W 40 GENEL İSTATİKLER

• Konuyu başlatan DeletedUser61420
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Eğer bugün insanlar Antiye saldırıyorsa savaşmadığından değil savaşırken gelişen olaylardan ötürü saldırıyor. Galibiyetinizi gölgeleyecek hareketlerin çoğunu kendi Rıza'nızla yaptınız. Bir diğer pencereden bakıcak olursak bunları Anti değil de başka bir klan yapsa bu kadar olay olmazdı ama adı çıkmış bir klanın yaptıkları hareketler hemen göze Batar bu yüzden burada herkes antiye saldırıyor demenize gerek Yok çünkü yaptıklarınızın bedeli bunlar. İyi savaşmıyor yada kötü oyunculardan oluşuyorsunuz diye değil Ali Cengiz oyunları söz konusu oldu diye bu saldırılar devam ediyor size başta gece ile olanlar sonra gazozdan yöneticilerle anlaşmalar vesaire. Ama tekrar söylüyorum bunu başka bir klan yapsaydı bu kadar olay olmazdı eğer bu oyunda bu kadar adınız çıktıysa galibiyetiniz tartışılmasın istiyorsanız ya bu olaylardan Uzak durucaksınız yada bu eleştirilere saygı duyucaksınız. Öteki türlü yenilmez dediğiniz klanı bile yenseniz galibiyetmiş değil yaptıklarınız konuşulur

DeletedUser62619

Ziyaretçi
:)

Arkadaş bu savaş oyunu.Ali cengiz oyunu derken ne kastediyorsunuz söyleyin bakalım ?

Bize karşı bir hamle yapılacakken önceden bilip önceden haber alıp ona göre hareket etmek mi ali cengiz oyunu ?

Yöneticileriyle anlaşma diyorsunuz ya yöneticileri de iyi seçsinler bizle anlaşmasınlar. Kusura bakmasın kimse bizim yöneticimiz neden gidip rakip klanla anlaşmıyor ? Bu bizim fırsatları iyi değerlendirdiğimizi gösterir.Bu oyun da hataları affetmez.Zamanında bize de sizin tabirinizle ali cengiz oyunları yapıldı naptık gelip burada ağladık mı ? veyahut bir başka klana hakaret mi ettik ? onları aşağıladık mı ? oyun bu dedik geçtik..
Pusula klanı klasik 1'de bizle müttefik olmak istedi.Teklifi onlar etti olduk.Sonra bizim oyuncularımızdan mis desteği istediler verdiler ve misleri geri dönerken oyuncularımızın köylerini aldılar müttefikliği bozmuşlar habersiz saldırıyorlar.Kimseye bir şey dedik mi ?Gelip burada bunlar şöyledir böyledir dedik mi ?

Hak edene hak ettiği gibi davrandık herkesin.Kime napmışsak mutlaka bir nedeni vardır .Size birisi yanlış yapsa ona olması gereken gibi mi davranırsınız yoksa hak ettiğini düşündüğünüz davranış gibi mi ?

Bir laf ederken lütfen ötesini berisini düşün de et.Sen veya bir başkasının gelip bizi taktir etmesini beklemiyoruz.Biz keyf alıyoruz oynadığımız oyundan.Bize rakip olanda eminim keyf alıyordur.O yüzden içimiz rahat.Ama tüm köylerini kendi klanından toplamış bir insan gelmiş burada bize oyun öğretmeye çalışıyor .Komik olan durum bu

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Şimdi Ahmet veya Mehmet karaktersizlik yapıyorsa biz de karaktersiz oluruz diyorsan o sizin kendi karakteriniz tabi ki ama karakteri oturmuş insanlar insanlara göre şekil almaz neyse öyle davranır. Benim ki laf atmak veya size vurmak değil bugün bu tutumların sebebini anlatmaya çalıştım.Eleştirilere o kadar kendinizi kapatmışsınız ki işinize yarayacak olanla aman banane diyeceklerinizi bile aynı kefeye koyar olmuşsunuz. Fırsatçılık bir insanı amaçla götürür ama pek çok şeyden feragat etmesini sağlar. Bakın Burak yılmaz Galatasaray Beşiktaş maçında son dakika kendisine bir fırsat geçti yere atladı ve penaltı kazandırdı Galatasaray'a maçı kazandırdı ama yıllarca tribünler de emek hırsızı Burak diye tezahüratlara konu. Bunların size galibiyet getirmesi yada neden bizim yöneticilerimiz yapmıyor demek yaptığınızın doğru olduğunu göstermez. Seninle aynı pencereye sahip olmadığımız için beni anlaman pek mümkün değil. Bir köy bir hesabı rahata erdirmek oyuna devam edebilmek adına bunu yapan insanlar yarın aynı sorun da size de aynı şeyi yapacaktır bu yüzden çok fazla uzatmaya gerek yok. Kimseye laf etmedik derken de önce düşün sonra yaz daha geçen burada bizi sattın yalancı herif ekmeğimizi yedin numaranı ver lan numaranı diye burada birine saldırmıyor muydunuz siz ?

