Versiyon 8.2 Soru Başlığı

• Konuyu başlatan DeletedUser30391
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
merhaba, versiyon 8.2 ye geçildiğinden beri haritadaki köylerime bakarken(üzerine geldiğimde) bir önceki köyün bilgileri geliyor karşıya fareyi boşluğa götürüp tekrar köyün üzerine gelip 1-2 saniye bekledikten sonra asıl bakmak istediğim bilgileri geliyor karşıma..

*dipnot: en son java sürümü yüklü bilgisayarda javayla alakalı bir durum değil bu
** : başka tarayıcıyla da denedim gene aynı sorun mevcut çok can sıkmaya başladı..

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser32134

Ziyaretçi
Paladin 3. köyde destekte, 1. köyden paladin simgesine tıkladığımda niye beni 3. köye atıyo ?

Ben destekte olan palayı kullanabilecek miyim ?

Hangi mantıkla bunun yapıldığını açıklarsanız, memnun olurum.

Mantığı şu, bazen paladininizin hangi köyde olduğunu nerede olduğunu unutuyorsunuz ve bulması zaman alabiliyor. Sadece kolaylık olsun diye yapılmıştır.

DeletedUser

Ziyaretçi
Mantığı şu, bazen paladininizin hangi köyde olduğunu nerede olduğunu unutuyorsunuz ve bulması zaman alabiliyor. Sadece kolaylık olsun diye yapılmıştır.

Unutmak gibi bişey söz konusu değil, heykele tıkladığımızda şövalyenin bulunduğu yer diye gösteriyo zaten bize.

DeletedUser32134

Ziyaretçi
Unutmak gibi bişey söz konusu değil, heykele tıkladığımızda şövalyenin bulunduğu yer diye gösteriyo zaten bize.

İşte bazı oyuncularda göstermiyordu. Sorun bu zaten. Farkettiyseniz düzenlenen hatalar kısmına bakıyorsunuz.

Hatalar
Versiyon 8.0 ile pek çok hata düzeltilmesine rağmen ön testlerden kurtulan hatalar oldu. Versiyon 8.2 ile 50 den fazla hata düzeltilmesine rağmen, sadece en önemli hata düzeltilmeleri aşağıda gösterilmiştir,
*----------------------
*--------------------
*-----------------------
*---------------------------
*Paladin simgesinin üzerine tıklandığında, artık paladinin bulunduğu köye sizi yönlendirecek.

DeletedUser

Ziyaretçi
İşte bazı oyuncularda göstermiyordu. Sorun bu zaten. Farkettiyseniz düzenlenen hatalar kısmına bakıyorsunuz.

Hatalar
Versiyon 8.0 ile pek çok hata düzeltilmesine rağmen ön testlerden kurtulan hatalar oldu. Versiyon 8.2 ile 50 den fazla hata düzeltilmesine rağmen, sadece en önemli hata düzeltilmeleri aşağıda gösterilmiştir,
*----------------------
*--------------------
*-----------------------
*---------------------------
*Paladin simgesinin üzerine tıklandığında, artık paladinin bulunduğu köye sizi yönlendirecek.

Farkındayım, ben bunu hata olarak gördüğüm için zaten jetnet'in yazısından düzeltildiğini zannettim. Fakat baktım hala aynısını yapıyo, onun için yazdım. Yazdığım şeyin, nerde olduğunun nereye gittiğinin farkında olucak kadar bilincim yerinde.

Bazı oyuncularda göstermiyodu madem, göstermesi için girişimde bulunulsaydı.
Bunu yapan adam, onuda yapar herhalde.

DeletedUser32134

Ziyaretçi
Girişimde bulunulmuş, şirkette olayı çözmüş işte. Ben mi sizi anlayamadım acaba :S

DeletedUser

Ziyaretçi
merhaba, versiyon 8.2 ye geçildiğinden beri haritadaki köylerime bakarken(üzerine geldiğimde) bir önceki köyün bilgileri geliyor karşıya fareyi boşluğa götürüp tekrar köyün üzerine gelip 1-2 saniye bekledikten sonra asıl bakmak istediğim bilgileri geliyor karşıma..

*dipnot: en son java sürümü yüklü bilgisayarda javayla alakalı bir durum değil bu
** : başka tarayıcıyla da denedim gene aynı sorun mevcut çok can sıkmaya başladı..

.....

DeletedUser24203

Ziyaretçi
Bu haritada sıkıntı var..uyus etti sabahdan beri..sürekli bir önceki noktaya geri atıyor..imlecin üzerinde olduğu köyü değilde..başka köyün bilgilerin gösteriyor...

DeletedUser

Ziyaretçi
görünüm, tema ile ilgili bir gelişme olacak mı acaba ?
6.5 klasik görünüm daha çok kullanışlı şuankinden

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu haritada sıkıntı var..uyus etti sabahdan beri..sürekli bir önceki noktaya geri atıyor..imlecin üzerinde olduğu köyü değilde..başka köyün bilgilerin gösteriyor...

senin tarayıcıdan olabilir o sorun bende yok
Internet explorer la mı giriyorsun ?

DeletedUser24203

Ziyaretçi
Tarayıcı ile alakalı olduğunu sanmıyorum..Mozilla kullanıyorum genel kullanırken..Bu 8,2 den sonra çıktı bu sorun..

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu sorun yeni versiyonla alakalı bir sorun tarayıcı sorunu değil ve gördüğüm kadarıyla premium kullanımına bağlı olarak haritadaki bilgilerin yoğunluğundan son görünen köy geç yüklenmekte.Premiumsuzlarda bu sorun görünmüyor kısa sürede düzeltilecektir.

DeletedUser30391

Ziyaretçi
Konu güncelliğini yitirdiği için arşive taşınmıştır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.