USKUNA Op yemiş Dagıtılmış

• Konuyu başlatan DeletedUser62776
  • Başlangıç tarihi

Pro.AZMAN

Milis
Ben bizim hatamızı bliyorum.Ben kurucu değil uşkuna klanı üyesiyim. Var olan savştada kaçmadım hala savaşıyorum. Neden siz yazdıklarımı güzel okumuyor da maval okuyorsunuz onu anlayamadım. Yavkardeşim biride yazsın şuraya haklısınız vurgun yapar gibi diplomasiyi hiçe saydık s.a dan sonra beklemedik direk vurduk desin yahu bu kadar zor değil.

sa yapmışız size çok bile!! Mesaj atıp sizden izin mi alacaktık "pardon biz sa yı bozmayı düşünüyoruz müsadeniz varsa sizi patatez edicez." mi dicektik. Boş yapmayın anca rüzgar yapıyosunuz!! Ayrıca RESPAWN klanı 1 aya dağılır kesin bilgi yayalım :D

DeletedUser65046

Ziyaretçi
oyunda özel mesajla ana avrat küfreden insan mı bunu diyor. ilginç. çok güzel karakter gerçekten.
Onu şikayet et ban yiyim diye yaptım çok özür diliyorum senden cidden.

Aynen trex haklısın ustam yukarıdaki yazıları boşa yazmışım. Sen bir numarasın sen harika bir oyuncusun efsahanesin efsahane..

DeletedUser65046

Ziyaretçi
sa yapmışız size çok bile!! Mesaj atıp sizden izin mi alacaktık "pardon biz sa yı bozmayı düşünüyoruz müsadeniz varsa sizi patatez edicez." mi dicektik. Boş yapmayın anca rüzgar yapıyosunuz!! Ayrıca RESPAWN klanı 1 aya dağılır kesin bilgi yayalım :D
Siz gerçekten ne demek istediğimi anlamıyorsunuz. Yav arkadaşım ben s.a yap yapma biz iyi klanız felan demiyorum ki. Ben normal bir oyuncuyum. Oyunda köy kaybetmek mesele değil. Sizin saldırmanızda sorun değil ben s.a varken bi anda bu şekilde saldırı atmanızı saldırmanızı doğru bulmuyorum sadece. Neyse anlayanlar anladı mesaj yerine ulaştı :)

DeletedUser66909

Ziyaretçi
Şimdi sen niye hakaret ettin ki? Sizde oyun oynayacak kapasiteler falan filan. http://resimyukle.link/a/IMG-20180623-WA0011.jpg
al sana kapasite çok konuşma gelip direk arkadan vurdunuz hala yönetim diyorsunuz ben yönetici değilim oyuna emek veren bir oyuncuyum.

Ben kavgaya falan karışmıyorum ama şu rapora cidden bayıldım,bu ne güzelliktir ya

IMG-20180623-WA0011.jpg

DeletedUser65046

Ziyaretçi
Normalde paylaşmayacaktım ustam. Prodaki arkadaşlar oyunculuk sorgulaması yaptı mecbur kaldım

angry zeynep

Hafif Atlı

Bence burda boş yapan tek insan sensin anlamsız anlamsız ünlem işaretleri tavan yapan ego kendi kendine espriler :D

DeletedUser53168

Ziyaretçi
İyi ki paylaşmışsınız,47.dünyada şu ana kadar gördüğüm en güzel rapordu.Emeği geçenlere tebrikler ve teşekkürler. :)
Kesim açısından gerçekten tatmin edici ama kaybedilecek köyün 1 saniye arkasına ordu atabilmek başarı değil:D Gerçi 1 gecede 165 köy aldığımız bir klanıda burda tartışmayı gerçekten istemiyorduk çünkü çok gereksiz konu açılmış arkadaşlar ağlamış bulundu bizde cevap verdik neyse arkadaşlara başka dünyalarda başarılar diliyorum.

DeletedUser66909

Ziyaretçi
Kesim açısından gerçekten tatmin edici ama kaybedilecek köyün 1 saniye arkasına ordu atabilmek başarı değil:D Gerçi 1 gecede 165 köy aldığımız bir klanıda burda tartışmayı gerçekten istemiyorduk çünkü çok gereksiz konu açılmış arkadaşlar ağlamış bulundu bizde cevap verdik neyse arkadaşlara başka dünyalarda başarılar diliyorum.

En başında söylediğim gibi kavgaya falan karışmak istemiyorum,sadece kesimi beğendiğimi söyledim.

DeletedUser63498

Ziyaretçi
Hakaret vari söylemler yapmanın veya insanların o çok iyi oyuncu bu çok iyi oyuncu demenin hiçbir anlamı yok burada sorun uskuna yönetimindedir normal oyuncunun da bunu anlaması gerekir bence tabi ortada gerçekten emek veren oyuncular var ama proların haksız veya normal uskuna oyuncusunun haksızlık yapıldığını düşünmemesi gerek beceriksiz yöneticileriniz suçludur sadece bu olay yoksa herkes oyunu az ama çok birşekilde oynar
Uzatmanın da bir anlamı yok bence seviyesiz yorumlar yapmanın da hiçbir gerekçesi de yok herkese iyi ve umutlu günler dilerim

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Hakaret vari söylemler yapmanın veya insanların o çok iyi oyuncu bu çok iyi oyuncu demenin hiçbir anlamı yok burada sorun uskuna yönetimindedir normal oyuncunun da bunu anlaması gerekir bence tabi ortada gerçekten emek veren oyuncular var ama proların haksız veya normal uskuna oyuncusunun haksızlık yapıldığını düşünmemesi gerek beceriksiz yöneticileriniz suçludur sadece bu olay yoksa herkes oyunu az ama çok birşekilde oynar
Uzatmanın da bir anlamı yok bence seviyesiz yorumlar yapmanın da hiçbir gerekçesi de yok herkese iyi ve umutlu günler dilerim

#Tamam mı abi bu sefer ?

Pro.AZMAN

Milis
Bence burda boş yapan tek insan sensin anlamsız anlamsız ünlem işaretleri tavan yapan ego kendi kendine espriler :D

ego değil hayatın gerçekleri :) sondaki de espri değil uskunanın kafasına vurmadan önce arkadaşların forumlarındaki özgüvenin küçük bi göstergesiydi. Neyse çok da şey değil ya vurduk bitti.. Biz uskunaya vurduk sesi teee kimlerden çıktı .D

DeletedUser65110

Ziyaretçi
burada konu nop pro savaşı deil zaten savaş olur ama heryere nop nop diye yazmanız her başlığa ayıptır nop sevdiğim bol miktarda savaştığım bi klan sanji davet etmek için geç kaldı örnek benim icin ama daha herkes bölgesini kapatmaya çalışır iken her başlığa konu açılıyorsa insan bi art niyet arıyor...

DeletedUser66676

Ziyaretçi
topnoblers.png

Harita Güncellendi
herkese iyi oyunlar
Şuanki Dünya Aşaması
2. Dünya Savaşı İmparatorluğun Bedeli - 2 - Tuhaf Savaş (The Phony War)

Bu arada Respawndaki arkadaşlarımdan rica konuyu uzatmamak