USKUNA Op yemiş Dagıtılmış

• Konuyu başlatan DeletedUser62776
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62776

Ziyaretçi
Öncelikle respawn ekibini tebrik ederim

Bir gece de bir klanı Dağıtmak herkezin harcı değil tabikim sonucunda en az 100 köy alınmış , nop korksun bence bu ekip bu dünyayı kapatır yamyam gibi saldırıyorlar ve çok başarılı oyuncuları ve dışardan aldıkları sancak oyıncuları ve başarı göstermiş oyuncuları bünyesinde bulundurarak wordu sonlandırırlar

Beyler rapor da paylaşında görelimm

DeletedUser66489

Ziyaretçi
ilerlemeleri için uskunaya vurmak zorundaydılar.

DeletedUser63262

Ziyaretçi
Şu başlıkta bile NOP klanının adı geçiyor ilginç ya :):)

DeletedUser58115

Ziyaretçi

Bir gece de bir klanı Dağıtmak herkezin harcı değil tabikim sonucunda en az 100 köy alınmış , nop korksun bence bu ekip bu dünyayı kapatır yamyam gibi saldırıyorlar ve çok başarılı oyuncuları ve dışardan aldıkları sancak oyıncuları ve başarı göstermiş oyuncuları bünyesinde bulundurarak wordu sonlandırırlar

Ne alakası var? PRO şu patlamayı yapmak zorundaydı zaten. Öyle büyük bir başarı değil ki bu. Ki bu beklenilen bir hamleydi hatta şahsi fikrimce geç kalan bir hamleydi. Yani PRO'nun bununla övüneceğini düşünmüyorum. NOP'un Sancak'ı tek opta dağıtması gibi öyle çok büyütülmeyecek bir olay bu.

Aha NOP'un adı geçti gene :D

MTK 136

Casus

Pro yu tebrik ederim ama zaten bütün köyler içe içe değilmiydi bence alınan sonuç normal düzeyde ha sınır savaşı şeklinde olsada 100köy alsa mükemmel bir sonuç olurdu ama köyler iç içeydi beklenen olmuş

DeletedUser53342

Ziyaretçi
Dostum sen önce bi ağzını topla ondan sonra gel yorumunu yap. Hiç bir kimse stres amaçlı bir oyun için genelleme yapıp ağır ithamlarda bulunamaz.

Gerçekleşen operasyonel faaliyet büyütülecek birşey değil. Dediğiniz üzere köyler iç içeydi ve zaten olmadığı kadar herhangi bir savaş için hazırdık.

Bi sonraki mesele de artık birileri cikip nop ile respawnı karşı karşıya getirmesin. Çok saygı duyduğumuz kişiliklerden olusan karsilikli dostluklar mevcut ve bu savaş olmayacagi anlamına gelmez. İleriye yönelik böyle birşey olursa da en azindan iki ekip olarak azıcık zevk alabiliriz :))

angry zeynep

Hafif Atlı
Daha klan dağılmadan Sa bozulmadan Respawn oyuncularından saldırı almaya başladım belliki zaten hazırlanılmış bişeydi klanın dağılmasını bekleyen bi Respawn vardı sanırım bence yakışmadı bu hareket onlara yinede kendilerini tebrik ederim ..:)

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Uskuna diplomasi icin saat 12 de biteceği günler öncesinden belli idi benim gibi yamyam bile 12 mis ile bekledi ki şuanda her bölgeden klana vuruluyor zaten bu dünya herkes tutturmuş bi nop türküsü bu nop neymiş arkadaş her forumda nop ile pro ekibini karşı karşıya getirmek için yazılıyor bu dunya sanji kohlidi gibi sevdiğim bir kaç kişiden de davet geldi ama pro ekibi de düzenli sabit ve güzel bi op yapma becerisine sahip ilk defa oynuyorum yıllardır aradığımız klan ruhu burada ama uskuna opu tek opta biteceği belli idi buradan boşuna yazılıp çizilmesin

DeletedUser66909

Ziyaretçi
Dostum sen önce bi ağzını topla ondan sonra gel yorumunu yap. Hiç bir kimse stres amaçlı bir oyun için genelleme yapıp ağır ithamlarda bulunamaz.

