W 40 GENEL İSTATİKLER

• Konuyu başlatan DeletedUser61420
  • Başlangıç tarihi

myw**

Dük
yukardaki anti fark atmış gözüküyor aşağıdaki anti z de fark yemiş en kötü oran anti z de var sanırım

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Anti Z Anka klanıydı sonra bünyemize katıldı bize katıldıklarından beridirde köy kaybetmiyorlar neredeyse

DeletedUser64740

Ziyaretçi
Benim kadar savaş köyü almayan klanlar varmış meğer :D

XXMd2j.png

DeletedUser57327

Ziyaretçi
tebrikler güzel kesimler yapmışsınız, fark baya var ama aldığınız köylerin çoğu hesap silmiş , oyunu bırakmış oyuncuların köyleri.

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Hadi 100 tane alalım birakmislardan ya geri 400 bu kadarda olmayın ya :)

DeletedUser61561

Ziyaretçi
Yav abi öyle bi yazıyonuzki bizden aldınız sanki o köyleri :D az durun daha yeni yöneldik size mka yı bitiriyoduk aşağıda :D bundan sonra bakın o istatistiklere :D gecce klanının pasiflerini toplamakla mütiş oluyosunuz haklısınız :D

DeletedUser64740

Ziyaretçi
barbar toplamaktan iyidir yine de :D sizde bundan sonra biraz savaşın dünyanın tadı çıksın

DeletedUser61420

Ziyaretçi
Aynen aldığımız tüm köyler barbar hesap silmiş adamların köyleri zaten joker ekibi sonraki gazoz oyunu bilmiyorlardı biz kimi vurduysak oyunu bilmiyor zaten yakında sıranız gelince dersiniz biz de hesap sildik biz de bilmiyoruz oyunu diye ;)

SADECE İSTATİSTİK PAYLAŞILMAK İÇİN AÇILMIŞTIR BURASI TARTIŞMALARA ZEVAL VERMEYİN YAZACAKSANIZ KENDİ KLANINIZIN İSTATİSLİĞİNİ ATIN ;)

DeletedUser61561

Ziyaretçi
Bu arada error klanlarına bakın bi verdiği köyleri aldığı köyleri geçen klan varmı :D istatistikse alın size istatistik :D

DeletedUser64740

Ziyaretçi
Bu arada error klanlarına bakın bi verdiği köyleri aldığı köyleri geçen klan varmı :D istatistikse alın size istatistik :D

sen müsade ette oynayan oyuncularınız konuşsun bari hala 60 bindesin bide kendi oyuncularını toplamışsın :D dünya açılalı 4-5 ay olmuş 5 ayda taş olsa yeşerirdi :D

DeletedUser61420

Ziyaretçi
yukardaki anti fark atmış gözüküyor aşağıdaki anti z de fark yemiş en kötü oran anti z de var sanırım

Jokeri bulamadık en kötüsü olarak bunlarla idare edin artık :)

sanırsam yazdığınızın cevabı yukarıda verilmiştir ama en kötüleride bunlar işte :)

Screenshot_2.png

DeletedUser61561

Ziyaretçi
4 5 ayın 2.5 ayı oyuna bile girmedim nerdeyse ayrıca jokerle müt oldugumuz için benim tarafta savaşacak adam yoktu o yüzden geride kaldım ve ayrıca puana girsem oyunu bırakanların köylerini toplardım.ama error yönetimi böyle bi klan değildir öyle insanlarada yol veriyoruz ;) neyseki anti var solumda savaş başladı Allah razı olsun :D

DeletedUser61561

Ziyaretçi
Yav istatistik olarak bize nasıl kafa tutuyonuz anlamıyom :D savaşta görüşelim burda savaş öncesi istatistiklerle kafa karıştırmayın :D

DeletedUser64740

Ziyaretçi
tamam onlar yazsın sen oyuna girmemeye devam et mazallah toplarsın falan bizi :)

DeletedUser64740

Ziyaretçi
@reyez33 gecce sizin şakşakcınız değil miydi burda sahipleniyordunuz ya ne ara pasif oldular :D

DeletedUser61561

Ziyaretçi
Pasifler demedim geccenin pasifleri topluyonuz dedim lafı çarpıtma :D