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Eğer bugün insanlar Antiye saldırıyorsa savaşmadığından değil savaşırken gelişen olaylardan ötürü saldırıyor. Galibiyetinizi gölgeleyecek hareketlerin çoğunu kendi Rıza'nızla yaptınız. Bir diğer pencereden bakıcak olursak bunları Anti değil de başka bir klan yapsa bu kadar olay olmazdı ama adı çıkmış bir klanın yaptıkları hareketler hemen göze Batar bu yüzden burada herkes antiye saldırıyor demenize gerek Yok çünkü yaptıklarınızın bedeli bunlar. İyi savaşmıyor yada kötü oyunculardan oluşuyorsunuz diye değil Ali Cengiz oyunları söz konusu oldu diye bu saldırılar devam ediyor size başta gece ile olanlar sonra gazozdan yöneticilerle anlaşmalar vesaire. Ama tekrar söylüyorum bunu başka bir klan yapsaydı bu kadar olay olmazdı eğer bu oyunda bu kadar adınız çıktıysa galibiyetiniz tartışılmasın istiyorsanız ya bu olaylardan Uzak durucaksınız yada bu eleştirilere saygı duyucaksınız. Öteki türlü yenilmez dediğiniz klanı bile yenseniz galibiyetmiş değil yaptıklarınız konuşulur

Dostum hep ali cengiz felan diyorsunuz da Dünya'nın sol tarafındaki oyunculara bi mesaj atalım veya atın isterseniz. Anti klanlarına dahil olmak istermisiniz diye ? O tarafı antiden başka toparlayacak klan yok kalmadı da.Zaten error çok güzel diplomasi hamleleri ile dolu dizgin yoluna devam ediyor anti'nin de bu sorunsuz gidişatı görüp kendince önlem alma,çözüm bulma çabaları neden ali cengiz oluyor ? :)

DeletedUser62619

Ziyaretçi
Karakter tahlili yapan yorumunda bu sözcüğü barındıran arkadaşla zaten muhabbetimiz süremez.Oyundaki birkaç harekete bakıp karakter ölçen insanların yapacağı yorumun da bende değeri olamaz.
Hangimizi gördün?
Hangimizi tarttın ?
Hangimizi tanıdın ?
Hangimizle bir şeyler paylaştın ? Muhabbet ettin ?Naptın nerden biliyorsun bu karakter ölçme sevdası neden kaynaklanıyor ?

Bana göre de senin yaptığın şey karaktersizlik ben sana bu tarz bir ithamda bulunuyor muyum ?

Bir sürü insana önderlik yapıyordun.Klanı kurdun azcık zora düşünce o kadar insanın kaç aylık emeğini heba ettirip sildirttin.Bu hoş mu ? Bence emek hırsızlığı bu .Belki seni sevdiklerinden kabul ettiler ama olaya farklı açıdan bakınca bu da karaktersizlik sayılmaz mı ?
Ben beceremedim yönetmeyi hadi silelim..

Klanca hesap silmek bence karaktersizlik değil.Bunu örnek verdim.Oyun bu.Buna oyun gözüyle bakmak gerekir.Bazı insanlar reel hayatında o kadar mülayimken oyunda hırslı olabiliyor.Bu insana kalkıp karaktersiz demek ne kdar doğru ?

Bazı insanlar oyunda tam bir görev adamı oluyor başkan ne derse onu yapıyor.Başkanın yaptığı bir şey için bu insan veya benzerlerini de kapsayacak şekilde onlara karaktersiz demek ne kadar doğru ?

Evet dediğin gibi telefon numarası istedik.Kusura bakma küfür edenlere ne diyecektik ?

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Eleştirilere o kadar kendinizi kapatmışsınız ki işinize yarayacak olanla aman banane diyeceklerinizi bile aynı kefeye koyar olmuşsunuz.