Gerçekleşen operasyonel faaliyet büyütülecek birşey değil. Dediğiniz üzere köyler iç içeydi ve zaten olmadığı kadar herhangi bir savaş için hazırdık.

Bi sonraki mesele de artık birileri cikip nop ile respawnı karşı karşıya getirmesin. Çok saygı duyduğumuz kişiliklerden olusan karsilikli dostluklar mevcut ve bu savaş olmayacagi anlamına gelmez. İleriye yönelik böyle birşey olursa da en azindan iki ekip olarak azıcık zevk alabiliriz :))

Uskuna diplomasi icin saat 12 de biteceği günler öncesinden belli idi benim gibi yamyam bile 12 mis ile bekledi ki şuanda her bölgeden klana vuruluyor zaten bu dünya herkes tutturmuş bi nop türküsü bu nop neymiş arkadaş her forumda nop ile pro ekibini karşı karşıya getirmek için yazılıyor bu dunya sanji kohlidi gibi sevdiğim bir kaç kişiden de davet geldi ama pro ekibi de düzenli sabit ve güzel bi op yapma becerisine sahip ilk defa oynuyorum yıllardır aradığımız klan ruhu burada ama uskuna opu tek opta biteceği belli idi buradan boşuna yazılıp çizilmesin

Abiler dünyanın bir çok kişiye göre en iyi iki ekibi olan NOP ve RESPAWN'ın karşı karşıya getirilmesi sizce de normal değil mi? Savaş kaçınılmaz son değil mi? Bence bunda laf söylenecek bir şey yok.

Luciferr

Dük
Ne alakası var? PRO şu patlamayı yapmak zorundaydı zaten. Öyle büyük bir başarı değil ki bu. Ki bu beklenilen bir hamleydi hatta şahsi fikrimce geç kalan bir hamleydi. Yani PRO'nun bununla övüneceğini düşünmüyorum. NOP'un Sancak'ı tek opta dağıtması gibi öyle çok büyütülmeyecek bir olay bu.

Aha NOP'un adı geçti gene :D

Övünmedik zaten abi. 18 dakika sürdü savaş, bişey yapmadık ki

DeletedUser65046

Ziyaretçi
Arkadaş insanda az utanma duygusu olur. Bir gecede uşkuna klan yönetiminin yanlış diplomasisi yüzünden biz dağıldık.
Respawn klanı övünmesin aslında utanmanız gerek yaptığınızdan. Diplomasiyi bi anda bitirip köyleri bölüşüp vurmak kusura bakmayın ama hadsizlik.
Devam edecek klanlara açıkça söylüyorum kendi yaptığı karaktersizliği dahi reddetmeyen bu klana güvenmeyin. Ben sil yapıp gidecem bana giren çıkan yok. Ancak dediğim gibi insan bi düşünür önce yav ben bu şekilde adamları vurdum emek hırsızlığı yaptım, vicdanım rahat değil der ama nerdeeee

İşiniz gücünüz köy olmuş aç gözlüler sizi :)

Yine her zamanki gibi reddedeceksiniz. Yok şöyle oldu böyle oldu eyvallah tek bir lafım olacak size.

Emin olun yapılan haksızlık bi gün sizide vuracak. Koca koca büyük hesaplarınız olduğunda hatırlarsınız bu dediklerimi. İlahi adalet yine bozulmayacak.

DeletedUser66676

Ziyaretçi
topnoblers.png

Harita Güncellendiğinde durumu görmüş oluruz.
herkese iyi oyunlar
Şuanki Dünya Aşaması
2. Dünya Savaşı İmparatorluğun Bedeli - 2 - Tuhaf Savaş (The Phony War)