Versiyon 8.2 Soru Başlığı

• Konuyu başlatan DeletedUser30391
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser13641

Ziyaretçi
eee hani görevler baslığı göremedik nası bi oyunrdur buya me kadar neyse görevler nerde?

DeletedUser30391

Ziyaretçi
Versiyon 8.0 ile ilgili gereken her şey yüklenmemiş galiba.

DeletedUser30391

Ziyaretçi
Oyun içi olaylarda benim yetkim yok. Bilemiyorum.

DeletedUser13641

Ziyaretçi
bunların yüklenmesi gerek bosuna millete heves verdiniz yami bravo oyun yöneticileri burda varsalar bir acıklama lütfen!!!

DeletedUser30391

Ziyaretçi
Versiyon 8.0 vardı. Görevler orda da yoktu ya da diğer bazı geliştirmeler.

DeletedUser4713

Ziyaretçi
Bütün teknoloji araçları gibi klanlar ver 8 tam sürümü Türkiye'ye sonradan gelecek demekki...İnsanlıkta bir numara olan ülkemiz , kimseye muhtaç olmadan teknolojide 1 numara olması dilegiyle...saygılar..::::)

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar modlarım şu sorunuma yardım edin versiyon 8.0 gelince haritadaki popup seçeneklerin hepsi işaretli olmasına rağmen haritadaki bazı oyunculara ne kadar mesafe gidecegini göstermiyor..premium için diyorum bunları yardımcı olabilecek varmı w12 de görünmüyor sadece. :confused::S

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar modlarım şu sorunuma yardım edin versiyon 8.0 gelince haritadaki popup seçeneklerin hepsi işaretli olmasına rağmen haritadaki bazı oyunculara ne kadar mesafe gidecegini göstermiyor..premium için diyorum bunları yardımcı olabilecek varmı w12 de görünmüyor sadece. :confused::S

ayarlari kontrol et o zaman yeni harita seceneklerini devre disi biraki iptal etmissindir sanirim

DeletedUser

Ziyaretçi
Saat ve klandan davet isteme olayı güzel olmuş.

*Paladin simgesinin üzerine tıklandığında, artık paladinin bulunduğu köye sizi yönlendirmeyecek.

Bu durum hala mevcut, paladin simgesinin üstüne tıklandığında köy değiştiriyo.

DeletedUser32134

Ziyaretçi
Saat ve klandan davet isteme olayı güzel olmuş.

*Paladin simgesinin üzerine tıklandığında, artık paladinin bulunduğu köye sizi yönlendirmeyecek.

Bu durum hala mevcut, paladin simgesinin üstüne tıklandığında köy değiştiriyo.

Yönlendirmeyecek sözcüğü yönlendirecek olarak değişecek. Sorun yok yani sadece kelime hatası var. Paladin üzerine tıklayınca bulunduğu köyü gösteriyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
Paladin 3. köyde destekte, 1. köyden paladin simgesine tıkladığımda niye beni 3. köye atıyo ?

Ben destekte olan palayı kullanabilecek miyim ?

Hangi mantıkla bunun yapıldığını açıklarsanız, memnun olurum.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.