Bunu diyen adamın oyunun ilk ayında profilinde I'm The King yazıyordu

Anti şuan kendisine ve klanına yararlı olacak oyuncuları ve klanları belirliyor yol haritasınıda ona göre çiziyor bunun içinde bazı fedakarlıklar yapıyor ve yapılan bazı yanlışlarıda görmezden geliyor.Şuan klan yönetiminin ve diplomatların emekleri tamamen üyelerin max oyundan zevk almaları,oyun sonlarına gitmeleri içindir.

Anti yönetimi yol arkadaşlarını düşününce ali cengiz yapıyor,sen o kadar insanın emeğini kendi egolarının doğrultusunda hiç edince delikanlı savaşan klan oluyorsun :) Hadi kardeşim hadi en kolayıdır oyun başı prenin verdiği güce dayanarak önüne gelene atar yapmak savaş açmak.

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Bunu diyen adamın oyunun ilk ayında profilinde I'm The King yazıyordu

Anti şuan kendisine ve klanına yararlı olacak oyuncuları ve klanları belirliyor yol haritasınıda ona göre çiziyor bunun içinde bazı fedakarlıklar yapıyor ve yapılan bazı yanlışlarıda görmezden geliyor.Şuan klan yönetiminin ve diplomatların emekleri tamamen üyelerin max oyundan zevk almaları,oyun sonlarına gitmeleri içindir.

Anti yönetimi yol arkadaşlarını düşününce ali cengiz yapıyor,sen o kadar insanın emeğini kendi egolarının doğrultusunda hiç edince delikanlı savaşan klan oluyorsun :) Hadi kardeşim hadi en kolayıdır oyun başı prenin verdiği güce dayanarak önüne gelene atar yapmak savaş açmak.

Öncelikle sırasıyla cevap vereyim. Oyunun ilk ayında profilim de I am the king yazmıyordu. son aylara doğru oldu bu kulaktan duyma bilgilerle yanlış analizlere girişme.
Oyun sonuna gitme sevdasından bahsediyorum bende bir şeyleri savunurken bile haklı olduğumuzu ellerinizle kanıtlıyorsunuz.

Kişisel ego kısmına gelince. Macera klanıyla mevcut savaşımızda aile klanından saldırılar aldık neticesinde savaş açtık. maceraya op yaparken kezzap aldığımız köylerin peşine mis attı macerayı destekledi neticesinde savaş açtık. Bu gerekçelerin hangisi benim kişisel egomla alakalı bana bunu mantık çerçevesinde açıklayabilirsen haklısın diyip çekileceğim yok açıklayamazsan da her yorumunda bozduğum gibi bu yorumunla da bozulup gidersin. Yüz olsa tükürücem de yarabbi şükür der yine gelir benle polemiğe girmeye çalışırsın.

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Bu ali cengiz oyunlarının tamamına diplomasi deniyor.Oyunda haritanızda o müttefiklikler o saldırmazlık anlaşmaları falan hep bir amaç uğruna yapılıyor.Herkes 1 klanla savaşıp 1 klanla mütlük kurup oynamıyor.İnsanlar harita üzerinde analizler yapıp iyi veya kötü durumda olan klanlara bakıyor.Kim ne yapıyor bunları takip ediyor.İşine yarayacak olanla yakınlık kuruyor.Bu oyunu bir savaş sahnesi olarak algılayamıyorsunuz.Yok arkamızdan bıçaklandık şöyle oldu böyle oldu.Diplomasinizi bu tarz beklenmedik olaylara karşı hazırlamazsanız ilerlemekte zorlanırsınız..Adamlar üyede toplar bi anda mütlüğü bozup vururda senin düşmanınla dostta olur.Burası bir savaş alanı ve savaşta her şey mübahtır.Ayrıca bu tarz diplomasi değişiklikleri arkadan vurmalar o kadar büyütülmemeli bu bir oyun.Tanımadığınız insanların karakterine buradan sallamak kolaydır.Önemli olan karşındaki kişi niye bu ali cengiz oyununa başvuruyor bunu düşünebilmek.Aynı şekilde Anti klanında bu kadar kişi neden Anti'ye birçok konu üzerinden vuruyor diye düşünmeleri gerek.Fakat benim bakış açıma göre hesap çalınmadığı ve küfür edilmediği sürece(şuan aklıma bu 2si geldi) diğer herşey yapılabilir şeyler.Buradaki mesele bu arkanızdan çevrilen oyunları öngörüp göremediğinizle alakalıdır.Görenler zaten worldde daha rahat oyun oynuyor.Bütün kartlarınızı açık oynamak mertlik değil bu oyunda çoğu zaman aptallıktır..

