsınız 1 numarasınız hadi uza şimdi ;)

DeletedUser52610

Ziyaretçi
bu ayn geçen op ta 100 köy almıştık o da ama size göre 15 biz 200 köy alırız size göre 30 köy düşürürüz açıçası senin ne yazzdıklarını klanca umursamıyoruz çünkü bş konuşuyorsun boş eleştiri yapıyorsun şimdi git kimin konusunda konuşuyorsan konuş buraya yazma burayı ben istatistik paylaşmak için açtım hemen atlayıp tartışma konusu oluşturuyorsun sanane dimi git bi köşeye yenildiği kabül edip bi köyşede ağla buralara yazma efsanesınız ya siz hani kendiniz sildi niz ya :D :D siz kralsınız 1 numarasınız hadi uza şimdi ;)

Ceza bitince atarsın artık :)

DeletedUser64699

Ziyaretçi
birileri error-anti savaşında anti önde diyomuş :DD 90 a 30 gibi 3 katlık bi oran var error-anti arasında error önde..

DeletedUser

Ziyaretçi
YNQ7vZ.png

Gündüz gece devlet klanlarını istatistiklerden çıkarırsak

ERROR vs ANTİ savaşında
Error 82 'ye 19 önde.

DeletedUser64699

Ziyaretçi
asldkşfsşkjdfasldkfkg ben oyunda ve burada yokum canım bisüredir işlerim var olsam zaten size pay bırakmazdım ^^

ama anti savaşta eziyooooooooor asdklfsdhşlfjkasşldkfg :DD

S.Chaim Al-Adnani

Atlı Okçu
aynen sıkılıp çıktınız zaten 150 köylük op yiyceğinizi duyduğunuz için çıkmadınız canınız sıkıldığı için çıktınız haklısın :D :D :D

Vatandaş,bütün SOA'lı klandaşlarıma sor,onlardan önce ben çıktım :D
Evet sıkıldım,toplamda 12 gece uyumadım ve risk altında uyudum hep tamam opreasyonsan biz korkmuyoruz bu bir oyun ama reel hayat gelip kapımı kırdığında ben de bırakmak zorunda kaldım?

Zorun mu var senin?

150 Köylük bir OP, o gün asla yapılamazdı ki bu kadar kaminin olacağını sanmıyorudum o günlerde çoğu maceralının bile aldığı beleş köylerde ordu kurmaya uğraştığı Aile'nin bence oraya kadar bile OP yapma isteği olmayacağını biliyorum ben :D

Ve biz çıktığımızda ANTİ klanı daha yeni fetihler yapıyordu ve JOKER klanı ile uğraşıyordu,yeni birleşimler aldılar güzel oynadılar EYVALLAH;

Ama SOA'ya laf atamassın,kimse o günce 150 köylük bir OP yapamazdı ve bu bir çılgınlık olurdu,%70 destekle de şi görebilirdik ama bayağı yıpranırdık,ama tekrar söylüyorum öyle bir OP o gün yapılamazdı...

Bundan sonra seni kaale almayacağım,sadece ENSAR'dan rapor isteyeceğim o kadar o da güzel raporlar atıyor...

Hiç bir klana sözüm yok ama hiç bir klan da sonsuza kadar yaşamayacak,ne ANTİ,ERROR,AİLE,MACERA,KEZZAP vesaire ya arkadan vurmalar olacak ya hesap sil yapacaklar bırakacaklar ya yenilecekler ya da bütün hayatlarını bu nalet oyuna verecekler...

sana bir söz söyleyeyeim mi ADANA'dan...

BÜTÜN İNSANLAR MANYAKTIR,GEREKTİĞİ YERDE VE HER ZAMAN...

S.Chaim Al-Adnani

Atlı Okçu
HA EKLEMEYİ UNUTMAYAYİM,CEZAN AÇILINCA BAKARSIN DA SANA BU KLANA MEŞHUR MİS ARACILARI OLDUĞUNU SÖYLEMİŞ MİYDİM?
SOA TAM 22 TANE MİS-ARASI OYUNCUSUYA MEŞHUR :D

AMA NE YAZIK Kİ BEN DEELİM :D

HADİ HEPİNİZE İYİ GÜNLER!

DeletedUser23230

Ziyaretçi
asldkşfsşkjdfasldkfkg ben oyunda ve burada yokum canım bisüredir işlerim var olsam zaten size pay bırakmazdım ^^

ama anti savaşta eziyooooooooor asdklfsdhşlfjkasşldkfg :DD

Çok güzel ilerliyorsunuz zaten değil mi.Lakabınız aşiret klanı fakat hala korkudan Antiye operasyon yaparken ANTtan destek istiyorsunuz rezilsiniz beyler.

DeletedUser64740

Ziyaretçi
YNQ7vZ.png

Gündüz gece devlet klanlarını istatistiklerden çıkarırsak

ERROR vs ANTİ savaşında
Error 82 'ye 19 önde.
erorun hem kendi hemde bizim konumumuzdan dolayi 1/2-0 önde başlayacağı barizdi zaten bunda garip bir durum yok. Bizde kendi konumumuz itibariyle erorun yandaşını topladık seti yıktık. Savaşın ilk zamanlarında normal bunlar kaldı ki uzun süreli bir savaş olacaktır illa :)