Udw savaş raporlari

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Savaş devam ediyor.. Yanlış değilsem klasik 2 de yarım kıtaya sıkışmış bir pusulanın yarım dünyayı almış bir udw ye karşı dünya kapattığını duydum bundan dolayı 24 köy farkı savaş başı çok görmüyorum :)

Acemi Klanı oyuncusunun Pusula Klanı üzerinden konuşması biraz İroni değil mi, Bu koyduğum istatistik ACEMİ - UDW ye ait.
Kaldı ki Pusula herhangi bir diplomasimiz yok bizim Pusulayı nerden cıkardın anlamadım gitti..
(banned)

yok yav classic2 yi nop kapattı pusula değil şimdi bende noptaydım hakkımı yedirtmem gerçi ben yine her zamanki gibi yatarak oynadım ama olsun :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
arkadaşın bahsettiği classic3 orda neler olduğunu da çoğu kişi biliyor. birebir yaşamadığım için ayrıntılı bir şekilde hakim olmasamda konuya. antinin arkadan vurması sonucu oluşan bir durumdur. Pusulaya opa giderken müttefik olduğun adamlardan bir gün ansızın operasyon yersen ve arkadan vurulursan zaten world kazanılmaz. Ha diyorsan ki bizde böyle ayak oyunlarına gireriz diye orasını bilemem işte..

DeletedUser47463

Ziyaretçi
laf sokayım diye cok fazla çirkinleşiyonuz koyup geçin polemige girmeyin, bu yönden bizimkileri takdir ettim. İçerden köy alınınca direk birisi zıplamış mustafa rapor diye bizimkilerde sessiz kalmamakla çok haklı ironiyle yaklaşıp gerekli cevabı verip bogazına dizmiş, bugünkü durum bu.. savaşın genelinin istatistigini paylaşacak ne kinleniyonuz birbirinize ya :D aynı klanda olsanız aktif oldugunuz için can ciger olacaksınız boş muhabbet yapmayın

DeletedUser47463

Ziyaretçi
*savaşın genelinin istatistigini paylaşacak kadar ne kinleniyonuz birbirinize ya

düzeltme

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Gelen destekleri niye kestiniz vicdansızlar =))

R9vD9n.jpg
[/url][/IMG]

Savaş devam ediyor.. Yanlış değilsem klasik 2 de yarım kıtaya sıkışmış bir pusulanın yarım dünyayı almış bir udw ye karşı dünya kapattığını duydum bundan dolayı 24 köy farkı savaş başı çok görmüyorum :)

Adam yazmis ama yanlis deilsem diye niye yukleniyosunuz...
Çok yanlış gelmişsin sen...

DeletedUser41078

Ziyaretçi
laf sokayım diye cok fazla çirkinleşiyonuz koyup geçin polemige girmeyin, bu yönden bizimkileri takdir ettim. İçerden köy alınınca direk birisi zıplamış mustafa rapor diye bizimkilerde sessiz kalmamakla çok haklı ironiyle yaklaşıp gerekli cevabı verip bogazına dizmiş, bugünkü durum bu.. savaşın genelinin istatistigini paylaşacak ne kinleniyonuz birbirinize ya :D aynı klanda olsanız aktif oldugunuz için can ciger olacaksınız boş muhabbet yapmayın

Yanlış anladın Enes hiç kimseye herhangi bir laf sokma gibi bi niyetim-(iz) olmadı böyle bir şeyide basta kendime(-ize) yakıştırmam(-yız).
Ayrıca Kin dende bahsetmıssın bunlar cok yanlıs kelimeler yeri gelıyor burada geyiğini yapıyoruz ve yeri geliyor burada kendı hatalarmızla dalga bıle gecıyoruz o yuzden '' kinlenmek '' kelimesi yersiz olmuş anlam veremedım..
İstatisliği paylaşmamın tek sebebi burada boş muhabbet olması bu başlıkta '' UDW savaş raporları '' nı paylaşıyoruz ama yersiz ve alakasız yorumların hatti hesabı yine kalmamaya başladı bende senin dediğin gibi bu başlıkta '' boş muhabbet '' olmaması adına '' İstatisliği paylaştım Savaş özetinden yada şuan ki durumdan gocunan yada yara sahibi her kim varsa ayrı ayrı aflarına teveccüh ederim

DeletedUser55049

Ziyaretçi
arkadaşın bahsettiği classic3 orda neler olduğunu da çoğu kişi biliyor. Birebir yaşamadığım için ayrıntılı bir şekilde hakim olmasamda konuya. Antinin arkadan vurması sonucu oluşan bir durumdur. Pusulaya opa giderken müttefik olduğun adamlardan bir gün ansızın operasyon yersen ve arkadan vurulursan zaten world kazanılmaz. Ha diyorsan ki bizde böyle ayak oyunlarına gireriz diye orasını bilemem işte..

bu arkadaşi alin burdan şu konu açilinca yerinde durmuyor kimse :d

olmadiğin bir yer hakinda da yorum yapma bana :d

DeletedUser57691

Ziyaretçi
Ulan ama insan gibi patlamadik. Bi ara 40 ar k yi gördü o . Bizim klanda o kadar ordu nerden çıktı onu hiç anlamadım . Yürek yemiş gibi vurduk kirbaci :)

DeletedUser52610

Ziyaretçi

bu arkadaşi alin burdan şu konu açilinca yerinde durmuyor kimse :d

olmadiğin bir yer hakinda da yorum yapma bana :d

Sana yorum yapan kim aslanım her yerden zıplayıp durma. Classic başlarken nick değiştirip geldin burda da değiştir de millet yüklenmesin sana ha ama şanlısın bak burda ordu falan atıp köyünü alamıyorlar :D