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Bu ali cengiz oyunlarının tamamına diplomasi deniyor.Oyunda haritanızda o müttefiklikler o saldırmazlık anlaşmaları falan hep bir amaç uğruna yapılıyor.Herkes 1 klanla savaşıp 1 klanla mütlük kurup oynamıyor.İnsanlar harita üzerinde analizler yapıp iyi veya kötü durumda olan klanlara bakıyor.Kim ne yapıyor bunları takip ediyor.İşine yarayacak olanla yakınlık kuruyor.Bu oyunu bir savaş sahnesi olarak algılayamıyorsunuz.Yok arkamızdan bıçaklandık şöyle oldu böyle oldu.Diplomasinizi bu tarz beklenmedik olaylara karşı hazırlamazsanız ilerlemekte zorlanırsınız..Adamlar üyede toplar bi anda mütlüğü bozup vururda senin düşmanınla dostta olur.Burası bir savaş alanı ve savaşta her şey mübahtır.Ayrıca bu tarz diplomasi değişiklikleri arkadan vurmalar o kadar büyütülmemeli bu bir oyun.Tanımadığınız insanların karakterine buradan sallamak kolaydır.Önemli olan karşındaki kişi niye bu ali cengiz oyununa başvuruyor bunu düşünebilmek.Aynı şekilde Anti klanında bu kadar kişi neden Anti'ye birçok konu üzerinden vuruyor diye düşünmeleri gerek.Fakat benim bakış açıma göre hesap çalınmadığı ve küfür edilmediği sürece(şuan aklıma bu 2si geldi) diğer herşey yapılabilir şeyler.Buradaki mesele bu arkanızdan çevrilen oyunları öngörüp göremediğinizle alakalıdır.Görenler zaten worldde daha rahat oyun oynuyor.Bütün kartlarınızı açık oynamak mertlik değil bu oyunda çoğu zaman aptallıktır..

Şimdi savaş meydanında herşey mübahtır yapılabilir. Buna kimsenin laf ettiği yok benim arkadaşlara anlatmaya çalıştığım da buydu başkası yapsa bu kadar gündem olmazdı siz yapıyorsunuz diye herkes konuşuyor derken olayı farklı tutumlara getirdiler karakter kısmına gelince sen insanlara göre şekil alıp o şekilde davranıyorsan bu bir duruş problemidir ve karakteriyle alakalıdır. Oturmuş bir karakter kimseye göre hareket etmez olduğu şekilde davranmaya devam eder.Diplomasi olarak tanımlandırdığınız şeyi yapıp oyun sonunu getirmek benim de içine dahil olduğum bu oyunda azınlık sayılabilecek insanlar tarafından umursanmayan bir şeydir. Ben bu oyundan alabileceğim maksimum zevki alıp savaşmak için oynuyorum. Onun arkasından iş çevireyim bu bana şöyle yaptı dur şuna şunu yapayım diye düşünüp kafa patlatacağınıza dur iki savaşıp şu oyundan zevk alayım deseniz zaten kimse kimsenin arkasından iş çevirmez senin de bunları ön görmen gerekmez ama ne yazık ki sizin gibi düşünen insanların kalabalıklığından dolayı bu oyunun belki de en çok zevk verecek dünyalarından olan classicler tatsız tuzsuz geçip duruyor ve kavgaları aylarca sürüyor.Aman kardeşim bizene bunun adı Diplomasi diyip herkes çekiliyor köşesine sonra ne yaptım dünya kapattım. 3-5 dünya sonra da biz 5 tane dünya kapattık diyerek insanlara hava atarken gerçekten oyunun hakkını veren bir klandan dayak yerken buluyorlar kendilerini.

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Öncelikle sırasıyla cevap vereyim. Oyunun ilk ayında profilim de I am the king yazmıyordu. son aylara doğru oldu bu kulaktan duyma bilgilerle yanlış analizlere girişme.
Oyun sonuna gitme sevdasından bahsediyorum bende bir şeyleri savunurken bile haklı olduğumuzu ellerinizle kanıtlıyorsunuz.

