Udw savaş raporlari

DeletedUser

Ziyaretçi
Hasan gitti Enes gitti filan derken şunu unutuyorsunuz bizden de gece herkes gitmişti:D Önceki gün yukarı operasyon yiyince herkes yatıyodu şansa 2 kişiydik bizde yani hasanın 4 mis olsa enes de olsa bizim klandakilerde olsa yine vermezdik köy:) zaten sabah telefona bakmayı akıl edince mustafa 1 saatte 15k 15k ana köye toplandı gece de toplanabilirdi o :pP Çok yorum yaptık hadi 2. operasyona:D

DeletedUser58589

Ziyaretçi
Sana laf yok ben kendi tarafımdan değerlendirdim olayı malesef ne sizin ne de bizim herşey istediğimiz gibi gitmeyebiliyor. :D

DeletedUser53074

Ziyaretçi
"xxx köyünden gelen xxx köyündeki desteğin saldırıya uğradı" ile başlayan raproları da atıverin bi zahmet. bizimkileri uğraştırmayın :)

DeletedUser41971

Ziyaretçi
50 şer k ya 10 15 full gömmekte ayrı bi güzellik dimi :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
"xxx köyünden gelen xxx köyündeki desteğin saldırıya uğradı" ile başlayan raproları da atıverin bi zahmet. bizimkileri uğraştırmayın :)

istatistikleride sizinkiler atsın bizimkiler yormayın kesmekten buraya fırsat kalmıyor zaten :D

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Benim buradan köy alıp duracak varsa yine denesin 30 kami gitse yine keser alırım sur 0 da hala kesime devam ediyoruz iyi savunma varmış arkadaşlarda rakıdanda gelen destek gördüm gj :) mustafa yı tebrik ettim ama iyi bulmuş pasifi bazıları anlaşmalı alım dedi ama anlaşmalı olsa suru düşük almazdı diye düşünüyorum bakalım yarine kadar gelen 67 destekte ne kadar kesim yapılacak sur 0 kademeler 1 de :)

DeletedUser46733

Ziyaretçi
Klanın savunmasını 1 köyde kestirmek güzel iş thumbup

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Bende diyordum arkadaşlar suskunluklarını ne zaman bozucak diye genelde raporları koyduğumuzda karalamaya gelirlerdi bugünde kesilen savunmaların dalgasına gelmişler :D kesimleriniz için tebrik ederiz :D bir ufak yazı daha eklemek isterim gün olur devran döner bir operasyon sonrasında sizleri tekrardan burda görmek isteriz :D

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Bence buradan fazla konuşmanın bi mantığı yok az laf cok iş görünen göz klavuz istemez.

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Savaş devam ediyor.. Yanlış değilsem klasik 2 de yarım kıtaya sıkışmış bir pusulanın yarım dünyayı almış bir udw ye karşı dünya kapattığını duydum bundan dolayı 24 köy farkı savaş başı çok görmüyorum :)

DeletedUser41971

Ziyaretçi
Savaş devam ediyor.. Yanlış değilsem klasik 2 de yarım kıtaya sıkışmış bir pusulanın yarım dünyayı almış bir udw ye karşı dünya kapattığını duydum bundan dolayı 24 köy farkı savaş başı çok görmüyorum :)

agzıma iyi laf geldide neyse bişi demiyorum sen kendinle pusulayı bir tuttuysan :D saten direk kaybettin gözümde :D