USKUNA Op yemiş Dagıtılmış

• Konuyu başlatan DeletedUser62776
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61569

Ziyaretçi
Ya kardeşim ya anlamak istemiyorsun yada anlayacak kapasiten yok. Siz arkadan iş çevirmeye çalıştığınız için sa bozuldu zaten şunu bi kafana sok. Yönetiminize sorun sizce haklı olsanız bir anda klanları dağıtırlar mıydı? Bi düşün yav bunu sizde oyun oynayacak kapasitede oyuncu dahi yoktu ki olanlar savaştı sadece oda 200 kişiden 5 kişi maximum

Ben prorespawna karşı eşkiya klanındayken savaştım. Kötü bir ekip değiller. Nart reisi de almışlar yanlarına :)

DeletedUser67193

Ziyaretçi
Daha klan dağılmadan Sa bozulmadan Respawn oyuncularından saldırı almaya başladım belliki zaten hazırlanılmış bişeydi klanın dağılmasını bekleyen bi Respawn vardı sanırım bence yakışmadı bu hareket onlara yinede kendilerini tebrik ederim ..:)

Sen konuşma buldog zeynep :)

DeletedUser67193

Ziyaretçi
LDgbPa.png

Burada denmiş ki ARMA küçük rakibine acımaz :)

DeletedUser58477

Ziyaretçi
hazırlanın yakında Pro Kılıcıda vuracak.

pro gibi bir rakibin varken aç gibi elinde mis tutmaz köy alırsan durmadan 1 operasyonla dağılırsın kimse bunun farkında değil . senin karşında pro var kardeşim karşı hamleyi sen yapamazsan eğer kaybedersin herzaman

Serdarsemih.

Kılıç Ustası
Öncelikle herkes yaptığı hatanın cezasını çeker uskuna ile diplomasinin bitiş tarihi belliydi uskuna diplomasi arayışına bile girmişti arkadan iş çevirmeler saymıyorum şimdi gelipte kimse burda yok uskuna ya yanlış yapıldı yok arkasından vurdu falana falana girmeyin haketti vuruldu bu kadar basit :)