Kişisel ego kısmına gelince. Macera klanıyla mevcut savaşımızda aile klanından saldırılar aldık neticesinde savaş açtık. maceraya op yaparken kezzap aldığımız köylerin peşine mis attı macerayı destekledi neticesinde savaş açtık. Bu gerekçelerin hangisi benim kişisel egomla alakalı bana bunu mantık çerçevesinde açıklayabilirsen haklısın diyip çekileceğim yok açıklayamazsan da her yorumunda bozduğum gibi bu yorumunla da bozulup gidersin. Yüz olsa tükürücem de yarabbi şükür der yine gelir benle polemiğe girmeye çalışırsın.

hahah son aylar ? Toplasan zaten world'de 2 ay oynayabildin başlarda mülayim bi adam olan fenersavar'ı son 1 ayda insanlar mı çıldırtdı veya klanın mı sana dedi çok kral oyuncusun bunu profiline de yaz herkes görsün diye ? Size o zamanlarda dedim forumdan bas bas SOA-JOKER bu world'ü kapatacaktır derseniz diğer klanlarda size negatif olarak bakar diye.Kişisel ego yorumuna cevabım bu şekildedir.Yüz konusuna gelirsek silinip gitmiş bi klanın lideri neden gelirde diğer klanlara akıl verir ? Çok biliyorsan sen yapsaydın onların yapamadıklarını.Ayrıca gelip burda diğer klanlara atıp tutmana gerek yok onlar oynuyor sen ise milleti provake edip gırgır şamata peşindesin anlıyorum 1 forum oyuncusu olarak forumdan kopamıyorsun ama w40'daki savaşlar hakkında''Şunu şöyle yapsaydınız bunu buraya kondursaydınız''Demen yüzsüzlüğün daniskasıdır.

Şimdi soruyorum sana başlayacağın başka bi world varmı? Oraya gelelim de pre kasalım.Malum oyun başı pre basıp oyun ortalarında hesap silen klan gibi,oyuncu gibi oyuncuların başında geliyorsun

DeletedUser52610

Ziyaretçi
hahah son aylar ? Toplasan zaten world'de 2 ay oynayabildin başlarda mülayim bi adam olan fenersavar'ı son 1 ayda insanlar mı çıldırtdı veya klanın mı sana dedi çok kral oyuncusun bunu profiline de yaz herkes görsün diye ? Size o zamanlarda dedim forumdan bas bas SOA-JOKER bu world'ü kapatacaktır derseniz diğer klanlarda size negatif olarak bakar diye.Kişisel ego yorumuna cevabım bu şekildedir.Yüz konusuna gelirsek silinip gitmiş bi klanın lideri neden gelirde diğer klanlara akıl verir ? Çok biliyorsan sen yapsaydın onların yapamadıklarını.Ayrıca gelip burda diğer klanlara atıp tutmana gerek yok onlar oynuyor sen ise milleti provake edip gırgır şamata peşindesin anlıyorum 1 forum oyuncusu olarak forumdan kopamıyorsun ama w40'daki savaşlar hakkında''Şunu şöyle yapsaydınız bunu buraya kondursaydınız''Demen yüzsüzlüğün daniskasıdır.

Şimdi soruyorum sana başlayacağın başka bi world varmı? Oraya gelelim de pre kasalım.Malum oyun başı pre basıp oyun ortalarında hesap silen klan gibi,oyuncu gibi oyuncuların başında geliyorsun

Beni tanımıyor olduğun ve hakkımda en ufak bir fikre sahip olabilecek zekaya sahip olmadığını bu yorumla kanıtlıyor olman beni ayrıca taktir etti. Benim aklıma uyacak "ADAM"lığa sahip olmadığın için verme gereksinimi bile duymuyorum. Ben girdiğim ilk günden çıktığım son güne kadar aynı çizgide bozmadan devam ettim. Peki şuan devam ediyor adamların hangi şekillere girip hangi şekillerden çıktıklarını açıp başlık başlık takip edebilirsin.Ben o günde buradan hepsine laf söylüyorum bugün de söylüyorum.Peki o gün birbirine canım kardeşim diyen adamların bugün ki kedi köpek gibi birbirlerini yeme durumuna ne diyeceksin ? he pardon diplomasiydi dimi bunun adı özür dilerim diplomat arkadaşlar :D he gireceğimiz dünyaya gelince girmeden haber veririm sana gelirsin ama nickini özellikle belirt bana en çok preyi sana kastırcaz :D Diyelim ki dediğin gibi forum oyuncusu olayım sana bir şey ispat etmek zorunda değilim de bu erkekçe yorumları yapan adamın neden bu yorumları kendi oyunda kullandığı nickle yapamıyor diye sormazlar mı adama ?

