Versiyon 8.2 Soru Başlığı

• Konuyu başlatan DeletedUser30391
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser30391

Ziyaretçi
Aşağıdaki resimde 500 / 500 kordinatlarında bulunan bir üyenin davet ettiği oyuncuların haritadaki konumları gösterilmiştir. Mavi ve kırmızı noktalar iki farklı kişi tarafından davet edilen oyunculardır. Kırmızı ve mavi noktalardan merkeze en yakın olanlar diğer oyuncuları davet eden iki oyuncunun konumlarını gösterir.

prereg.png
Invited player #1: 497|509
Invited player #2: 494|495
Invited player #3: 510|494
Invited player #4: 498|488
Invited player #5: 511|502
Invited player #6: 493|512
Invited player #7: 489|487
Invited player #8: 516|494
Invited player #9: 500|475
Invited player #10: 478|492
Invited player #11: 517|480
Invited player #12: 517|531
Invited player #13: 529|496
Invited player #14: 508|461
Invited player #15: 535|521
Invited player #16: 541|468
Invited player #17: 519|557
Invited player #18: 556|502
Invited player #19: 469|577
Invited player #20: 429|436

DeletedUser

Ziyaretçi
anlamadım valla :D ya nasıl olcakta bu gosterdıgınız yerler dolarsa ya?

DeletedUser20448

Ziyaretçi
anlamadım valla :D ya nasıl olcakta bu gosterdıgınız yerler dolarsa ya?

biri şunu durdursun

özelliklere baktım vallahi bir heyecan bastı

grafikler ile harika bir dünya olacak gibi gözüküyor şimdiden iyi olan erken başlasın diyorum ve butona basıyorumohmy

:S bozukmuş butonum

butonu olan varmıthumbup

DeletedUser

Ziyaretçi
Login sayfasında W12 seçeneği verilen tarihten önce görünmeye başlarsa örneğin pazar günü. Oraya giriş yapıcaksınız. Sonra en az bir tane üye davet etmeniz gerekiyor. Arkadaşınızı davet ettiğinizde dünya açıldığında otomatik olarak giriş yapmış olacaksınız.

Biz bu işlemi yaptığımızda, diğer arkadaşında girip onaylaması gerekiyor mu? Mesela ben bir arkadaşla anlaştım. Ön kayıtta onu davet ettim ve yön seçtim. o ne yapacak.
veya o girmezse ne olacak.
Dünya açıldığı zaman (mesela 12.12.2011 saat 14:35) giriş yapabilmek için bu davet işi gerekiyor mu?

DeletedUser

Ziyaretçi
ön üyelik yaptık davet ettik diyelim davet ettigimiz kişi oyuna girmeyince bizde oyuna giremiyoruz demi...:S

DeletedUser30391

Ziyaretçi
Konum gibi görünüyor ama zaten örneğin kuzeybatı olarak başladığınızda tüm klanı ona göre atıyor sistem. Bu şekilde olunca 4 bölgeye de dağıtıyor gibi. Konum avantajı oyun ilerledikten sonra çok daha büyük bir dezavantajla sonuçlanabilir:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Konum gibi görünüyor ama zaten örneğin kuzeybatı olarak başladığınızda tüm klanı ona göre atıyor sistem. Bu şekilde olunca 4 bölgeye de dağıtıyor gibi. Konum avantajı oyun ilerledikten sonra çok daha büyük bir dezavantajla sonuçlanabilir:)

dıyelım kı yarın on kayıt basladı ben kaydoldum sonra davet nerden nasıl baskasına yollucam?

DeletedUser29739

Ziyaretçi
Sayın modlardan birisi bu soruma cevap verebilirler mi?
Sayın modlar sizinde bildiğiniz gibi önkayıt için ilgili dünyanın açılışından önce talep toplamak gerekiyor. Sizler oyunun 12 Aralıkta açılacağını açıkladınız ancak oyunun giriş sayfasında henüz ön taleple ilgi bir link yok. Peki önkayıt işlemi ne zaman başlayacak? Önkayıt seçeneğinin açılması 12. dünyanın açılma tarihini ötelemeyecek mi? Ya da önkayıt işlemini oyunun başlamasından bir kaç saat önce açıp; kısa bir süre içinde talep toplama olayını gerçekleştireceksiniz?

Bu sorularıma cevap verirseniz hem beni hem de oyuna başlayacak arkadaşları açılış tarihi konusunda daha da bilgilendirmiş olacaksınız. Şimdiden teşekkür ederim...

DeletedUser

Ziyaretçi
Sayın modlardan birisi bu soruma cevap verebilirler mi?
Sayın modlar sizinde bildiğiniz gibi önkayıt için ilgili dünyanın açılışından önce talep toplamak gerekiyor. Sizler oyunun 12 Aralıkta açılacağını açıkladınız ancak oyunun giriş sayfasında henüz ön taleple ilgi bir link yok. Peki önkayıt işlemi ne zaman başlayacak? Önkayıt seçeneğinin açılması 12. dünyanın açılma tarihini ötelemeyecek mi? Ya da önkayıt işlemini oyunun başlamasından bir kaç saat önce açıp; kısa bir süre içinde talep toplama olayını gerçekleştireceksiniz?

Bu sorularıma cevap verirseniz hem beni hem de oyuna başlayacak arkadaşları açılış tarihi konusunda daha da bilgilendirmiş olacaksınız. Şimdiden teşekkür ederim...

ve + bırıne davet yollamadn yapamazmıyız?

DeletedUser

Ziyaretçi
ypamayız diyor yanlış bilgilendirme olmasın lütfen.

DeletedUser29739

Ziyaretçi
hmm ok bıde hanı ılk on kayıt baslayan en ortaya yakın mı olucak yanı eskı dunyalar gıbı mı olcak yoksa rastgelemı yerlestırılcek?

diğer sunuculardan bildiğim kadarıyla davet eden oyuncunun konumuna göre yerleşim oluyor. versiyon özelliklerinde mod'un verdiği 500|500 koordinatı konuyu bilgilendirmek için verilmiş örnektir.

zira bir koordinatı bir oyuncu kullanabileceği için sadece bir koordinat çevresinde toplanılacaktır. benim tavsiyem: kuracağınız klanda davet için bir arkadaşı görevlendirmek ve sadece o arkadaşın davet atmasını sağlamaktır. zira diğer ülkele sunucularında oyuna başladıktan sonra yeniden başla özelliği seçilerek istediğiniz kıtada oyuna başlayarak sizi davet eden arkadaşın etrafında toplanabilirsiniz.

DeletedUser33302

Ziyaretçi
Login sayfasında W12 seçeneği verilen tarihten önce görünmeye başlarsa örneğin pazar günü. Oraya giriş yapıcaksınız. Sonra en az bir tane üye davet etmeniz gerekiyor. Arkadaşınızı davet ettiğinizde dünya açıldığında otomatik olarak giriş yapmış olacaksınız.

bunu yapınca kueybatı,güneybatı da rastgele mi başlıyoruz yoksa 500|475 gibi istediğimiz yerde başlayabiliyormuyuz.

DeletedUser

Ziyaretçi
ayıptır sorması MODLAR nerde kac soru cvpsız kalıo..

DeletedUser29739

Ziyaretçi
bunu yapınca kueybatı,güneybatı da rastgele mi başlıyoruz yoksa 500|475 gibi istediğimiz yerde başlayabiliyormuyuz.

zira diğer ülkele sunucularında oyuna başladıktan sonra yeniden başla özelliği seçilerek istediğiniz kıtada oyuna başlayarak sizi davet eden arkadaşın etrafında toplanabilirsiniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.