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Bu forum nelere çok güzel strateji dedi de , aynı tür olaylara da kaypaklık diyor.Ne insanlar neler yapmasına rağmen forumda hiç bahsedilmiyor.Sevmiyor olabilirsiniz ama w40 oynanıyorken de defalarca eskiyi açmanın anlamı olduğunu da düşünmüyorum , adamlar çatır çatır savaşıyolar burda.

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Oyunun ilk ayında profilim de I am the king yazmıyordu. son aylara doğru oldu bu kulaktan duyma bilgilerle yanlış analizlere girişme.

Ben girdiğim ilk günden çıktığım son güne kadar aynı çizgide bozmadan devam ettim.

Hangisine inanalım ilk günden beri mi kraldın sonradan mı kral oldun ?

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Hangisine inanalım ilk günden beri mi kraldın sonradan mı kral oldun ?

Şimdi bu iki cümle de çelişki yaratmaya çalışacak kadar gerçekten zeka özürlüymüşsün senle tartıştığıma değmezsin.

İlkinde profilimdeki yazıdan bahsettin cevabını aldın.
Diğerinde diğer klanlara karşı tutumumdan bahsettim.

Bu ikisini ayıracak kadar akıllısındır diye ümit edip bir tartışma ortamı oluşturmana izin vermiştim. Lakin bunu hak edecek zekan olmadığından dolayı daha fazla cevap alamayacaksın benden. Kendini geliştirip algılarını daha iyi kullanabildiğinde haber verirsin belki o zaman benimle tartışmayı hak edebilirsin.

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Şimdi bu iki cümle de çelişki yaratmaya çalışacak kadar gerçekten zeka özürlüymüşsün senle tartıştığıma değmezsin.

Bu ikisini ayıracak kadar akıllısındır diye ümit edip bir tartışma ortamı oluşturmana izin vermiştim. Lakin bunu hak edecek zekan olmadığından dolayı daha fazla cevap alamayacaksın benden. Kendini geliştirip algılarını daha iyi kullanabildiğinde haber verirsin belki o zaman benimle tartışmayı hak edebilirsin.

Abi adam bize zeka özürlüsün diyo,dengim değilsin diyo,adam değilsin diyo,oyuncu değilsiniz diyo,tartışma ortamını ben yarattım diyo sonrada egoist değilim diyo :D Nedense biz oyuna devam ediyoruz adam silinip gidiyo :D Neyse bence de tartışmamak en doğrusu bırakalımda savaşan adamlar durum paylaşımı yapsınlar.Silinen oyuncularında bu huyu var klavyeye vuruyor ama bu sende biraz daha aşırı boyutta normalde adam gelir uzun uzun 4-5 post atar gider mübarek sen 40 da açılan her konunun içindesin.Konuyu açan adam bile senin kadar heves etmiyordur yorum yazarken. Git birazda 37'de takıl orası çok sessiz veya dinlen 42'yi bekle gerçi biz kimizki senin yanında sana akıl verecez

DeletedUser55049

Ziyaretçi
az inceki yorumlari okurken bi an duruldum küfür yok la bu elestirilerde dedim.

bizi elestirenlerin üslubu belliydi Anti şöyle karaktersiz böyle bilmem ne diye baslar gerisini doldurur da doldurur du. böyle olmayan eleştirileri elbette dikkate almaya calisiyoruz kendi muhasebemizi yapıyoruz zaten. ama tanimadigin yasini bilmedigin adamlara sen baslar da kufur edersen yok boyle yok soyle dersrn elestiri mahiyetinde olmaz o. dikkate de alınmaz.

kucuk bi arada yine karakter konusu gecmiş. karakter kişiye özeldir egonun ta kendisidir karakter. herkeste vardır öncelikle bilinmesi gereken bu. savaşta oldugun veya su an s.a nin oldugu klan sana yanlis yapacagi bilgisini net olarak aldiysan ve katsi hamlede bunduysan bu da bi karakter ve net duruştur. buna karaktersizlik denemez.

DeletedUser64740

Ziyaretçi

birde siz hepiniz soa tek dedi ve sildi çıktı :)